moj obiekt zainteresowania zmienil prace i rzadko jest na miejscu. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » moj obiekt zainteresowania zmienil prace i rzadko jest na miejscu.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: moj obiekt zainteresowania zmienil prace i rzadko jest na miejscu.

witam. moj obiekt zainteresowania zmienil prace z miejscowej na miedzy narodowa rzadko sie widzimy a do tego jeszcze sa dodatkowe przeszkody.
historia zaczela sie we wrzesniu czysty przypadek pozniej zaczely sie krotkie spotkania ale niestety okazalo sie ze nie jest wolny.w sumie niechcialam sie zakochac ale niestety czasem nie ma to wplywu.znam cala historie jego zycia dlaczego dalej tkwi w tym toksycznym zwiazku.zmienil prace zeby szybciej sie z tego wyplatac.ale czuje sie przez niego oszukana bo mowi ze mu na mnie zalezy i to bardzo ze gdyby nie pewne sprawy to by zakonczyl tamto zycie ale do konca roku niemoze.mowilam mu ze tu jest naprawde duzo czasu i duzo spraw sie zmieni  i tak tez sie stalo.mniej sie odzywa czasem napisze ale jak powie ze sie odezwie to sie nie odzywa.odczucie mam inne gdy jestem przynim jest super i wiem ze jak juz cokolwiek chcialabym zakonczyc w sensie caly ten niby zwiazek to on mi niedaje.on sampowiedzial ze przez to ze niema go tu na miejscu moze sie pozmieniac ze znajde kogos sobie bo nie przetrzymam tego ze go nie bedzie ale najgorsze jest to ze ja nie potrafie nikogo znalesc na jego miejsce ja w dalszym ciagu czekam na to zeby cos sie wkoncu wyklarowalo.wiem ze moze byc tak ze zmarnuje swoj czas.niesamowita tesknote mam w stosunku do niego.tyle razy sobie mowilam ze to koniec bo to niema sensu ale jak go tylko zobacze  niepotrafie.chociaz ostatnio wyszlo nieporozumienie jak to przez sms i nerwy i doszlo do niedokladnego odczytania i odebranie tresci tej wiadomosci.i to byl blad bo chyba wlanie przez to pozostala cisza.tel milczy tylko ze ja juz to tlumacze tak ze niema zasiegu a w glebi duszy czuje ze tak juz zostanie.takie niedopowiedziane sprawy a dlamnie jest to najgorsze co moze byc. niema dnia zebymo nim nie myslala ja wiem ze to zle zabierac sie za kogos kto nie jest wolnym.ale nie kaze mu sie rozejsc ani nic z tych spraw poprostu czekam na to jak sie to zakonczy ta historia.ale najgorsze moze byc to ze jestem jedna z wielu a tego niewiem.bo niepozna sie kogos do konca kiedy malo czasu sie z nim spedza ale mnie tak bardzo do niego ciagnie jakby jakis magnes....mam tak mysli zozszapane ze to niedaje sie juz opanowac.a najlepszym okresleniem tego jest to ze serce naprawde nie idzie w paze z glowa... bo serce dazy uczucie a glowa mowi zostaw to w spokoju...tylko ta cisza ktora jest i milczenie naprawde mnie dobija po tych ostatnich niedopowiedzeniach...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: moj obiekt zainteresowania zmienil prace i rzadko jest na miejscu.

straszne jest to co piszesz, nie dość że gość ma Cię daleko w poważaniu to jeszcze Cię mami i odzywa się tylko wtedy kiedy ma na to ochotę. Ktoś powinien Ci dać porządnego kopa żebyś w końcu przejrzała na oczy i coś z tym zrobiła , a mianowicie skończyła tą farsę. I pamiętaj, że nie ma ludzi niezastąpionych, zauroczenie w końcu też minie.

3

Witam cię alina szczerze wiem co czujesz bo też byłam w podobnej sytuacji jak Ty ale uwierz mi że to co on Ci mówi to jest tylko pretekst żeby zabawiac sie twoimi uczuciami Wiem jak boli gdy się on nie odzywa a sama nie wiesz dla czego Dam ci radę tak jak ja zrobiłam zmieniłam numer telefonu,wykasowałam z skeypa,fc,nawet usunełam nk tylko po to aby zapomnieć o nim bo tak naprawde pokazał swoją twarz  ze jest nieszczery wobec mnie a obiecał góry lodowe Pozdrawiam

4

no dziewczyny ja juz temat zamknelam pojechal po bandzie i uwazajcie na facetow zonatychi ktorzy jedza na tirach przestroga to sa gnoje..

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » moj obiekt zainteresowania zmienil prace i rzadko jest na miejscu.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2024