Czy zmieniałybyście pracę ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Czy zmieniałybyście pracę ?

Dziewczyny czy rezygnowałybyście z obecnej stabilnej pracy oraz klientów, z którymi pracujecie już od dobrych kilku lat na rzecz nowej propozycji zatrudnienia? Do tej pory robiłam zlecenia dla wielu klientów, co dawało mi gwarancję, że jak jeden się wykruszy, to będe miała prace od innych. W chwili obecnej jednak jeden klient chce mnie przejąć na wyłączność i oferuje mi znacznie lepszą kasę. Zaczynałabym pracę za 3 miesiące. Miałabym czas na wyciszenie obecnych projektów.
Dodam, ze chodzi tutaj o sporą podwyżkę. Aktualnie zarabiam 7 tysięcy na rekę. Nowy klient proponuje mi 13 tysięcy na rękę miesięcznie.

Dodam, że jestem freelancerem, w moim zawodzie nie ma gwarancji zatrudnienia. Nie ma pracy na etat, wszystko na dzialalność i faktury.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy zmieniałybyście pracę ?

Kochana, jeśli nie spróbujesz to się nie przekonasz. Zmiana pracy to mega poważna decyzja ale możesz zmienić sobie życie na lepsze no ale też możesz pogorszyć. Ale jak to mówią kto nie ryzykuje ten nie pije szampana

3

Na ile realne są te nowe zarobki? Skąd taka ogromna różnica?

Może facet obiecuje Ci gruszki na wierzbie?

4

Z doświadczenia wiem, że praca na wyłączność ma wiele minusów. Ja bym się trzymała obecnej sytuacji, czyli kilku klientów.

?Wierzę w karmę. Dostajesz to, co dajesz, czy to złe, czy dobre. ?

5

jak dostajesz netto w fakturach 7000  to po odliczeniu Zusu, podatków kosztów własnych nie zostaje jakaś olbrzymia suma.
13 tys to już sporo.
Zawierasz umowę- po pierwsze zorientowałabym się, czy klient jest stabilny, umowę zabezpieczyła odpowiednio i zmieniłabym.
Zawsze nadwyżka w razie krachu daje czas na poszukanie czegoś nowego.innych klientów.

Ja podlewam czystą wodą
Ziarno które będzie kwiatem
I uważam na zaklęcia
Każde słowo ma swój zapach

6

Dokładnie,  najpierw rozeznanie co do umowy i stabilności klienta,  dopiero po tym bym podejmowała decyzję i jeżeli faktycznie wszystko  ok to bym po prostu się rozwijała  mając plan B w razie niepowodzenia

Nie ma rewolucji, jeśli nie ma buntu.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018