Zainteresowana czy nie? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Zainteresowana czy nie?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 32 ]

1 Ostatnio edytowany przez Ringoo9 (2021-07-28 23:51:08)

Temat: Zainteresowana czy nie?

Witajcie mam pytanie odnośnie dziewczyny.  Kiedy wymieniam z nią wiadomości to odpisuje mi po kilku godzinach. Czy w tej sytuacji należy uznać, że jest niezainteresowana?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zainteresowana czy nie?

Wiesz co ciężko stwierdzić tak naprawdę po tym co napisałeś... Napisz coś więcej- skąd, jak się poznaliscie czy macie jakiś kontakt 'face to face' itd?
Wiesz bo jeśli nie to opcje są dwie 1) odpisuje po kilku godzinach bo nie ma czasu etc. 2) po prostu bdziala to na zasadzie napisał no dobra to odpisze mu...
Napisz coś więcej.

3

Tenchlopak napisał/a:

Wiesz co ciężko stwierdzić tak naprawdę po tym co napisałeś... Napisz coś więcej- skąd, jak się poznaliscie czy macie jakiś kontakt 'face to face' itd?
Wiesz bo jeśli nie to opcje są dwie 1) odpisuje po kilku godzinach bo nie ma czasu etc. 2) po prostu bdziala to na zasadzie napisał no dobra to odpisze mu...
Napisz coś więcej.

Mieliśmy kontakt jakiś czas temu, napisałem do niej chcąc się spotkać, jest na tak ale na każdą wiadomość odpisuje tak długo, że nie wiem czy chce czy bała się odmówić. Chcę uniknąć niezręczności

4 Ostatnio edytowany przez paslawek (2021-07-29 10:14:07)

Ringoo9 napisał/a:

Chcę uniknąć niezręczności

No to niby unikasz "niezręczności" jaki tego skutek - zadręczasz się błahostką
Nie czaj się tak zaproponuj spotkanie ,kobiety (jak chcą ) to nie gryzą ,dowiesz się wtedy czy jest zainteresowana czy nie
możesz spytać z resztą  delikatnie wprost .

5

Ringoo9 napisał/a:

Witajcie mam pytanie odnośnie dziewczyny.  Kiedy wymieniam z nią wiadomości to odpisuje mi po kilku godzinach. Czy w tej sytuacji należy uznać, że jest niezainteresowana?

Powodów, dla których ona odpisuje z opóźnieniem może być tysiąc, m.in. taki, że jest bardzo zainteresowana, więc nie wiem dlaczego akurat uznajesz to za brak zainteresowania, ale nie zniechęcaj się i wyluzuj.

6 Ostatnio edytowany przez Ringoo9 (2021-07-29 10:46:30)

paslawek napisał/a:
Ringoo9 napisał/a:

Chcę uniknąć niezręczności

No to niby unikasz "niezręczności" jaki tego skutek - zadręczasz się błahostką
Nie czaj się tak zaproponuj spotkanie ,kobiety (jak chcą ) to nie gryzą ,dowiesz się wtedy czy jest zainteresowana czy nie
możesz spytać z resztą  delikatnie wprost .

juz sie zgodzila ale to odpisywanie powoduje, że myślę iż ona wcale nie chce się sootykac i daje mi do zrozumienia, że mnie zlewa

7

Jakby Cię zlewała, to nie chciałaby się spotkać, nie sądzisz?
Powodów późniejszego odpisywania może
być mnóstwo

8

Hej. Powód może też być taki, że bardzo jej zależy, ale nie chce dać po sobie poznać więc stara się zachować dystans, żeby nie wyjść na zdesperowaną. tongue Kobiety mają różne pomysły. Czasem jak facet zauważy, że kobieta jest zdobyta, to odpuszcza. My Ci nie powiemy.  Moim zdaniem ważne, że odpisuje i to tego samego dnia. Nie lekceważy Cię. I zgodziła się na spotkanie. smile

smile

9

Właśnie po zachowaniu wydało mi się, że jest chemia jakaś między nami, że czekała na to. A teraz po takim czymś pojawiają się myśli, że a) całe to zainteresowanie było chęcią dowartościowania a ma inne opcje
b) zgodziła się by nie robić przykrości
c) kobiece gierki

10

Gdyby ktoś do mnie pisał, gdy jestem w pracy - to mogę odpisać dopiero po 8 - 10 godzinach.

