Odegrać się? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 25 ]

1 Ostatnio edytowany przez ewcia89 (2020-11-20 08:12:48)

Temat: Odegrać się?

Cześć wszystkim, mam mały dylemat czy odegrać się na facecie.
W skrócie spotykaliśmy się od ok. trzechmiesięcy. Był seks, ale czułam że facet nie angażuje się tak jakbym tego chciała, więc troszkę się odsunęłam, ale nadal byłam miła. Często spotykaliśmy się na jednej grupie cross fit na którą chodziła również dziewczyna ktorą kojarzyłam. Z czasem zauważyłam, że się z nią zakumplował, ale spotykał się też ze mną.
W ostatnim tygodniu bardzo się zakumplowałam z tą dziewczyną i poruszyłyśmy temat tego faceta. Okazało się, że spotykając się ze mną zarywał też do niej - proponował weekend w górach, regularne podwiezienie do domu, spacer wieczorem itp. Również porównałyśmy wiadomości - jadąc na spotkanie ze mną napisał jej że jedzie ze szwagrem do Krakowa ogarnąć pare spraw i odezwie się póżniej i że cieszy się że ją dzisiaj widział na zajęciach. Tak naprawdę był umówiony ze mną jechaliśmy na randkę.
On wie, że nawiązałyśmy kontakt ale jeszcze nie zdaje sobie sprawy że go przejrzałyśmy. Dzisiaj na 100% wszyscy spotkamy się na zajęciach... Zatem pytanie - co byście zrobili? Dać mu jakąś nauczkę? Czy po prostu go olać? A może coś powiedzieć?

2

Odp: Odegrać się?

Olałabym zemstę i faceta. Ale każdemu wg potrzeb wink

Spokój wewnętrzny trzeba sobie po prostu wypracować przez trud.

3

Tak po prostu, udawać ze go nie widzę i nie znam?

4

Sama zapytałaś czy olać, wg mnie powinnaś olać, a co się w praktyce za tym kryje powinnaś wiedzieć.

Spokój wewnętrzny trzeba sobie po prostu wypracować przez trud.

5

ewcia89 napisał/a:

Tak po prostu, udawać ze go nie widzę i nie znam?

Ja bym proponowala zachowywac sie jak dorosla i dojrzala osoba i po prostu mu powiedziec, ze nie chcesz kontynuowac relacji. I tyle.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

6

ewcia89 napisał/a:

On wie, że nawiązałyśmy kontakt ale jeszcze nie zdaje sobie sprawy że go przejrzałyśmy. Dzisiaj na 100% wszyscy spotkamy się na zajęciach... Zatem pytanie - co byście zrobili? Dać mu jakąś nauczkę? Czy po prostu go olać? A może coś powiedzieć?

Zemsty, czyli ataku, lepiej nie robić.

Ale możecie zrobić jedną rzecz, która jest moralna -- całkowicie przestać z nim rozmawiać nie przedstawiając powodów. Jedno zdanie "Nie możemy być dłużej razem, ale nie powiem dlaczego. Musisz to przyjąć jak aksjomat i nie dopytywać."      Obie solidarnie, aby żadna się nie wyłamała.

Nie wszystkie żyją z tymi, których kochają. Szczęśliwe, które kochają tych, z którymi żyją. Niektóre kochają dwóch. Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie jest czasami kolorowe, ale w większości szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinniśmy odnajdować szczęście.

7

Czyli najlepiej będzie go ignorować, nie nawiązazywać kontaktu, nie odpowiadać na zaczepki i najzwyczajnej go olać? Hmmm.. brzmi delikatnie, ale może coś w tym jest.
Znam go I jestem pewna, że napisze do mnie w weekend...

8

ewcia89 napisał/a:

Czyli najlepiej będzie go ignorować, nie nawiązazywać kontaktu, nie odpowiadać na zaczepki i najzwyczajnej go olać? Hmmm.. brzmi delikatnie, ale może coś w tym jest.

Olanie tez nie jest zbyt dojrzale.
Po prostu mu powiedz, ze dziekujesz, wiecej sie spotykac nie chcesz, bo... (i tu mowisz dlaczego). I to tyle.

