Moj facet chce codziennie seks oralny - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Moj facet chce codziennie seks oralny

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 37 ]

Temat: Moj facet chce codziennie seks oralny

Chcialabym zeby inne kobiety sie wypowiedzialy na ten temat. Moj facet chce seksu codziennie albo seks oralny a najlepiej oba. Mnie to juz meczy...jestesmy razem 4 lata i bardzo rzadko mu odmawialam, a jesli juz to z regoly byl od razu na mnie zly. Wiec czesto robilam nawet choc nie mialam na to ochoty. Teraz tak naprawde ciesze sie kiedy mam okres to mam swiety spokoj. Seks jest przyjemny ale tez za czesto to staje sie monotonny noi wieksze ryzyko infekcji drog moczowych bo on zawsze chce wszystkie pozycje. Najbardziej jednak meczy mnie seks oralny bo bola mnie usta i szyja...eh szkoda gadac. Do tego czesto nie moge sie wyspac bo on do 3ciej nad ranem oglada filmy na laptopie, wiec musze isc spac na kanape w salonie. Ogolnie wszystko miedzy nami sie uklada, jestesmy bardzo blisko emocjonalnie i fizycznie ale ta aktywnosc seksualna  jest po prostu juz meczaca. Chcialabym wiedziec czy inne kobiety tez tak czesto robia facetowi dobrze, moze jest jakis sposob abym nie musiala codziennie tego robic? I tak zeby on nie byl zly

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Moj facet chce codziennie seks oralny

Niby jestescie blisko, ale on jest zly jak odmawiasz?
Chyba Ci sie pojecia bliskosci pomylily.
Powiedz mu dosadnie co myslisz i powiedz, ze to nie jest przyjemnosc i sie meczysz.

3

Odp: Moj facet chce codziennie seks oralny

Jasne, na pewno wszystko się między Wami układa skoro musisz zasypiać na kanapie tongue

4

Odp: Moj facet chce codziennie seks oralny
martakalicinska napisał/a:

Chcialabym zeby inne kobiety sie wypowiedzialy na ten temat. Moj facet chce seksu codziennie albo seks oralny a najlepiej oba. Mnie to juz meczy...jestesmy razem 4 lata i bardzo rzadko mu odmawialam, a jesli juz to z regoly byl od razu na mnie zly. Wiec czesto robilam nawet choc nie mialam na to ochoty. Teraz tak naprawde ciesze sie kiedy mam okres to mam swiety spokoj. Seks jest przyjemny ale tez za czesto to staje sie monotonny noi wieksze ryzyko infekcji drog moczowych bo on zawsze chce wszystkie pozycje. Najbardziej jednak meczy mnie seks oralny bo bola mnie usta i szyja...eh szkoda gadac. Do tego czesto nie moge sie wyspac bo on do 3ciej nad ranem oglada filmy na laptopie, wiec musze isc spac na kanape w salonie. Ogolnie wszystko miedzy nami sie uklada, jestesmy bardzo blisko emocjonalnie i fizycznie ale ta aktywnosc seksualna  jest po prostu juz meczaca. Chcialabym wiedziec czy inne kobiety tez tak czesto robia facetowi dobrze, moze jest jakis sposob abym nie musiala codziennie tego robic? I tak zeby on nie byl zly

Marta! To co opisujesz to nie jest prawdziwy związek. Seks ma być wtedy kiedy chcecie oboje i taki jakiego chcecie oboje. Rozumiem że on ma spore potrzeby, ale dobrze jak dla mężczyzny kobieta jest czymś więcej niż seks zabawką. A obrażanie się jest ogólnie żałosne. Jeśli ty musisz uciekać w nocy  na kanapę, to znaczy że do łóżka masz wstęp tylko wtedy kiedy on chce seksu. Nie widzisz tu nic niewłaściwego?

5 Ostatnio edytowany przez martakalicinska (2020-06-03 07:36:33)

Odp: Moj facet chce codziennie seks oralny

Normalnie ze soba sypiamy w jednym lozku ale tak jak mowie kiedy on nie moze spac to wlacza laptop i oglada filmy a mnie swiatlo razi...jestem wrazliwa tez na dzwiek, probowalam juz zatyczek do uszu, itd ale ostatecznie juz wole isc spac do drugiego pokoju. On pozniej wtedy tez jest zly czemu ide spac na kanape ale mu tlumacze ze inaczej nie zasne. Czasami on idzie z laptopem do salonu ale z regoĺy to ja wychodze...a co do obrazania sie to faktycznie meczace. Ostatnio wlasnie mielismy taka sytuacje ze pohechalismy na plaze i na prawde super spedzilismy razem czas, potem mielismy jechac do sklepu ale on chcial przed pojsciem na zakupy uprawiac seks ja w sumie mu tylko powiedzialam ze nie teraz, ze pozniej...to sie strasznie wkurzyl, ja sie pytam: jestes zly? A on: oczywiscie ze jestem zly! A ja mowie: czemu? A on odpowiada: bo jestem! I wtedy przestal sie do mnie calkowicie oddzywac...powiedzial ze chce byc sam i zamknol sie w pokoju. W koncu chcialam z nim na ten temat porozmawiac. Powiedzial mi ze chce wiecej seksu, w sumie zazartowalismy z tego, on mnie przytulil, zaczol calowac i doszlo do stosunku...ogolnie jesli jest seks oralne to on jest zadowolony wiec mam troche przerwe z seksem, ale seks oralny tez mnie meczy. Jak czesto jest za czesto? Czy codziennie to nie za czesto? Ja wiem ze facet ma swoje potrzeby ale slyszalam ze z czasem pary wspolzyja rzadziej...u nas 4 lata minely a tempo stale to samo i tak jak mowie okres to jedyny czas kiedy odpoczywam.

