Proszę o poradę - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 20 ]

Temat: Proszę o poradę

Jakiś czas temu poznałam na portalu randkowym faceta . Jestem samotna matka nie będąca w związku około 9 lat . On również jest samotnym ojcem .
Już od dłuższego czasu bardzo fajnie się nam pisało i postanowiliśmy się spodkac na kawę .
Chemia pojawiła się odrazu z obu stron .
Dodam ze poruszaliśmy wszelkie apekty naszego poznania się i dałam odczuć ze nie szukam przygód on również tak uważam i przekonywał mnie ze jest dojrzałym facetem który szuka interesującej i czułej kobiety .
Po naszym spodkanie było widać ze zaiskrzyło z jego strony bardzo .
Pisał do mnie od trzech tygodni codziennie i widać było ze zależy mu na Poznaniu mnie i mojej osoby .
W ostatni weekend był na kolegi weselu i kontakt pierwszy raz ucichł .
W poniedziałek również było cicho wiec napisałam krótko czy żyje .
Wiadomość odczytał lecz odpisał późnym wieczorem ze przeprasza ale miał beznadziejny weekend i w pracy szef jest na urlopie i wszytko spoczywa na jego głowie .
Ja odpisałam na drugi dzień : Spoko , cieszę się ze żyjesz .
Znowu cisza od tamtej pory kolejny dzień , dwa …
Wydaje mi się ze jeśli komuś zależy a tak to wyglądało przez wszystkie te dni to znajdzie chwile na napisanie czego kolwiek.

Nie ukrywam ze jestem mega rozczarowana bo widać było ze jesteśmy ku sobie i pisał o kolejnym spodkanie i dalszych kawach/ randkach …..
A tu cisza .
Naprawdę wydawał się wporzadku !

Wiem ze to dziecinnie zabrzmi ale jestem po bardzo długiej przerwie i już wiem ze złe zrobiłam ze się otworzyłam na nowa znajomość i rozczarowanie .
On jest innej narodowości . Ale jeśli wytrzymał tak długo pisząc , gdzie nie raz z mojej strony było chłodno a teraz po spodkaniu niby pięknie to się klarowalo to w tym tygodniu taki zawód .

Pytanie moje brzmi czy jeśli facet urywa kontakt na tak długo to oznacza to ze wymiękł , czy jeśli się odezwie po tygodniu załóżmy to w dalszym ciągu jest to względne czy dac sobie spokój .

Proszę nie obrzucajcie błotem tylko podzielcie się waszymi myślami szczerze - dzięki

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Proszę o poradę

Daj trochę na luz. Nie dopuszczaj na razie złych emocji.
Dobrze, że się otworzyłaś. Trudno jest pisać z wielką intensywnością.
Najfajniejsze są relacje, gdzie nie ma presji ile kto pisze...

Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie bywa kolorowe, ale w większości jest szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinnaś odnajdować szczęście. "Chciałabym to znowu poczuć... to antidotum na śmierć duchową, znowu czuć że żyję...".

3

Nie widzę sensu, żebyś się do niego odzywała, wyjdziesz na desperatkę, nic to też nie da.

Odnosłaś wrażenie, że jemu zależy na znajomości, bo on tak zachowuje się pewnie w stosunku do każdej poznanej kobiety, a poznaje ich wiele, z Ciebie najwyraźniej zrezygnował i jak to facet, nie zamierza się tłumaczyć.

Nie zawracaj już sobie nim głowy.

4 Ostatnio edytowany przez cisza to ja (2021-10-21 14:38:38)

Pozwól sytuacji się rozwijać po swojemu, albo też zwijać po swojemu.
Ty się przyglądasz, On się przygląda i oboje trawicie temat.
To, że Tobie zawróciło się w głowie, to już wiesz, ale nie wiesz, co On ma
w swojej głowie
Powiem szczerze, że ja nigdy nie wierzyłam tym znajomościom z portali
randkowych, ale przecież istnieją wyjątki od reguły.
Tak, czy inaczej życzę Ci znalezienia odpowiedniego partnera na resztę życia.

5

Bardzo Dziękuje Wam za dobre słowa wink

6

Ale co to znaczy że Wytrzymał tak długo A z mojej strony było chłodno?
Bo jeśli to że robiłaś jakieś  testy by sprawdzić ile wytrzyma, to sama widzisz jak się takie testy kończą.

jedni lubią zagadki kryminalne- a ja psychologiczne smile

większym nieszczęściem nie umieć kochać, niż nie być kochanym... smile

7

Chodzi mi o to ze ja nie byłam przekonana do tej znajomosci i zapewne wiało ode mnie chłodem nie raz . Każdy inny facet zapewne dałby sobie spokój

8

Chodzi mi o to ze ja nie byłam przekonana do tej znajomosci i zapewne wiało ode mnie chłodem nie raz . Każdy inny facet zapewne dałby sobie spokój

