Zazdrość czy zdrada emocjonalna? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Zazdrość czy zdrada emocjonalna?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Zazdrość czy zdrada emocjonalna?

Hej! W mojej głowie istnieje spory problem, z którym nie jestem sobie w stanie sama poradzić. Chciałabym pójść do psychologa, ale aktualnie znajduje się w podróży i nie mam takiej możliwości. Podróż ta trwa już prawie 2 lata i tak szybko się nie skończy (biorąc pod uwagę problemy z koroną wirusem). Miało to być spełnienie moich marzeń, miało być jak w bajce, a chyba nabawiłam się depresji. Wszystko zaczęło się od tego, że mój facet zwlekał z seksem. Wieczorem robił wszystko, w tym mega nudne rzeczy byle by tylko nie kochać się ze mną. W sensie jak szliśmy do łóżka to tylko żeby spać, bo już byliśmy tak zmęczeni. Raz na tydzień odwalał swoją robotę w łóżku i koniec. Tłumaczyłam to w ten sposób, że to pewnie ja jestem zbyt napalona, bo najchętniej kochała bym się z nim kilka razy dziennie, ale było to niemożliwe, bo zlewał te moje zaloty. Jednak zauważyłam, że na mieście, gapi się tylko na tyłki bądź cycki, a kolegom przez tel opowiada jakie super dupeczki są w danym miejscu. Pewnego dnia obraził się na mnie że się dziwnie na niego spojrzałam jak obracał się za jakąś laską. Następnie przyłapałam go na tym jak masturbował się do filmików z dziewczynami, które nagrał na plaży. Robił to też przeglądając zdjęcia dziewczyn na FB. Przyznał się wówczas że jest onanistą odkąd pamięta i ma z tym problem, ale obiecał z tym skończyć. Zapytałam dlaczego więc nie chce ze mną się kochać, to odpowiedzial że nigdy nie miał tak dobrej dziewczyny w łóżku jak ja i przez to za szybko dochodzi i jest ku wstyd. Dodam, że nigdy nie komentowałam tego, że było za krótko, ani nic z tych rzeczy. Fakt, raz lekko pijana wspomniałam, że mogę się kochać pół nocy a i tak będzie mało i to chyba utkwiło mi w głowie. Jednak, obiecał, że nie będzie więcej zabawiał się na własną ręke i nawet mu wierzę. Wkońcu w podróży non stop jesteśmy razem i bym zauważyła. Jednak widzę że uprawia ze mną seks, po tym jak np. zobaczy gdzieś fajna laskę. Przed snem również myśli o innych (czuję jego wzwód). Nie wiem.. może ja jestem jakas przewrażliwiona po wcześniejszych relacjach z facetami, które były fatalne. Ja absolutnie nie mam czegoś takiego bym myślała i podniecała się innymi facetami. Wręcz źle bym się z tym czuła. Obecnie jakoś żyjemy.. ale to co siedzi w mojej głowie jest nie do przejścia. Aa.. we wcześniejszych związkach zdradzał swoje partnerki, ale twierdzi, że ich nie kochał, a mnie jednak kocha i byłby idiotą, gdyby mnie zdradził - to jego słowa.
Czy któraś z Was miała podobne doświadczenia i jak sobie z tym radziła?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zazdrość czy zdrada emocjonalna?

Tylko, ze ten problem to nie jest w Twojej glowie tylko w zwiazku. W tylek go kopnij i wez sobie innego.
Problem z glowy.

'To go back, you must go through yourself, and that way no man can show another.'

3

Żałuję  trochę, że od razu się nie zmyłam po tym jak przyłapałam go na zabawianiu się do tych nagrań i zdjęć. Po tej akcji byłam w totalnych szoku, a najgorsze że będąc w podróży nie miałam z kim za bardzo o tym pogadać i sie poradzić, a sama wariowałam. Cóż.. wiem że mnie kocha i jest ze mną szczęśliwy (we wcześniejszych związkach nie był, a dzięki mnie ma drugie życie - sam tak mówi, zresztą zdarzyło się nawet że jego znajomi dziękowali mi, że wkońcu widzą go szczęśliwego) i to trzyma mnie przy nim i nie pozwala zerwać. Aktualnie ja sama nie wiem co do niego czuje.. Jakiś czas temu dałabym się pociąć za niego, a teraz.. nieszczególnie. Wierzę też, że skończył z tym zabawianiem się do zdjęć i nagrań, ale fantazji z głowy mu nie wyciągnę i podniecaniem sie innymi pannami.

4

Na jakiej podstawie wierzysz, że skończył onanizować się do zdjęć i filmów? To tak hop siup nie znika, jeśli robi to od bardzo długiego czasu. Jeśli jest wręcz nałogowe, to tym bardziej. Potrzeba tygodni na odwyk chłopa dać.

5

musiałaś naprawdę mieć wczesniej te relacje z facetami nie tylko fatalne, ale katastrofalne, skoro  jesteś z tym gościem i jeszcze rozkminiasz cokolwiek, zamiast kopnąć go w cztery litery.
Nie wyobrażam sobie takiej olewki i wciskania kitu, że nie może się ze Tobą bzykać, bo za dobra jesteś i mu wstyd... Ale już nie wstyd mu, jak łeb mu sie kręci  dookoła za innymi laskami, gdy z Tobą idzie, czy gdy radośnie dyskutuje z kumplami o napotkanych dupeczkach i marszczy sobie freda do nich gdzieś w kiblu a Tobie wciska głodne kawałki, że jest onanistą...
Normalnie Matka Teresa przy Tobie wysiada!

6

Wierzę, bo jesteśmy praktycznie cały czas razem, a ja mam dobre oko, więc bym widziała. W sensie - teraz mam kontrolę. Jednak tak sobie teraz uświadomiłam, że jak wrócimy do normalnego życia (tak jak pisałam, teraz jesteśmy w podróży non stop) to resztki tej mojej wiary znikną... I nie wiem, czy taki związek ma sens.
Poprzednie zwiazki były fatalne. Jeden gość spotykał się ze mną i z 3ema innymi na raz - to była na szczęście krótka relacja. A drugi ponoć mnie kochał ale nie chciał ze mną być bo chciał móc bzykać jak się coś napatoczy. Tzn chciał ze mną być, ale jeszcze nie teraz i tak zwodził mnie rok. Po takich akcjach ja zwyczajnie nie wiem, czy istnieją faceci bez takich zboczeń. Teraz troche żałuję, że nie kopnelam go odrazu, ale chciałam dać mu szansę. Ten związek  przez pierwsze dwa lata był na prawdę fajny, łączą nas wspólne pasje i ciekawe plany na przyszłość, mamy też podobny światopogląd i w większości kwestii rozumiemy się bez słów. Nie wiem jednak czy wykorzystał.dobrze te szanse, bo ja zamiast czuć się lepiej, to nabawiłam się kompleksów o których nigdy mi się nie śniło i czegoś w rodzaju depresji..

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Zazdrość czy zdrada emocjonalna?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018