Potrzebuje pomocy bez ściemy! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » OGŁOSZENIA » Potrzebuje pomocy bez ściemy!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Potrzebuje pomocy bez ściemy!

Hej,

Nie chcę tu rzucać z góry linkiem do zbiórki. Chce tylko spytać czy ktoś jest wstanie pomoc finansowo? Nie jestem oszustem a moja prośba jest jak najbardziej poważna. Nie wiem co robić i wdepłem w poważne problemy. Jestem serio beznadziejnym przypadkiem i potrzebuje środków "na nowy start" a przez to rozumiem ucieczkę z kraju. Poszukiwałem pracy i ktoś zaproponował mi niezłą ścieme, i zacząłem dostawać dziwne przelewy na konto w banku, ale ostatecznie te przelewy odesłałem skąd przyszły. Teraz wiem, że te osoby, które w tym działają chcą mnie znaleźć i potrzebuje uciec do pracy za granicę na jakiś czas. A jestem bez grosza. Jestem wstanie zapewnić, że jeśli ktoś by sobie tego życzył pieniądze oddam po jakimś czasie. I proszę bez głupich i złośliwych komentarzy.. proszę więc jeśli chcesz pomóc to pomóż..

Zobacz podobne tematy :
Odp: Potrzebuje pomocy bez ściemy!

Zgłoś sprawę na policję. Nikt nie uwierzy przypadkowej osobie z Internetu.

witam nazywam się Mirosława Głowacka. Pracuję w kadrach w dużej firmie produkcyjnej. W wolnych chwilach lubię czytać i zajmować się ogrodem.
[tu był nieregulaminowy link i został usunięty przez moderatora]

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » OGŁOSZENIA » Potrzebuje pomocy bez ściemy!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021