6

Odp: Moj facet chce codziennie seks oralny

Za często to wtedy, kiedy częstotliwość Ci przeszkadza. Nie ma reguły, dla jednego za często to bedzie codziennie, a dla innego za często to będzie raz w tygodniu.
Po prostu się nie dobraliście pod kątem potrzeb, a Ty zamiast mu ustępować w tej kwestii to mogłabyś z nim po prostu porozmawiać i mu powiedzieć co Cię boli, gdzie Cię boli i znaleźć jakiś kompromis. Bo to nie może być tak, że Ty z utęsknieniem czekasz na okres, żeby mieć spokój.

7

Odp: Moj facet chce codziennie seks oralny

martakalicinska - to prawda???

sprawia Ci przyjemność seks? przeżywasz orgazmy?
Dziewczyno ty jesteś po prostu umęczona ciężką robotą-seksem, hahaha, może powinnaś zmienić "robotę" na lżejszą, taką dopasowaną do twoich potrzeb i rytmu, albo jemu kupić jakieś zabawki, by się sam obsługiwał big_smile

8 Ostatnio edytowany przez Winter.Kween (2020-06-03 09:01:45)

Odp: Moj facet chce codziennie seks oralny

Dziewczyno, ja to czytam i juz jestem zmeczona. Gdyby mi facet strzelil focha o seks to bym nastepnym razem moze z nim miala JAKIKOLWIEK seks po pol roku. Zwyczajnie nie chcialoby mi sie uprawiac seksu z jakims rozpuszczonym dzieciakiem.
Jeszcze seks oralny na dodatek.
Jak dla mnie to sie ponizasz. Nie dlatego, ze uprawiasz seks, ale dlatego ze uprawiasz seks z kims kto Ciebie traktuje jak zabawke i tresuje Cie jak psa.
Przeciez te fochy to sa po to zebys sie bala odmowic. Tresura zwykla.

9

Odp: Moj facet chce codziennie seks oralny

Ogólnie się układa, a Ty musisz iść spać na kanapę, bo on ogląda filmy?
Co za egoizm.
Nie jesteś seks maszynką swojego faceta. On niech spojrzy odrobinę dalej niż swój czubek nosa i swoją przyjemność. Masz prawo mu odmówić, a on nie ma prawa stroić wówczas fochów i w jakikolwiek inny sposób wymuszać stosunek.
Nie chciałabym być z takim gościem.

10

Odp: Moj facet chce codziennie seks oralny
martakalicinska napisał/a:

Jak czesto jest za czesto? Czy codziennie to nie za czesto? Ja wiem ze facet ma swoje potrzeby ale slyszalam ze z czasem pary wspolzyja rzadziej...u nas 4 lata minely a tempo stale to samo i tak jak mowie okres to jedyny czas kiedy odpoczywam.

Co do zasady za często to wtedy kiedy jedna strona nie ma ochoty, a druga ten seks w jakiejkolwiek formie wymusza. Jeśli zechcesz mu sprawić przyjemność bo ty tak chcesz, to twoja sprawa, ale to musi być twoja decyzja bez nacisków.
Nigdy kobiety nie pukałem wbrew jej woli. Zawsze seks wynikał z obopólnej ochoty, a przynajmniej zgody. Jak proponowałem seks a kobieta mówiła nie, lub nie teraz, to po prostu nie. Wszystko ponad taką formę to już za często.
A nagabywanie, obrażanie się czy inne wymuszanie  to już ociera się o gwałt. Zwykle "nie mam nastroju" jest już powodem żeby nie nalegać. Najpierw staram się zmienić jej nastrój, ale bez nacisków i naturalnie bez gwarancji. Seks oralny lubię w obie strony, ale jak moja żona, gdy jej dam do zrozumienia że mam na to ochotę, nie reaguje, to nie namawiam, nie naciskam. To ona decyduje czy chce mi sprawić tą przyjemność.