9

A jaki jest powód że chcesz się zemścić?
Kłamstwa.prawda?
I nie chcesz z nim być?
Więc powiedziałabym coś w stylu: czesc.
Nie będziemy się więcej spotykać bo kręcisz z innymi  a ja nie byłam tego świadomą.  I nie odpowiada mi to. Powodzenia.
A koleżanka niech robi co uważa. Jej może to nie przeszkadzać na przykład.

A słowa same jak motyle sfruwają z warg i lecą w mrok. Któż nam wesołą piosnkę przysłał, Choć mgła i rzeką płynie kra? Nadziei maleńka orkiestra, Co pod batutą serca gra! Nadziei maleńka orkiestra, Co pod batutą serca gra!

10

Najlepiej będzie powiedzieć wprost czemu koniec i tyle. Nieodpisywanie i cisza jest strasznie dziecinna i niedojrzała. Miej wiecej jaj niż on zakończ z klasa smile

11 Ostatnio edytowany przez Gary (2020-11-20 17:48:59)

ewcia89 napisał/a:

Ignorować, olać, nie kontaktować się -- to takie trochę obrażalskie. Nie o to chodzi, bo będziesz się źle z tym czuła.

Ja bym mu powiedział:

"Słuchaj gościu! Nie będę kontynuować znajomości z Tobą, nie będziemy się już spotykać. Nie pytaj mnie dlaczego, bo nawet nie mam ochoty wyjaśniać."

On pewnie będzie chciał wyjaśnień "Ale dlaczego? Co się stało?".

Wtedy bym powiedział   "Nie mam ochoty wyjaśniać. Po prostu nie zabiegaj o moją uwagę. Nie jestem na Ciebie zła. "

W dalszym czasie traktujesz go zwyczajnie -- jak obcego kolegę. Niekoniecznie mówisz "Cześć", nie patrzysz na niego, nie rozmawiasz.

Najważniejsze aby nie powiedzieć ani jednego słowa wyjaśnienia DLACZEGO. Aby nic nie wyjaśnić, tylko zakończyć. Nie daj się ponieść emocjom.

Nie wszystkie żyją z tymi, których kochają. Szczęśliwe, które kochają tych, z którymi żyją. Niektóre kochają dwóch. Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie jest czasami kolorowe, ale w większości szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinniśmy odnajdować szczęście.

12

Gary napisał/a:

Najważniejsze aby nie powiedzieć ani jednego słowa wyjaśnienia DLACZEGO. Aby nic nie wyjaśnić, tylko zakończyć. Nie daj się ponieść emocjom.

Dlaczego to niewyjaśnianie jest takie istotne, co to da?

13

ewcia89 napisał/a:
Gary napisał/a:

Nic nie da tongue popiszesz się byciem dzieciakiem.

14

Lady Loka napisał/a:
ewcia89 napisał/a:
Gary napisał/a:

Dokładnie. Strasznie niedojrzałe. To, że ktoś robi źle nie znaczy, że i my mamy tak robić. Warto zachować się po prostu fair z klasą a nie takie coś. Krótka piłka, wyraźny sygnał co Ci nie odpowiada i tyle.

15

Ja chyba nigdy nie zrozumie CO ludzie widzą w tej chorej zemście i chęci odegrania się? Naprawdę warto sobie komplikować życie..
Nie lepiej zwyczajne olać? W końcu obojętność  boli.. No nie chciałoby mi się wysilać na jakąś zemstę...

"Będziesz stale cierpiał, jeśli będziesz reagował emocjonalnie na wszystko(...), prawdziwa siła zawiera się w obserwowaniu wszystkiego z boku, ze spokojem i logiką" - Bruce Lee

16

Lady Loka napisał/a:
ewcia89 napisał/a:
Gary napisał/a:

Haha:) Gary wymyślasz jakieś perfidne zemsty. smile gościa ma skręcać z niepewności czy jak? smile

A słowa same jak motyle sfruwają z warg i lecą w mrok. Któż nam wesołą piosnkę przysłał, Choć mgła i rzeką płynie kra? Nadziei maleńka orkiestra, Co pod batutą serca gra! Nadziei maleńka orkiestra, Co pod batutą serca gra!

