Błędna decyzja - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Błędna decyzja

Jestem związany z  branżą IT i to głównie z tą branżą wiążę  swoją przyszłość. Mam jednak wrażenie, że popełniłem błędną decyzję? W ostatniej firmie przepracowałem jakieś 1.5 roku i wiele razy czułem pracując dla nich, że sytacja jest stabilna, mogę liczyć na kolegów z pracy, dobrą atmosferę, normalne warunki pracy na normalnej umowie i zwyczajnie często myślałem w tamtej chwili że moja sytuacja jako pracownika jest zwyczajnie dobra. Jedyne czego nie miałem to wymyślnych benefitów w postaci owocowych czwartków albo innych multisportów, które w zasadzie nie są mi do niczego potrzebne. Niekiedy niektóre rzeczy mnie  też irytowały, ale  mimo to czułem że chcę dawać z siebie więcej.  Obecnie  od ponad poł roku pracuję w nowej firmie i czuję, że to nie to. Oczywiście mój zakres obowiązków aż tak bardzo się nie zmienił, nadal specjalizuję się w pewnej gałęzi związanej z IT i narzędzia których używam pracy pozostają te same.  Mam jednak wrażenie, że to w poprzedniej firmie czułem się lepiej choćby ze względu na otoczenie, obowiązki jakie wykonywalem  oraz kontakt  z samym szefem.  Obecnie myślę, że mogłem popełnić błąd wybiarając nową firmę. Moją główną motywacją do zmiany był rozwój, czułem się skuszony ofertą słysząc o samym projekcie  oraz trybem pracy jaki preferowała firma. Nie mam pojęcia  co dalej?  Moja kariera niby dalej rozwija się w danym kierunku, ale może powinienem pomyśleć o innej firmie za jakiś czas?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Błędna decyzja

To jest normalne, że mózg tęskni za tym, co stare, bo to było przewidywalne i naturalne smile
ja bym na Twoim miejscu dalej się rozwijała. Miejsce pracy zawsze możesz zmienić.

3

Odp: Błędna decyzja

Może daj sobie trochę więcej czasu na aklimatyzację w nowym środowisku. W poprzednim miejscu pracy już miałeś ułożone relacje,  czułeś się częścią zespołu, a w nowym miejscu dopiero się odnajdujesz, więc nic dziwnego, że tęsknisz za tym, co znajome.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024