gadzety erotyczne - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

Temat: gadzety erotyczne

hej. ma ktos doswiadczenie w tego typu zabawkach? chcemy z partnerem spróbowac ale nie wiemy od czego zaczac, moze doradzicie cos na poczatek??

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: gadzety erotyczne

Yyy no wybierzcie coś i próbujcie, cała filozofia.
Przemyślcie na co macie ochotę i kupcie coś odpowiedniego. Gadżetów jest masa, jest różnorodność, a temat za chwilę zrobi się wylęganią spamu.

Poza tym jak można mieć doświadczenie w zabawkach?

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

3

A co Was kręci?
Klimaty  uległosci? Mogę polecić na początek opaskę na oczy i szał do wiązania.  To takie mniej inwazyjne wink a tak to klasyk czyli żele,  wibrator.  Najpierw trzeba w czymś zacząć od delikatnych q później będzie się wiedziało  w którym kierunku iść smile
Natomiast  musicie sobie odpowiedzieć co najbardziej  Was kręci i pod tym kątem szukać

Nie ma rewolucji, jeśli nie ma buntu.

4

Mamy doświadczenie uwarunkowane naszymi upodobaniami.  Zadaj sobie pytanie jak Laska: co lubię robić w łóżku, a potem kup do tego odpowiedni wspomagacz.
Jak lubisz anal to korek analny.
Jak lubisz uległość, to szalik, opaska na oczy, coś do wiązania rąk.
Jak lubisz dłuższe stymulacje między nogami, to jakiś wibrator.
Jak lubusz minetki, to niech partner do jezyczka doda kulki gejszy, ale te już aplikuje Tobie, nie do jezyczka smile
Itd6, itp. Z góry odradzam jakieś nakladki wibracyjne na penisa czy pierścienie rzekomo mające wydluzac erekcję.

5

Kulki gejszy nie są akcesorium erotycznym big_smile

6

anitkaaa napisał/a:

hej. ma ktos doswiadczenie w tego typu zabawkach? chcemy z partnerem spróbowac ale nie wiemy od czego zaczac, moze doradzicie cos na poczatek??

Najfajniejsza jest łechtaczka i penis... potem punkty erotyczne, takie co jak stymulujesz to w mózgu czuć, ... a potem pewnie jak Betty Dodson uczyła -- Hitachi Magic Wand + "barbell", czyli taka specjalna różdżka ze stali szlachetnej...

Google:   "betty dodson teaches nowegian girl how to masturbate"

Google grafika:     "barbell betty dodson"    -- to ta różdżka ze stali nierdzewnej

Nie wszystkie żyją z tymi, których kochają. Szczęśliwe, które kochają tych, z którymi żyją. Niektóre kochają dwóch. Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie jest czasami kolorowe, ale w większości szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinniśmy odnajdować szczęście.

7

Lady Loka napisał/a:

Jest i nie jest. Jak wzbudza podniecenie to jest, jak chce ćwiczyć Kegla z miną mistrza Shaolin to nie jest smile

8

m4jkel napisał/a:
Lady Loka napisał/a:

Jest i nie jest. Jak wzbudza podniecenie to jest, jak chce ćwiczyć Kegla z miną mistrza Shaolin to nie jest smile

Nie jest smile bo one nie mają na celu wzbudzania podniecenia. Tak samo można powiedzieć, że wkładanie sobie kubeczka menstruacyjnego wzbudza podniecenie. Ta sama skala.

Ja wiem, że gdzieś tam x lat temu pojawiały się teksty o tym jak to przesuwanie się małych kuleczek w kulkach gejszy może doprowadzić do orgazmu, ale to mitomania, która niewiele ma wspólnego z rzeczywistością.
Btw. do ćwiczeń kulki też dobre nie są wink raczej szkodliwe, ale to też wyszło z czasem.

9

Oj Loka cichaj, mogą dostarczyć przyjemność i to wystarczy smile Od biedy rzeczy, które nie służą do wzbudzania podniecenia seksualnego mogą być w tym celu użyte. Ale nie wchodzę głębiej w te tematy big_smile

10

Ale mnie to kolega zainteresowal tematem kulek gejszy przy minetce...  big_smile może podczas orgazmu bardziej  mięśnie kegla są ćwiczone hmmm

11

Istotka6 napisał/a:

Ale mnie to kolega zainteresowal tematem kulek gejszy przy minetce...  big_smile może podczas orgazmu bardziej  mięśnie kegla są ćwiczone hmmm

A zarzucal mi ktoś, że brakuje mi kreatywności w łóżku tongue

12

m4jkel napisał/a:
Istotka6 napisał/a:

Ale że ja się osmielilam? big_smile tongue

A tak poważnie,  ktoś próbował wyżej wspomnianego sposobu? Jeśli tak,  to ciekawa jestem efektów i doznan smile

13

Istotka6 napisał/a:
m4jkel napisał/a:
Istotka6 napisał/a:

Ale że ja się osmielilam? big_smile tongue

A tak poważnie,  ktoś próbował wyżej wspomnianego sposobu? Jeśli tak,  to ciekawa jestem efektów i doznan smile

Pytasz o kulki i minetkę? Próbowałem. Reakcja była raczej pozytywna, ale już po seksie, stwierdziła, że woli jak moje paluszki tam świrują. Jednak sprawdza się jako przedłużona gra wstępna.

14 Ostatnio edytowany przez Olinka (2020-07-30 13:08:30)

Kulki Gejszy to ja stosowałam ale przy problemie nietrzymania moczu i rzeczywiscie pomogły ale do sprawiania przyjemności to zdecydowanie polecam inne gadżety. Zobacz sobie na te masażery smile makers , ja akurat go kupiłam w zwykłej drogerii, chyba to była [spam] bo były w dobrej cenie. Na początku mój maz sie smiał ale potem jak dopadł francuza i zaczął nim sterowac to nie widziałam go nigdy takiego podnieconego smile

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018