17 Ostatnio edytowany przez daisy887 (2020-11-20 23:03:02)

Jakby facetowi zależało to by się starał, i nie spotykał z innymi, sądzę że jak autorka powie mu dlaczego nie chce się z nim więcej spotykać to go to ruszy tyle co zeszłoroczny śnieg...

18

Ela210 napisał/a:
Lady Loka napisał/a:
ewcia89 napisał/a:

Haha:) Gary wymyślasz jakieś perfidne zemsty. smile gościa ma skręcać z niepewności czy jak? smile

Ja też bym tak postąpił.
I nie wiem co w tym dziecinnego?
Poinformowałaby go przecież, że nie chce kontynuować znajomości i tyle wystarczy.
Po co jakieś tłumaczenia a dlaczego a jak to, skoro on sam się zachował nie fair w storunku do autorki.
A to, że będzie rozkminiał dlaczego to już efekt uboczny tongue

19

Jak ma choć trochę rozumu to przecież i tak będzie wiedział czemu. Wiadomo, że takie rzeczy mogą wyjść. Ludzie rozmawiają.

20

Ein napisał/a:
Ela210 napisał/a:
Lady Loka napisał/a:

Ja też bym tak postąpił.
I nie wiem co w tym dziecinnego?
Poinformowałaby go przecież, że nie chce kontynuować znajomości i tyle wystarczy.
Po co jakieś tłumaczenia a dlaczego a jak to, skoro on sam się zachował nie fair w storunku do autorki.
A to, że będzie rozkminiał dlaczego to już efekt uboczny tongue

Ale to nie chodzi o jakieś nie wiadomo jakie tłumaczenia.
Ja bym powiedziała normalnie, że nie odpowiada mi tworzenie relacji z kimś, kto próbuje tworzyć relację jednocześnie z kimś innym. Koniec kropka. Bez zbędnych słów, ale też bez uników i pokazywania, jaka to ja nie jestem super wielka, bo nic nie powiem, tylko się odwrócę na pięcie i sobie pójdę w inną stronę.

21

Klucz polega na tym, aby gościowi więcej czasu i energii nie poświęcać.
To nie żadna zemsta, nie żadne unoszenie się honorem, nie obrażalstwo...
Tylko precyzyjne posterowanie własnym interesem, bez grama inwestycji w tego chłopaka.
Dziewczyna powinna wykonać wyłącznie ruchy, które dla NIEJ są dobre.
Moralne, bez tworzenia więcej zła niż jest.

22

niestety ale faceci związani z sportem często stawiają na ilość, maja po prostu za dużo okazji, kolega który jest trenerem personalnym, mimo że ma dziewczynę to spotyka się na seks z 2-3 kobietami w miesiącu, dla mnie osobiście jest to słabe ale te kobiety same mu się pchają do łóżka, on ma duże libido, typowy nadmiar testosteronu i gorąca głowa, najlepsze jest to myślenie wśród tego środowiska że zawsze może być lepsza kobieta, więc korzystają na maksa, takie czasy

23

Ewciu, bardzo mi przykro za to jak Cię potraktował. Można powiedzieć, że ja niedawno przeżywałam coś podobnego. Zemścij się na nim, ten obrzydliwy dupek na to zasługuje. Niestety nie mam pomysłu co mogłabyś zrobić.

24

Myślę że sam fakt że dwa potencjalne związku / romanse spaliły na panwce przez własną głupotę będzie wystarczającą zemsta ;P
A tak serio to szkoda by mi było czasu. Napisałabym SMS że wiem o tej drugiej i mi to nie pasuje więc za dalsza znajomość podziekuje. Ani grama energii więcej bym w to nie pakowala.

25

Lady Loka napisał/a:
ewcia89 napisał/a:
Gary napisał/a:

A ja myślałam, żę właśnie rozmowa jest oznaką dorosłości smile

Posty [ 25 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018