Pytanie do kobiet - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: Pytanie do kobiet

Cześć, jestem chłopakiem i pytanie głównie do kobiet. Czy wracacie do swoich byłych? Tęsknicie za nimi? Żałujecie swoich decyzji o rozstaniu? Co czujecie po rozstaniu? Strasznie mnie ciekawi ten temat. Proszę o normalne odpowiedzi

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Pytanie do kobiet

Do jednego bylego tak i za jednym bylym tak. Nie zaluje jednak niczego. Do innego bylego? Nie, nigdy.

3

Odp: Pytanie do kobiet
Winter.Kween napisał/a:

Do jednego bylego tak i za jednym bylym tak. Nie zaluje jednak niczego. Do innego bylego? Nie, nigdy.

Czemu wróciłaś i po jakim czasie?

4

Odp: Pytanie do kobiet
Marianek16 napisał/a:

Cześć, jestem chłopakiem i pytanie głównie do kobiet. Czy wracacie do swoich byłych? Tęsknicie za nimi? Żałujecie swoich decyzji o rozstaniu? Co czujecie po rozstaniu? Strasznie mnie ciekawi ten temat. Proszę o normalne odpowiedzi

Nie wróciłam do żadnego z moich byłych i za żadnym z nich nie tęsknię. Są wspomnienia mniej lub bardziej miłe i to w zupełności wystarczy.

5

Odp: Pytanie do kobiet

https://www.netkobiety.pl/t122932.html

serio liczysz że ona wróci?

6

Odp: Pytanie do kobiet
Marianek16 napisał/a:
Winter.Kween napisał/a:

Do jednego bylego tak i za jednym bylym tak. Nie zaluje jednak niczego. Do innego bylego? Nie, nigdy.

Czemu wróciłaś i po jakim czasie?

Po jakims roku? Cos w tym stylu. Bo chcialam byc z nim, wiec wrocilam.

7

Odp: Pytanie do kobiet

Poczytaj parę tematów na tym forum, a znajdziesz odpowiedzi. Wszystko zależy od tego, na jakim etapie ktoś się znajduje, czy jest świeżo po rozstaniu czy już parę lat, z czyjej inicjatywy nastąpiło rozstanie, czy były wspólne dzieci, majątek.

8

Odp: Pytanie do kobiet

wszystko zależy od powodów rozstania.
ja wróciłam do jednego mojego exa, miał depresje, rozstaliśmy się, ale miłość mi wtedy nie wygasła, jak zaczął się leczyć i mu się poprawiło to wróciliśmy do siebie, później znowu się posypało z tego samego powodu.

9

Odp: Pytanie do kobiet

To wszystko zależy od związku i okoliczności rozstania.
Jeżeli powodem było nieporozumienie, a było uczucie to można wrócić po czasie.
Jeśli jednak 'niezgodność charakterów' czy wypalenie uczucia to nie widzę sensu.
Ok, można wrócić ale za max miesiąc te same problemy wrócą. Ogólnie bez sensu.

10

Odp: Pytanie do kobiet

tak, zwykle jest tak, że te same problemy wracają.

11

Odp: Pytanie do kobiet

Nie tęsknie za żadnym byłym, ale też czas tutaj ma znaczenie. Nie żałuje, że się rozstaliśmy.

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024