Bolesna i bardzo krwawa miesiączka po porodzie. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Bolesna i bardzo krwawa miesiączka po porodzie.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1

Temat: Bolesna i bardzo krwawa miesiączka po porodzie.

Witam. Bardzo mnie nie pokoi moja miesiaczka po porodzie... Miesiac temu dostałam piertwsza miesiaczke po porodzie (porod byl 3 mies temu). Trwał prawie 2 tyg-bardzo mało leciało.  I wczoraj w niedziele (2 tyg od tego jak skonczyła się mies) znow dostałam. Zawsze  1 dzien prawie mi nic nie leciało a teraz leje sie ze mnie jak z kranu.... Bardzo mocno leci i boli... Nigdy nie mialam tak obfitej i bolesnej miesiaczki... Czy ktoras z wAS TEZ TAK MIAŁA? cZY TO NORMALNE?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Bolesna i bardzo krwawa miesiączka po porodzie.

3 miesiąca po porodzie to dosyć szybko a teraz jeszcze dodatkowe krwawienia. Radzę iść do lekarza by nie było jeszcze większych komplikacji. a czy któraś z nas tak miała to na prawdę mało istotne. Każda, zarówno poród jak i okres połogu przeżywa indywidualnie. Nie ważne czy któraś miała tak samo czy nie. Ciebie Twój stan niepokoi , martwisz się tym i cierpisz - i to jest teraz najistotniejsze. Idź do lekarza i szukaj fachowej pomocy. smile

"Szczęście jest jak motyl. Ścigaj je, a umknie ci. Usiądź spokojnie, a spłynie na twoje barki."
                                                                                                                     -Anthony de Mello

3

Objaw jest zupełnie naturalny(z punktu widzenia medycznego)Pierwsze okresy mogą się już pojawić minimum po 6 tygodniach(jest,to związane z formą karmienia piersią)mogą być to krwawienia jednorazowe.Prawidłowy okres powraca po  tych pierwszych krwawieniach i może to być czas do kilku miesięcy.Należy zaznaczyć,że pierwsze miesiączki po porodzie mogą być bardziej obfite i jest,to cecha indywidualny każdej kobiety.Oczywiście kontrola jest wskazana.Jeśli jednak przy tym występują inne objawy jak:bóle brzucha,temperatura,duże osłabienie,są bezwzględnym zaleceniem wizyty u lekarza.

4

Ja po 6ciu tyg.zaczełam brac taletki anty.i w pierwszym dniu brania zaczełam juz plamć,trwało to jakieś 2 tyg.z tym ,ze na poczatku i na końcu to były tylko plamienia,ale kilka dni leciało ze mnie strasznie,co 10 min.w ubikacji,coś strasznego,mineły znow jakies 2 tyg.i z powrotem to samo,dzis mam juz 10 dni,podobnież tak jest w czasie brania pigułek,przestałam je brac i poczekam na efekt,czy powoli sie wszystko unormuje,czy nie.

5

Moja miesiaczka po porodzie byla strasznie bolesna i obfita i kolejne takze,zaczelam brac tabletki antykonc,by sie unormowało,by objawy byly lzejsze....ale mysle ze nie masz sie czym martwic..

Patryś ur.12.01.2011 3630kg,57cm godz.1.05                                                                                                                   
Natalia ur.22.08.2012 3390kg,55cm godz 2.10

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Bolesna i bardzo krwawa miesiączka po porodzie.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018