Kobiety są puste - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Kobiety są puste

Jedna z użytkowniczek na netkobietach napisała.

Dziewczyny jak sa atrakcyjne to sobie przebieraja bo moga, pretesje o to sa zalosne. Kogo to obchodzi, ze Tobie sie cos nie podoba.
To tak jakby blady blondyn mial pretesje, ze ja go nie wybieram. big_smile Moze mnie co najwyzej pocalowac w tylek, bo takie ma znaczenie. Mam kapital i to wykorzustuje bo to NORMALNE.


Co to znaczy że moją przebierać? Męzczyźni to nie rzeczy, które się przebiera. Ok rozumiem że sobie wybierają kolesia pod względem charakteru, ale kobiety za bardzo zwracają uwagę na wygląd. Odrzucają bo wielu jest chętnych. Gdyby nie dostęp do internetu to nawet najładniejsze nie miałyby tylu adoratorów. I chodzi o to że kobiety wybrzydzają i niskim nie dają szans.
Napisałaś, że przebierają, czyli wiadomo że niskich odrzucają.

I co to znaczy że masz kapitał i to wykorzystujesz? Czyli co jesteś atrakcyjna i wybrzydzasz? To jest chamskie i prymitywne.


Irytuje mnie to wszystko bo kobiety wybrzydzają i przez to nie mam szans.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Kobiety są puste
Liszielony napisał/a:

Jedna z użytkowniczek na netkobietach napisała.

Dziewczyny jak sa atrakcyjne to sobie przebieraja bo moga, pretesje o to sa zalosne. Kogo to obchodzi, ze Tobie sie cos nie podoba.
To tak jakby blady blondyn mial pretesje, ze ja go nie wybieram. big_smile Moze mnie co najwyzej pocalowac w tylek, bo takie ma znaczenie. Mam kapital i to wykorzustuje bo to NORMALNE.


Co to znaczy że moją przebierać? Męzczyźni to nie rzeczy, które się przebiera. Ok rozumiem że sobie wybierają kolesia pod względem charakteru, ale kobiety za bardzo zwracają uwagę na wygląd. Odrzucają bo wielu jest chętnych. Gdyby nie dostęp do internetu to nawet najładniejsze nie miałyby tylu adoratorów. I chodzi o to że kobiety wybrzydzają i niskim nie dają szans.
Napisałaś, że przebierają, czyli wiadomo że niskich odrzucają.

I co to znaczy że masz kapitał i to wykorzystujesz? Czyli co jesteś atrakcyjna i wybrzydzasz? To jest chamskie i prymitywne.


Irytuje mnie to wszystko bo kobiety wybrzydzają i przez to nie mam szans.

Walszar/Widelec,ile tematów jeszcze potrzebujesz założyć żeby poczuć się lepiej?
Nie poczujesz się lepiej,dopóki nie udasz się do fachowca od psychiki,która jak widac,masz zwichrowaną...

3

Odp: Kobiety są puste

kobiety piszą nadrób niski wzrost, charakterem lub sylwetką, a potem piszą że kobiety mają prawo wybrzydzać. Skoro wybrzydzają to niski nie ma szans.

I nie rozumiem gadania, że nawet jeśli facet nie robi wrażenia z wyglądu lub wzrostu, to może to nadrobić charakterem, bo jak to się ma do gadania tej samej dziewczyny, że jeśli facet jej nie odpowiada z wyglądu to się z nim nie umówi.

To jest sprzeczne.

4

Odp: Kobiety są puste

Nie jestem żadnym Widelcem yikes

5

Odp: Kobiety są puste

Na regulamin forum wybrzydzać jednak nie można.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024