Proszę o rade - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Proszę o rade

Witam, odpisała na moje ogłoszenie pewna dziewczyna i napisała z góry, że ma dziecko i, że chciałaby mnie poznać popisać szuka przyjaciela z tego dłuższego pisania jakie było dała mi swój numer telefonu sama od siebie zaczęliśmy pisać oczywiście na te SMS napiała mi, że ma 39 lat ja oczywiście mam 33 i zaczęła zadawać mi dużo pytań na temat mojego życia osobistego gdzie sama o sobie nie chciała za bardzo pisać i po dłuższym pisaniu zaczęła pisać ze mną na poważniejsze tematy jak, jak np. wspólny wyjazd czy nawet o dzieciach z początku było widać, że dziewczyna jest sobą i zę niby nie udaje, ale po takim pisaniu stwierdziłem, że czas się spotkać ona za bardzo nie chciała, ale się spotkaliśmy jak to ujęła chciała mi utrzeć nosa za to, że ciągle pisałem, że się i tak nie spotkamy to jej napisałem ze sama tego nie chcesz i co się okazało mieszkamy w tym samym mieście dopiero na spotkaniu dowiedziałem się, że jest rozwódka od prawie 2 miesięcy i po spotkaniu które trwało może godzinę na spotkanie oczywiście przyjechałem rowerem  rozstaliśmy się normalnie po przyjacielsku, a że małe to nasze miasto to napisała mi to, że nie chciałaby być na jezykach innych i, że nie chce czuć się jak by skakała z kwiatka na kwiatek i z czasem zrobił się problem jak jej powiedziałem gdzie chodziłem do szkoły stwierdziła, że mogła mnie uczyć tylko, że ja jestem pewny na 100% ze mnie nie uczyła, bo 2005 roku kończyłem szkołe, a ona w tym samym czasie zaczęła prace i wszystko się obróciło o 360 stopni zaczęła pisać, że jest jej głupio, że niepotrzebnie tak ze mną otwarcie wcześniej pisała, że głupio się z tym czuje, bo tak to wygląda jak by flirtowała z uczniem tylko jeżeli tak się czuje to nie rozumiem czemu wciąż ze mną pisze i po co gdzie nie napisała, że jestem jej obojętny tylko sama jeszcze tak do końca nie wie czego chce nie wiem jak mam to rozumieć co robić czy dąs sobie z nią spokój? Proszę o jakąś poradę wiem, że to trochę zakręcone, ale starałem się to trochę skrócić.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Proszę o rade

Wasza znajomość Marceli można powiedzieć że jest na etapie ' kim dla siebie jesteśmy ? '  nie znaczy to że musicie się określać jednoznacznie od razu, różnica wieku pomiędzy wami żadna, 6 lat może mieć znaczenie po osiemdziesiątce ale nie teraz, nie wiem czemu ona wyjeżdża z tą szkołą bo de facto Cię nie uczyła a jak ma problem z wiekiem to po co do Ciebie napisała, trochę niespójnie się jawi ta Twoja koleżanka i może być że wynika to z jej pozycji patrzenia ; jest świeżo po rozwodzie, którekolwiek by o niego wystąpiło to i tak dla obojga jest to duże przeżycie i jej zachowanie może być takie niestabilne i może nie wiedzieć czego chce tak naprawdę , nie angażuj się w tę znajomość i nie obiecuj sobie że zostaniecie parą bo nie wiadomo, jeśli Ci się podoba ( ani jednym słowem nie dałeś informacji o swoim stosunku do niej ) więc jeśli Ci się podoba to bądź cierpliwy i nie naciskaj a życie pokaże co z was będzie

3

Odp: Proszę o rade

Witam, proszę o radę ...
Jestem atrakcyjna kobieta, ale niestety mój partner (byliśmy w otwartej relacji) wczoraj przy kłótni powiedział , ze się zawsze mną brzydził ..... kłótnia było o to ze jest słaby w łóżku... ze to ja muszę ciagle siadać .. napisałam to bo to była prawda i wkurzał mnie swoim podejściem do mnie... czasami był miły, a czasami miał mnie totalnie gdxies .. ale najbardziej zabolało mnie to ze powiedział ze zawsze się mną brzydził... przecież całował się ze mną , kochaliśmy się , czy napisał to specjalnie bo napisałam Ze jest słaby w łóżku?