Nalegaj na spotkanie jak najszybciej. Np w ten weekend, ale niech sama wyznaczy godzinę. Jeśli się zgodzi - chce. Jeśli się nie zgodzi - nie chce. Ściemnia - nie chce.

11

Marata napisał/a:

Gdyby ktoś do mnie pisał, gdy jestem w pracy - to mogę odpisać dopiero po 8 - 10 godzinach.

Nalegaj na spotkanie jak najszybciej. Np w ten weekend, ale niech sama wyznaczy godzinę. Jeśli się zgodzi - chce. Jeśli się nie zgodzi - nie chce. Ściemnia - nie chce.

Umówiliśmy się na inny termin więc juz nie mogę. Jak zacznie się wykręcać przed to wiadomo o co chodzi.

12

Ewidentnie w dzisiejszych czasach to trzeba telefon trzymać zawsze w tylnej kieszeni i spoglądać na niego co 5 minut i oczywiście nie mieć wyciszonych dzwonków bo jak się nie odpisze od razu to są podejrzenia ze ktoś kogoś ma gdzieś.
Umówiłes się z nią na randkę ? Ustaliliście termin miejsce i czas ? Jak tak to gdzie jest problem ?

13

Bbaselle napisał/a:

Umówiłes się z nią na randkę ? Ustaliliście termin miejsce i czas ? Jak tak to gdzie jest problem ?

To umówienie zajęło dobę stąd niepewność

14 Ostatnio edytowany przez Airuf (2021-08-01 16:46:41)

MagdaLena1111 napisał/a:
Ringoo9 napisał/a:

Powodów, dla których ona odpisuje z opóźnieniem może być tysiąc, m.in. taki, że jest bardzo zainteresowana, więc nie wiem dlaczego akurat uznajesz to za brak zainteresowania, ale nie zniechęcaj się i wyluzuj.

Może dlatego że jak się ludzie poznają i ktoś kogoś zainteresuje to... chce się z nim rozmawiać i chce się odpisywać. Nie zawsze można i nie zawsze trzeba odpisywać od razu, ale jeżeli tylko taki tryb występuje że cały czas są odpowiedzi po paru godzinach to napewno nie jest zainteresowana. A odpisuje w ogóle bo na bezrybiu i rak ryba... Nigdy nie spotkałem się z innym powodem takiego zachowania...

A inicjatywa czyja jest? Czy nie wygląda to tak że Ty piszesz, pytasz a ona odpisuje? I jak nie dasz kolejnego pytania to cisza?

15 Ostatnio edytowany przez Ringoo9 (2021-08-01 17:03:01)

Airuf napisał/a:
MagdaLena1111 napisał/a:
Ringoo9 napisał/a:

Może dlatego że jak się ludzie poznają i ktoś kogoś zainteresuje to... chce się z nim rozmawiać i chce się odpisywać. Nie zawsze można i nie zawsze trzeba odpisywać od razu, ale jeżeli tylko taki tryb występuje że cały czas są odpowiedzi po paru godzinach to napewno nie jest zainteresowana. A odpisuje w ogóle bo na bezrybiu i rak ryba... Nigdy nie spotkałem się z innym powodem takiego zachowania...

A inicjatywa czyja jest? Czy nie wygląda to tak że Ty piszesz, pytasz a ona odpisuje? I jak nie dasz kolejnego pytania to cisza?

