Nie jestem w jego typie...? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Nie jestem w jego typie...?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Nie jestem w jego typie...?

Chciałabym poznać Waszą opinie na ten temat.

Ja zawsze miałam taki obraz że musze się podobać mojemu partnerowi od stóp do głów. Nie żebym była jakąś pięknością ale zawsze chciałam się cała podobać mojemu wybranemu.
Do czasu aż dowiedziałam się że mój obecny partner preferuje większy biust. Niby to tylko jedna część ciała ale jednak zrodziło to we mnie troche wątpliwości i poczułam się taka jakby... gorsza. Mimo wszystko mój partner twierdzi że mu się podobam.

I tutaj moje pytanie. Czy Wy też macie potrzebe tego żeby podobać się partnerowi na 100%, czy nie przeszkadza Wam że on ma inny preferowany typ od którego odbiegacie?  Czujecie zazdrość albo jakąś niepewność?

Dziękuje za odpowiedzi!!

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Nie jestem w jego typie...?

Na naszym forum panuje zasada, że problemy jednej płaszczyzny/ jednego związku, opisujemy w jednym temacie.
Ty masz już wątek, gdzie mowa o i jednym i o drugim - https://www.netkobiety.pl/t125108.html   byłaś już również upominana za zaśmiecanie forum dublami, dlatego uprzedzam, że następnym razem otrzymasz ostrzeżenie.
Proszę, kontynuuj dyskusję w swoim poprzednim wątku i stosuj się do regulaminu forum.
Moderator IsaBella77

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Nie jestem w jego typie...?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021