Poznam, porozmawiam - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Poznam, porozmawiam

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Poznam, porozmawiam

Cześć, jestem na forum nowa ale mam nadzieję, że nie trafiłam tu na marne wink chciałabym kogoś poznać, do pogadania, tak po prostu. Jesień jest piękna, może deszczowe dni zapewnią nam sprzyjające warunki do pogaduch na mailu czy komunikatorze smile ja mam 30 lat i w zbliżonym wieku chciałabym kogoś poznać.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Poznam, porozmawiam
Kometa30 napisał/a:

Cześć, jestem na forum nowa ale mam nadzieję, że nie trafiłam tu na marne wink chciałabym kogoś poznać, do pogadania, tak po prostu. Jesień jest piękna, może deszczowe dni zapewnią nam sprzyjające warunki do pogaduch na mailu czy komunikatorze smile ja mam 30 lat i w zbliżonym wieku chciałabym kogoś poznać.

Hej miło że do Nas dolaczylas smile jestem po 30-tce smile jak masz ochotę możemy po klikać

3

Hej mogę popisać z nudów o życiu i różnych historiach odezwij sie na priv jak masz ochotę.

4

Asekfit napisał/a:

Hej mogę popisać z nudów o życiu i różnych historiach odezwij sie na priv jak masz ochotę.

A jak już nie będziesz miał nudów, to pisanie z nią porzucisz?

Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie bywa kolorowe, ale w większości jest szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinnaś odnajdować szczęście. "Chciałabym to znowu poczuć... to antidotum na śmierć duchową, znowu czuć że żyję...".

5

Nie

6

Kometa30 napisał/a:

Cześć! Ja mam 29 lat i chętnie pogadam

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Poznam, porozmawiam

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021