Pierwsze kilka wiadomości odpisała po kilkunastu minutach, w ogóle wszystkie praktycznie dotyczyły spotkania, nie lubię pisać, wolę kontakt bezpośredni. Zaproponowałem bo gdy jeszcze się widywalismy sama wspominała o tym, sugerowała spotkanie. Potem nie widzieliśmy się kilka tygodni i może straciła zainteresowanie. Ciężko powiedzieć o co tu chodzi, ale przecież nie odwołam z takiego powodu.
Na żywo dziewczyna sama rozpoczynała rozmowę, zainicjowała dotyk, uśmiechała się. Może coś mi się za dużo wydawało, nie mam pojęcia

16

Airuf napisał/a:
MagdaLena1111 napisał/a:
Ringoo9 napisał/a:

Wg mnie brak zainteresowania, to tylko jeden z możliwych powodów, dla których dziewczyna nie spieszy się z odpisywaniem.
Po drugiej stronie medalu jest np. tak wielkie jej przejęcie wiadomościami, że potrzebuje ochłonąć i zebrać myśli, żeby odpisać.
Albo nawet może być to jakiś rodzaj gry na wzór PUA, czyli nie odpisuje za szybko, żeby on sobie nie pomyślał, że jej zależy, chociaż de facto bardzo jej zależy i jest wkręcona w tę znajomość.
A może to to ktoś do mnie podobny, bo ja mam problem z odpisywaniem na bieżąco i moi bliscy wiedzą, że do mnie trzeba zadzwonić, jeśli chce się szybko coś ustalić, bo nie wiszę na messengerze.
Jeszcze inne wyjaśnienie jest takie, że być może chce studzić trochę ten kontakt, bo ma np. doświadczenie, że zbyt szybko się wkręcała, a potem jej się to dobiło czkawką. Ja np. tak robiłam na początku związku, w którym teraz jestem.

Po prostu tych powodów może być wiele i trzeba mieć chyba jakieś inklinacje do odrzucenia, żeby od razu spodziewać się najbardziej niekorzystnego powodu.

17 Ostatnio edytowany przez Airuf (2021-08-02 18:32:18)

Jestem zwolennikiem zasady "Brzytwa Ockhama", oczywiście że mogą być inne powody, ale szansa że to któryś z nich jest marginalna

"Po drugiej stronie medalu jest np. tak wielkie jej przejęcie wiadomościami, że potrzebuje ochłonąć i zebrać myśli, żeby odpisać." - I tak po każdej? Parę godzin? To jak ona na żywo będzie rozmawiać? ;P

"Albo nawet może być to jakiś rodzaj gry na wzór PUA, czyli nie odpisuje za szybko, żeby on sobie nie pomyślał, że jej zależy, chociaż de facto bardzo jej zależy i jest wkręcona w tę znajomość." - To możliwe, ale w takim razie jest "do odstrzału"

"A może to to ktoś do mnie podobny, bo ja mam problem z odpisywaniem na bieżąco i moi bliscy wiedzą, że do mnie trzeba zadzwonić, jeśli chce się szybko coś ustalić, bo nie wiszę na messengerze." - Nikt nie mówi na wiszeniu na messengerze, ale nie chce mi się wierzyć że jak byś poznała mężczyznę, którym była byś zainteresowana to byś miała gdzieś to czy odpisał i byś nie sprawdzała... wybacz, ale nie, albo jesteś zainteresowana, albo nie... wink

"Jeszcze inne wyjaśnienie jest takie, że być może chce studzić trochę ten kontakt, bo ma np. doświadczenie, że zbyt szybko się wkręcała, a potem jej się to dobiło czkawką. Ja np. tak robiłam na początku związku, w którym teraz jestem." Rozumiem że w takim wypadku można trochę powstrzymywać się z okazywaniem zainteresowania, z wyznawaniem uczuć, z kontaktem fizycznym, ale studzić poprzez odpisywanie po kilku godzinach? Ty siebie tak studziłaś czy osobę z którą pisałaś? Bo jeżeli to drugie to widać na powyższym przypadku - działa wink

Wszystkie tego typu przypadki (moje, znajomych) które kojarzę  zawsze wyglądały tak samo: Zainteresowanie jest, to się odpisuje, sprawdza czy ktoś odpisał itp... Nie zawsze od razu, ale też nie po kilku godzinach. Nie ma zainteresowania to wyj****, jutro sobie odpiszę. To jest po prostu sprzeczność z samej definicji.

