Czy będę miała problemy jak nie zjadę za granicę do pracy ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » Czy będę miała problemy jak nie zjadę za granicę do pracy ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Czy będę miała problemy jak nie zjadę za granicę do pracy ?

Miałam jechać z chłopakiem za granicę, on wszystko załatwiał. Był moim pośrednikiem tam w biurze, podał im moje dane dowodu osobistego i wgl . Przed wyjazdem zaczął być bardzo nerwowy, zrobił mi parę akcji nie spodobało mi się to, zaczęłam się trochę go nawet bać. Co raz mniej byłam przekonana do wyjazdu z tego powodu, ale robiłam dobra minę do złej gry. On zjechał tam pierwszy, ja w końcu stwierdziłam, że nie chce do niego zjeżdżać i zostawiać moją pracę bo nie wiem co będzie za granicą czy dalej tak będzie samo. Nie jestem na tyle przekonana do niego żeby porzucać moja stałą pracę . Tylko że teraz mówi mi, że będę miała z tego powodu problemy bo są moje dane z dowodu osobistego w biurze, jest na mnie umowa tylko czeka żeby podpisać, niby ubezpieczenie już opłacone i numer Sofii wyrobiony, myślę sobie jakim cudem jak mnie tam nie ma i.z resztą jaka ja mogę ponieść karę jak nie podpisałam umowy, ale trochę mnie to stresuje bo nie znam się na tym . Wiem, że też odwalilam kaszanę no ale nie chce jechać. Interesuje mnie czy rzeczywiście są jakieś konsekwencje mojego nie wstawienia się .

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy będę miała problemy jak nie zjadę za granicę do pracy ?
ASKAmalaska napisał/a:

Miałam jechać z chłopakiem za granicę, on wszystko załatwiał. Był moim pośrednikiem tam w biurze, podał im moje dane dowodu osobistego i wgl . Przed wyjazdem zaczął być bardzo nerwowy, zrobił mi parę akcji nie spodobało mi się to, zaczęłam się trochę go nawet bać. Co raz mniej byłam przekonana do wyjazdu z tego powodu, ale robiłam dobra minę do złej gry. On zjechał tam pierwszy, ja w końcu stwierdziłam, że nie chce do niego zjeżdżać i zostawiać moją pracę bo nie wiem co będzie za granicą czy dalej tak będzie samo. Nie jestem na tyle przekonana do niego żeby porzucać moja stałą pracę . Tylko że teraz mówi mi, że będę miała z tego powodu problemy bo są moje dane z dowodu osobistego w biurze, jest na mnie umowa tylko czeka żeby podpisać, niby ubezpieczenie już opłacone i numer Sofii wyrobiony, myślę sobie jakim cudem jak mnie tam nie ma i.z resztą jaka ja mogę ponieść karę jak nie podpisałam umowy, ale trochę mnie to stresuje bo nie znam się na tym . Wiem, że też odwalilam kaszanę no ale nie chce jechać. Interesuje mnie czy rzeczywiście są jakieś konsekwencje mojego nie wstawienia się .

Jeżeli nie podpisałaś umowy to nie będzie żadnych konsekwencji tego, że nie pojedziesz.
A kto niby zapłacił to ubezpieczenie?
I jakie według niego masz mieć problemy?

" Kto dzieckiem w kolebce łeb urwał ...lalce "

3 Ostatnio edytowany przez Gary (2021-09-07 11:10:45)

Do więzienia nie pójdziesz...
Kary finansowej o ile nie podpisałaś zobowiązań nie zapłacisz, komornik nie przyjdzie...

Wg mnie co najwyżej pani w biurze będzie zła, bo musiała przez pół godziny wypisywać umowę, a Ty nie przyjdziesz podpisać, a ona może nie dostanie prowizji.

Gdyby Pani do Ciebie dzwoniła:

-- Dzień dobry! Przygotowaną mam dla Pani umowę. Kiedy przyjdzie pani podpisać?
-- Pokłóciłam się z chłopakiem i na razie nie jadę za granicę.
-- Ale ja już przygotowałam umowę, wszystkie dokumenty są gotowe.
-- Pokłóciłam z chłopakiem i nie jadę za granicę.
-- Ale ja się napracowałam aby przygotować umowę...
-- Pokłóciłam z chłopakiem i nie jadę za granicę...
-- ...
-- ...

Jak już Pani z biura się rozpłacze, to prześlij jej blikiem 100zł i po problemie.

Nie wszystkie żyją z tymi, których kochają. Szczęśliwe, które kochają tych, z którymi żyją. Niektóre kochają dwóch. Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie jest czasami kolorowe, ale w większości szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinniśmy odnajdować szczęście.

4

Jeżeli chłopak tak reaguje to nie wiadomo czy to nie był handel żywym towarem.
Może chcieć się zemścić, że to jemu uciekł sprzed nosa smaczny kąsek.
Może wykorzystać dane z dowodu, wziąć na ciebie pożyczkę w parabankach.
Miej to na uwadze autorko.

5 Ostatnio edytowany przez ASKAmalaska (2021-09-07 11:59:16)

Niee on chce mnie mieć przy sobie po prostu i twierdzi, że karę mogę zapłacić. On mnie kocha za "bardzo". Jak mam zjechać do człowieka, który np zamyka się w łazience i grozi, że sobie coś zrobi jak nie zrobię czegoś po jego myśli ? Niech sobie trochę pobędzie sam i się troszkę odkocha. Niestety mam tendencje do wchodzenia w dziwne związki, już miałam pijaka przemocowca to teraz mam chlopa w kwiecie wieku który zachowuje się jak zbuntowany nastolatek. Dlatego mu dopiero powiedziałam jak pojechał że nie zjade

6

Z jakiej racji miała by być ta kara jeżeli nie podpisałaś umowy?
O ile w ogóle coś w umowie było o karze za niestawienie się w pracy w określonym dniu.
Szantażuje cię, zmyśla abyś uległa i pojechała.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » Czy będę miała problemy jak nie zjadę za granicę do pracy ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021