4

Odp: Proszę o rade

Między wami nie ma dużej różnicy wieku. Jeśli tobie ta kobieta pasuje, to nie poddawaj się, nie zrażaj jej gadaniami i strachem,  tylko konsekwentnie dąż do związku. Kobiety w naszym kraju bardzo często żyją z presją braku zgody społeczeństwa na młodszych partnerów. Zobacz jak ludzie sie tłumaczą ze śmiesznych różnic 2- 3 lat, jakby to była różnica 20-30 lat. Przykładem doskonałym z żałosną pożywką dla mediów, w naszym kraju, było małżeństwo Macronów. Co jest totalnie idiotyczne i  żałosne ilu nagle było ekspertów od tego czy powinni być szczęśliwi razem, czy nie.  Wy jesteście osobami dojrzałymi, nikt nie ma prawa oceniać wasz związek. Różnica wieku może tylko wam przeszkadzać, albo nie. Reszta się nie liczy.

5

Odp: Proszę o rade

Z opisu uwazam, ze kobieta szuka

Marceli87 napisał/a:

... sama jeszcze tak do końca nie wie czego chce ....

jeśli tak stwierdziła i nadal z Tobą pisze tzn wg. mnie chce zbliżenia bez zobowiązań ale najlepiej tak by to pozostało między Wami ale tak byś nie pomyślał o niej źle.

że nie chciałaby być na jezykach innych i, że nie chce czuć się jak by skakała z kwiatka na kwiatek

bo pewnie skacze po tych kwiatkach jak żabka

6 Ostatnio edytowany przez Marceli87 (2020-10-05 11:41:58)

Odp: Proszę o rade

Tylko ze jak o cos zapytam to mi nie odpisuje albo unika tematu  jak ja wcześniej zapytałem czy chce zerwać kontakt jest krótka  cisza zmienia temat albo napisze, ze jak ma odp. Cos głupiego to woli tel. Odłożyć  pytam czy się zobaczymy ona, ze nie wie sama teraz dowiaduje się, ze na razie nie chce się spotykać z nikim tak zdecydowała, bo chyba kocha jeszcze swojego byłego męża to można jeszcze zrozumieć to jej napisałem, że znajomość wirtualna z czasem się kończy i nie można tylko w nieskończoność pisać to mi odpowiedziała pisaliśmy do siebie było fajnie i niech tak zostanie. Wcześniej  dużo ze sobą pisaliśmy nawet jak pracowała teraz już mniej piszemy  kończy pisanie jak pracuje

Co mam o tym wszystkim sadzić.

7 Ostatnio edytowany przez bullet (2020-10-05 12:03:26)

Odp: Proszę o rade
Marceli87 napisał/a:

... bo chyba kocha jeszcze swojego byłego męża to można jeszcze zrozumieć to jej napisałem, ....

... to wymówka, na dziecko i na "chyba miłość" do ex małżonka bo jest niesprawdzalne.
Zdecydowanie trzyma Cię na dystans i stawiam na to, ze jest jakiś inny facet z którym się spotyka, a Ciebie trzyma na smyczy na wszelki wypadek. Daj sobie spokój i zacznij się szanować bo Pani ewidentnie panuje w tej relacji i raczej nie szanuje Ciebie.
Pozornie jeśli chcesz cokolwiek osiągnąć to mocno i zdecydowanie utnij ten kontakt.

8

Odp: Proszę o rade

Czy możliwe jest to ze kobieta sie zakochała badz zauroczyła skoro wypisuje dopiero teraz ze ta nasza znajomość nie ma sensu?

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności© www.netkobiety.pl 2007-2018