PS. Mi do głowy przyszedł jeszcze jeden przypadek, też do odstrzału w sumie. Księżniczka: niech się stara, ja się zastanowię, potem odpiszę a on potem niech sobie poczeka.

18

Ostatnio poznałem dziewczynę. Napisałem wieczorem to odpisała następnego dnia po południu. Jak zaproponowałem żeby gdzieś wyjść to napisała "jeszcze nie wiem się zastanowię"

Nie wnikam czy to jakieś PUA czy brak zainteresowania. Tyle mi wystarczyło żeby mi minęła ochota na dalszą znajomość.
Trzeba sam siebie szanować żeby wymagać tego od kogoś innego i wiedzieć kiedy odpuścić żeby nie tracić swojego czasu.

Ps. Posłuchaj kobiet, możesz spróbować zadzwonić do niej zamiast pisać.

19 Ostatnio edytowany przez Chloe Garcia (2021-08-03 09:11:38)

Tak, o ile to nie wyjątek jakiś. Na co dzień to po prostu brak zainteresowania oraz zwykła ignorancja. Z czasem może się to zmienić (jakieś wyjątki), ale na ogół to nie ma sensu tracić na taką osobę swojego czasu.

20

Jak wybrnąć z tej sytuacji, dopytać jeszcze raz czy na pewno chce się spotkać?
Nie chcę na siłę nikogo zmuszać, jak nie to nie.

21 Ostatnio edytowany przez MagdaLena1111 (2021-08-06 14:52:02)

Ringoo9 napisał/a:

Jak wybrnąć z tej sytuacji, dopytać jeszcze raz czy na pewno chce się spotkać?
Nie chcę na siłę nikogo zmuszać, jak nie to nie.

Już Tobie pisałam, żebyś po prostu wyluzował.
Idź na umówione spotkanie, a do tego czasu daj sobie na wstrzymanie.
A jeśli tak Ciebie nurtuje, dlaczego nie odpisuje natychmiast na Twoje wiadomości, to ją o to podczas spotkania zapytaj.

Airuf napisał/a:

Wszystkie tego typu przypadki (moje, znajomych) które kojarzę  zawsze wyglądały tak samo: Zainteresowanie jest, to się odpisuje, sprawdza czy ktoś odpisał itp... Nie zawsze od razu, ale też nie po kilku godzinach. Nie ma zainteresowania to wyj****, jutro sobie odpiszę. To jest po prostu sprzeczność z samej definicji.

Tylko, że Ty zakładasz z góry, że zainteresowanie=szybkie odpowiadanie, a brak zainteresowania=niechęć do odpisywania, więc zwlekanie
A ja próbowałam napisać, że powodem nie jest niechęć do odpisywania, ale inne powody.
Dlatego też takie czarno-białe widzenie przesłania wiele innych pobudek.
Cóż po prostu często ta osoba, która oczekuje natychmiastowych odpowiedzi pragnie być w centrum zainteresowania tej drugiej osoby, chociaż ta druga osoba ma jeszcze inne życie, swoje sprawy, może inne problemy.
Ale jest różnica między sfokusowaniem na kimś a zainteresowaniem.

22 Ostatnio edytowany przez aniuu1 (2021-08-06 15:22:09)

Zgadzam się. Chociaż odpisywanie z opóźnieniem może być oznaką braku zainteresowania, ale to nie jest takie proste. Trzeba patrzeć i na inne rzeczy.
Dla mnie to co teraz jest normą czyli non stop w kontakcie, odpisywanie natychmiast jest męczące i nudne. Lepiej już umówić się na rozmowę albo spotkanie.

Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about. Be kind. Always.

23

aniuu1 napisał/a:

Zgadzam się. Chociaż odpisywanie z opóźnieniem może być oznaką braku zainteresowania, ale to nie jest takie proste. Trzeba patrzeć i na inne rzeczy.
Dla mnie to co teraz jest normą czyli non stop w kontakcie, odpisywanie natychmiast jest męczące i nudne. Lepiej już umówić się na rozmowę albo spotkanie.

