Czy to już czas ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Czy to już czas ?

Siemka smile

Piszę do was z pytaniem. Od prawie roku jestem w związku z mega fajnym chłopakiem (rok młodszym). Poznaliśmy się na sylwestrze 19/20 u koleżanki i od razu przypadliśmy sobie do gustu. Zaczęliśmy potem do siebie pisać, spotykać się i od marca zeszłego roku jesteśmy razem. Bardzo go kocham, spędzamy ze sobą dużo czasu i robimy masę fajnych rzeczy. Wspólnie uprawiamy sport i mamy wspólnych znajomych. Pytanie do was - jeszcze się nie kochaliśmy, czy rok czasu to odpowiedni czas kiedy można zacząć kochać się z nowym facetem ? Wcześniej między nami nie dochodziło do zbliżeń poza namiętnym całowaniem się i pieszczotami. Ja dziewicom nie jestem, a on nie jest prawiczkiem. Chciałabym się was spytać czy rok czasu to odpowiedni okres po jakim można bardziej zaangażować się w związek. Ostatni mój związek trwał prawie 2 lata ale szybko zaczęłam uprawiać seks z chłopakiem i myślę że to był błąd. Jak to było u was? po jakim czasie zaczęliście się ze swoimi facetami kochać i czy czas "oczekiwania" miał jakieś znaczenia dla waszych związków? W przyszły weekend mam wolną chatę i chciałabym go zaprosić aby został na noc smile

Pozdrawiam smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy to już czas ?

Moja żona jeszcze wtedy nie żona "rzuciła się" na mnie po trzech miesiącach i to w biały dzień u mnie w domu smile spontanicznie ,tak ją przypiliło chyba .
Nie ma jakiejś reguły czy wzoru.
Zaproś chłopaka na noc po prostu jak masz ochotę .

Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło

3

Odp: Czy to już czas ?

Na naszym forum nie rozdwajamy ani wątków, ani siebie.
Kontynuuj w swoim pierwszym wątku i w swoim pierwszym wcieleniu.
Moderator IsaBella77

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018