Przyjaciółka poszukiwana Szczecin - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Przyjaciółka poszukiwana Szczecin

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Przyjaciółka poszukiwana Szczecin

Witam. Jestem ze Szczecina i szukam już długi czas najlepszej przyjaciółki. Mam 34 lata,męża, dzieci nie posiadam. Szukam normalnej kobiety,która tak jak ja jest samotna- nie ma znajomych,przyjaciol, z ktorymi mogłaby wyjsc na impreze czy zwyczajnie pogadac o wszystkim i o niczym. Marzy mi się przyjaźń tak jak w serialu-  gdzie przyjaciółki są zawsze kiedy siebie potrzebują- niestety w moim przypadku ciężko jest taka osobę znaleźć. Jesli tez masz tak jak ja- napisz.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Przyjaciółka poszukiwana Szczecin

Podaj @, odezwę się smile

3

Odp: Przyjaciółka poszukiwana Szczecin

Odezwij się do mnie, również jestem ze Szczecina i chętnie Cię poznam, smile

4

Odp: Przyjaciółka poszukiwana Szczecin

Okolice Szczecina, jak chcesz to pisz smile

5 Ostatnio edytowany przez myAnch (2021-04-11 00:58:37)

Odp: Przyjaciółka poszukiwana Szczecin

Hej, dołączam się do tematu. Również szukam kogoś do wygadania/wysłuchania/ wyżalenia/ pochwalenia itp. smile
Nigdy nie sądziłam, że będę szukać w sieci, no ale cóż... tak się złożyło. Mam nadzieję, że wątek się rozkręci a z czasem może i przeniesie się do realu... Kto wie....

6

Odp: Przyjaciółka poszukiwana Szczecin
myAnch napisał/a:

Hej, dołączam się do tematu. Również szukam kogoś do wygadania/wysłuchania/ wyżalenia/ pochwalenia itp. smile
Nigdy nie sądziłam, że będę szukać w sieci, no ale cóż... tak się złożyło. Mam nadzieję, że wątek się rozkręci a z czasem może i przeniesie się do realu... Kto wie....

Hej odezwij się, również jestem z okolic Szczecina, rzut beretem 30km smile chętnie pomogę / wysłucham.
PS. Nie, nie mam powyżej 30 lat wink

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Przyjaciółka poszukiwana Szczecin

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024