Toto. Ja ogólnie nie lubię pisać smsów no i nie noszę telefonu przy tyłku. W pracy często zostawiam go by się nie zniszczył. I pewnie też by mnie od niezainteresowanych osądzali. Chociaż z drugiej strony myślę, że nawet z ciekawości bym zaglądał chociaż raz na przerwie czy coś obiekt zainteresowań napisał.

24

Niestety nie doszło do spotkania, podała wymówkę i zapytanie czy możemy w inny dzień się spotkać ale już nie podawałem terminu. Dla mnie to brak zainteresowania.

25

Ringoo9 napisał/a:

Niestety nie doszło do spotkania, podała wymówkę i zapytanie czy możemy w inny dzień się spotkać ale już nie podawałem terminu. Dla mnie to brak zainteresowania.

Cóż... "Brzytwa Ockhama" wink

Niemniej jeżeli faktycznie to wszystko to był nieszczęśliwy zbieg okoliczności i ta dziewczyna jest zainteresowana tylko tego nie okazuje to możesz po prostu powiedzieć że skoro to ona się nie pojawiła to teraz ona coś zorganizuje. I zostawić inicjatywę całkowicie po jej stronie, jednak nie liczyłbym że do spotkania dojdzie. Ot tak żeby mieć pewność.

26

Szkoda mi, bo to fajna osoba ale jedno olanie mi wystarczy.

27

Ringoo9 napisał/a:

To już raczej po sprawie.
Chyba rzeczywiście czekasz na orbicie, więc lepiej nie stawiać zbyt wiele na tę relację i ruszyć do przodu.

28

No i gitara, wiesz na czym stoisz, można iść do przodu. Nie baw się z nią w jakieś pisania, zapewne niedługo się odezwie po atencje.

29

zrzutekranu napisał/a:

No i gitara, wiesz na czym stoisz, można iść do przodu. Nie baw się z nią w jakieś pisania, zapewne niedługo się odezwie po atencje.

Osobiście odczekałbym jedynie na inicjatywę z jej strony, ale z własnego doświadczenia mogę powiedzieć że na 98% dziewczyna nie jest zainteresowana.

30 Ostatnio edytowany przez Ringoo9 (2021-08-10 20:12:01)

Connor7 napisał/a:
zrzutekranu napisał/a:

Osobiście odczekałbym jedynie na inicjatywę z jej strony, ale z własnego doświadczenia mogę powiedzieć że na 98% dziewczyna nie jest zainteresowana.

Właśnie tak myślę,  trochę mnie to zastanawia bo sama sugerowała spotkanie i reszta rzeczy wskazywała na zainteresowanie, np wodzenie wzrokiem za mną.
Może jej sie spodobalem ale czegoś mi brak smile
Nie liczę już na nic, ale śni mi się często i zastanawiam się dlaczego.
Dziewczyna po przejściach może w tym problem?

31

Ringoo9 napisał/a:
Connor7 napisał/a:
zrzutekranu napisał/a:

Właśnie tak myślę,  trochę mnie to zastanawia bo sama sugerowała spotkanie i reszta rzeczy wskazywała na zainteresowanie, np wodzenie wzrokiem za mną.

A kto nie ma jakiś przejść?
Nie szukaj dla niej usprawiedliwienia. Bawiła się tobą. I tyle. Nie ty pierwszy nie ostatni, niech rzuci kamieniem ten, kto nigdy takiego zachowania nie doświadczył.
Bo jest do bólu typowe.

32 Ostatnio edytowany przez Ringoo9 (2021-08-13 01:09:22)

zrzutekranu napisał/a:
Ringoo9 napisał/a:
Connor7 napisał/a:

A kto nie ma jakiś przejść?
Nie szukaj dla niej usprawiedliwienia. Bawiła się tobą. I tyle. Nie ty pierwszy nie ostatni, niech rzuci kamieniem ten, kto nigdy takiego zachowania nie doświadczył.
Bo jest do bólu typowe.

Może bawiła, a może uznała, że stać ją na kogoś lepszego. Świat nie jest czarnobiały. Życie wiele weryfikuje.

Posty [ 32 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Zainteresowana czy nie?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021