9

10

( jakiś glitch w systemie sorry wiadomości mi ucina i nie postuje) … on jednak nieustannie szukał kontaktu i naprawdę rozwiljalo się to pięknie . Po naszym spodkaniu to już wogole motyle w brzuchu z obu stron ( tak przynajmniej to wyglądało , takie miałam odczucie ze u niego również - kontakt chwile trwał i potem cisza ) i absolutnie nic złego już się nie pojawiło z mojej strony lecz nasz kontakt się urwał … już nie było żadnych wiadomości codziennych od niego .. wydaje mi się ze to ze jest zawalony praca to zwyczajna wymówka
Minął tydzień …. Oswoiłam się już z tym ze poszedł w innym kierunku .
Poprostu szkoda ze brak w nim było jaj żeby zwyczajnie napisac i się pożegnać …
Życie

11

Cóż  jeśli tak było jak piszesz że pi spotkaniu w realu wszystko się zintensyfikowalo A potem padło to pewnie coś się wydarzyło na tym weselu.
On Ciebie na tą imprezę  nie zapraszał?

jedni lubią zagadki kryminalne- a ja psychologiczne smile

większym nieszczęściem nie umieć kochać, niż nie być kochanym... smile

12

Nie , nie zapraszał . My naprawdę właściwie krótko  się znaliśmy . Zaledwie 3 tyg pisaliśmy ze sobą wiec nie sadze ze powinien mnie zaprosić itp .
… Trudno tak miało być smile
Dzięki wam za słowa

13

Jeśli wcześniej wiało chłodem od Ciebie to ja bym jeszcze raz delikatnie spróbował zagadać na Twoim miejscu, ale już ostatni raz.  I jeśli nic nie odpisze to daj wtedy sobie spokój na dobre.

14

Jacenty89 napisał/a:

Jeśli wcześniej wiało chłodem od Ciebie to ja bym jeszcze raz delikatnie spróbował zagadać na Twoim miejscu, ale już ostatni raz.  I jeśli nic nie odpisze to daj wtedy sobie spokój na dobre.

Przecież odezwała się.
Tymczasem minął tydzień, a on nagle zamilkł po tym jak przez parę tygodni wcześniej kontakt był bardzo intensywny. Nie wierzę w to, że na człowieka spada nagle tyle spraw, że nie ma czasu, aby skrobnąć krotką wiadomość, świadczącą o tym, że żyje i pamięta. Raczej teraz to on intensywnie pisze z jakąś nową panią, a do autorki odezwie się co najwyżej, jak będzie posucha.

Autorko, nigdy nie byłam na żadnym portalu randkowym, ale tutaj na forum cieszą się one słabą opinią. Po prostu ciężko znaleźć dobre ziarno w plewach.

15

Zgadza się … chyba wszystko co mówicie to prawda smile
Nie napisze kolejny raz - duma mi na to nie pozwoli .

Jeśli chodzi o sytuacje w której wiało ode mnie chłodem to było to w czasie gdy poznawaliśmy się na początku i byłam średnio zainteresowana … z biegiem czasu to się pięknie rozkręcało , a po spodkaniu jestem pewna ze wpadłam jak śliwka w kompot … po nim było widać ze wow - zrobiłam wrażenie … pisał przez kolejne dwa dni i potem cisza … umilkł i tyle … wiec minął już spory czas grubo ponad tydzień  i zapewne już nawet mnie nie pamięta . Nie wiem może poznał kogoś w tym czasie - życie układa scenariusz smile

Poprostu on raczej mi nie pasował do typu facetów podrywaczy z portali randkowych … wydawał się bardzo wporzadku lecz mogę się mylić i mogło byc zupełnie odwrotnie .

Nie mniej jednak szkoda mi tej znajomosci do momentu rozczarowania .
Jestem tajemnicza i trudna na początku znajomosci z reguły - potrzebuje troszkę zbudować „ comfort zone” … dlatego tez kiepsko przeżywam rozczarowania i relacje dotyczące facetów !

16 Ostatnio edytowany przez Deskoplus (2021-10-26 11:54:07)

Nie przejmuj się wink Z doświadczenia wiem aby poznać kogoś na portalach tego typu potrzeba dużo szczęścia, nie ma co się zniechęcać po pierwszej porażce. Też miewałem sytuację, gdzie fajnie się pisało, był vibe, na spotkaniu miła rozmowa, po spotkaniu miłe wiadomości itp. Też zawsze mnie irytowała nagła cisza, a lubię jasne i klarowne sytuację w końcu jesteśmy dorośli wink Ja zawsze po takiej ciszy pisałem w prost do tej osoby przysłowiowe "co jest grane", dzięki temu wiedziałem o co chodzi i schodził taki ciężar niepewności.

17

Prawdopodobnie na tym weselu poznał kogoś.
Nie pisz już do niego. Przykro mi z powodu tej sytuacji sad

PS. Proszę, nie pisz spodkanie, tylko spotkanie.

18

Okey . Sorry za błędy ortograficzne 

19

mnie rowniez sie wydaje, ze kogos poznal. na tym weselu albo portalu. odczekaj jeszcze tydzien i jak sie nie odezwie to mozesz dodac go to kosza.

natomiast co do wyzszych opinii, ze na portalu trudno kogos poznac- ja poznawalam do tej pory tylko w realu i wcale nie jest lepiej. wydaje ci sie, ze to ktos wartosciowy, a predzej czy pozniej okazuje sie, ze wlasnie, wydawalo ci sie.

zatem chyba na jedno wychodzi, gdzie poznajesz.

20

Dzięki . Już wylądował

Posty [ 20 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021