Godziny praktyk w terenie dla studentów - pomysły na alternatywy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA » Godziny praktyk w terenie dla studentów - pomysły na alternatywy

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 ]

Temat: Godziny praktyk w terenie dla studentów - pomysły na alternatywy

Witajcie, koledzy, profesjonaliści z EC! Mam nadzieję, że tego typu posty są dozwolone. Pracuję w terenie z małymi dziećmi, a także uczę na poziomie college'u dla nauczycieli EC przed rozpoczęciem pracy. Prowadzony przeze mnie kurs wymaga godzin spędzania czasu w terenie, ale oczywiście nie będzie to opcja dla wielu w tym semestrze, ponieważ większość ośrodków nie zezwala na odwiedzanie osób z zewnątrz. Staram się wymyślić jakieś kreatywne pomysły na alternatywne zadania dla moich studentów zamiast odbywania godzin. Jakieś sugestie? Ponadto, jeśli znasz jakieś dobre źródła wideo pokazujące sale lekcyjne EC lub odnoszące się do EC, które mogę wykorzystać jako zajęcia dodatkowe, to też byłoby świetnie!

Z góry dziękuję za wszelkie sugestie!

Zobacz podobne tematy :

Posty [ 1 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA » Godziny praktyk w terenie dla studentów - pomysły na alternatywy

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021