Drobiazg jako dodatek do pieniędzy na Komunię - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » STYL ŻYCIA I SPOŁECZEŃSTWO KOBIECYM OKIEM » Drobiazg jako dodatek do pieniędzy na Komunię

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Drobiazg jako dodatek do pieniędzy na Komunię

Na wstępie witam wszystkich serdecznie smile

Otrzymalam zaproszenie na Komunię syna mojego kuzyna.  Zawsze dawałam pieniądze plus słodycze,  natomiast teraz zapragnelam dać coś zamiast słodyczy. Jakiś drobiazg  do 50 zł.   Z racji,  że jestem na bakier z Kościołem to nie myślę o Biblii  czy różańcu.  Chciałabym coś ciekawego ale nie oklepanego. Hmm może doładowanie  do gry? Z książkami w tym wieku to ciężko. Może skarbonka  z grawerem...

Macie jakieś pomysły?

Chłopak ma wszystko,  bogaci rodzice

Czekam na propozycje,  z góry dziękuję  smile

Pozdrawiam

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Drobiazg jako dodatek do pieniędzy na Komunię

A co on lubi, jakie ma zainteresowania, może coś kolekcjonuje?

3

Odp: Drobiazg jako dodatek do pieniędzy na Komunię
Janix2 napisał/a:

A co on lubi, jakie ma zainteresowania, może coś kolekcjonuje?

Lubi grać,  cały dzień jak to dzisiejsze dzieciaki najchętniej  by spędził przy komputerze lub konsoli. Idąc tym tropem i jako zwolenniczka spędzania czasu rodzinnie,  myślałam  o planszowkach,  ale co do 50 zł fajnego...  No i to moja wizja,  Młodemu może nie przypaść do gustu

4

Odp: Drobiazg jako dodatek do pieniędzy na Komunię

Może jakaś koszulka z ulubioną grą?

5

Odp: Drobiazg jako dodatek do pieniędzy na Komunię

Kilka lat temu dałam chłopcu w tym wieku  przy innej okazji latarkę "policyjną".
I był to dla niego najfajniejszy prezent spośród kilkunastu znacznie droższych.
Tamte inne prezenty szybko pooddawał na akcje charytatywne albo młodszym kuzynom a latarkę ma do dziś.

6

Odp: Drobiazg jako dodatek do pieniędzy na Komunię

Po prezentach komunijnych widać, jak czasy się zmieniły smile W moim roczniku dzieciaki dostawały zegarki, książki, czasami rower albo nawet trochę kasy..Teraz to ciężko wybrać coś, co nie będzie wtopą..

7

Odp: Drobiazg jako dodatek do pieniędzy na Komunię
Istotka6 napisał/a:

Lubi grać,  cały dzień jak to dzisiejsze dzieciaki najchętniej  by spędził przy komputerze lub konsoli. Idąc tym tropem i jako zwolenniczka spędzania czasu rodzinnie,  myślałam  o planszowkach,  ale co do 50 zł fajnego...  No i to moja wizja,  Młodemu może nie przypaść do gustu

Może jakiś gadget z ulubionej gry. W 50 zł powinnaś się spoko zmieścić.

8

Odp: Drobiazg jako dodatek do pieniędzy na Komunię
Janix2 napisał/a:
Istotka6 napisał/a:

Lubi grać,  cały dzień jak to dzisiejsze dzieciaki najchętniej  by spędził przy komputerze lub konsoli. Idąc tym tropem i jako zwolenniczka spędzania czasu rodzinnie,  myślałam  o planszowkach,  ale co do 50 zł fajnego...  No i to moja wizja,  Młodemu może nie przypaść do gustu

Może jakiś gadget z ulubionej gry. W 50 zł powinnaś się spoko zmieścić.

Ja nie gram i się na grach nie znam, ale zapytałam syna i podpowiedział to samo, czyli gadżet z ulubionej gry. Jeśli nie, to jeszcze dużą, profesjonalną podkładkę pod mysz, bo sama mysz, oczywiście mam na myśli gamingową, a te są technicznie zaawansowane, budżet 50 zł przekroczy i to mocno.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STYL ŻYCIA I SPOŁECZEŃSTWO KOBIECYM OKIEM » Drobiazg jako dodatek do pieniędzy na Komunię

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024