11 Ostatnio edytowany przez Istotka6 (2020-06-03 17:08:15)

Odp: Moj facet chce codziennie seks oralny

Serio? Jeszcze się przejmujesz że on strzela focha? Co za gówiarz  a nie facet! Egoizmem to śmierdzi  na odległość. Pp pierwsze nie musisz się zgadzać codziennie  skoro nie masz takiej potrzeby,  a po drugie Seks oralny to dodatek a nie podstawa.  Ponizasz się,  masz niskie poczucie własnej wartości skoro pozwalasz na to.  On to czuję i wykorzystuje.  Cóż,  masz dupka, nie faceta

Ja bym sobie na to nie pozwoliła
Rozmowa,  rozmowa,  rozmowa  i zacznij stawiać na swoim a nie tylko się dostosowujesz do chłopca


PS daleko tu do związku partnerskiego,  bliżej do radzieckiego heh

12

Odp: Moj facet chce codziennie seks oralny

Myślałem, że nie, to znaczy nie. Jak on się obraża, to jest słabe, bardzo słabe. Nie znalazłby miejsca w moim klubie dżentelmenów smile
Nie rozumiem dlaczego zgadzasz się na coś, co Cię męczy.

13 Ostatnio edytowany przez adiafora (2020-06-03 17:51:13)

Odp: Moj facet chce codziennie seks oralny

wydajesz się być jakaś bezwolna w tym związku i bierna, mimo, iż ciężko zasuwasz ;-)
Oczekujesz, że podamy Ci swoją częstotliwość a Ty wyciągniesz średnią czy też uznasz za normę opinię większości? Nie o to chodzi.

Owszem, bywa, iż kocham się z nim czy robię mu loda, gdy widzę, że jest bardzo napalony a ja nie mam specjalnie na to nastroju, bo czasem tak mam, że nie mogę się nastroić,  i nawet minetka nie pomaga, ktora jest naszym wspólnym must have  a on jest w tym mistrzem świata ;-)  Więc wtedy robię mu dobrze i pozwalam robić dobrze sobie, ale myślami gdzies blądzę daleko... Ale tak jest od czasu do czasu a nie codziennie.  Na dłuższą metę bym nie wytrzymała. A jemu chyba wszystko by opadło, gdyby patrzył jaką odwalam pańszczyznę. My stawiamy na jakość.
Twoj luby to nie moja bajka. Nie moglabym być z kimś takim. Z tego, co opisalas, odbieram go jako skupionego glownie jak nie tylko, na sobie samca, dla ktorego kobieta jest instrumentem do zaspakajania jego potrzeb a przyjemność jest chyba głownie po jego stronie.
Mam wrażenie, że poza seksem jest u Was podobnie i bardzo się dziwię, że Ci to odpowiada.

14

Odp: Moj facet chce codziennie seks oralny
Istotka6 napisał/a:

PS daleko tu do związku partnerskiego,  bliżej do radzieckiego heh

dzięki, obśmialam się big_smile

15

Odp: Moj facet chce codziennie seks oralny
martakalicinska napisał/a:

Teraz tak naprawde ciesze sie kiedy mam okres to mam swiety spokoj.

a tak z ciekawości - twój facet brzydzi się okresu czy ma jakieś inne uprzedzenia co do okresu, że nie nalega wtedy na seks?

16 Ostatnio edytowany przez martakalicinska (2020-06-03 19:44:04)

Odp: Moj facet chce codziennie seks oralny

No wlasnie dlatego napisalam na forum...chyba musialam na to wszystko spojrzec obiektywnie. Czasami jest trudno zauwazyc pewne rzeczy a byc moze wynika to z tego ze wiele poswiecen i wyrzeczen jest oznaka milosci. Tylko ze ja na tym faktycznie najbardziej cierpie bo nie dosc tego ze to jest meczace to na dodatek szkodze swojemu zdrowiu bo jestem stale na tabletkach. Poniewaz odkad z nim jestem stale dostawalam infekcji drog moczowych. Z moimi wczesniejszymi partnerami nie wspolzylam codziennie to nie mialam tego problemu. Ale tutaj to naprawde byla jakas masakra, potrafilam miec jedna infekcje przez tydzien na antybiotykach, oslabiona z wymiotami itd. I po 2 tyg nastepna. I tak bylo przez 3 lata, bardzo czesto dostawalam te infekcje, w moim wypadku to przyczyna bylo zawsze wspolzycie.  Wiec od roku biore tabletki przed kazdym stosunkiem, furargina i od roku jest ok. No ale tak jak mowie, nie lubie brac tabletek codziennie, to juz wole seks oralny chociaz i to meczace. Do tego on czesto tez narzeka ze moje zeby...ja mowie ze nie moge nic na to poradzic, przeciez ja ledwo co moge ruszac jezykiem, penis jest tak duzy ze miesnie policzkowe mnie bola to gdzie mam schowac zeby?? Eh...szkoda gadac. Jak staram sie o tym wszystkim z nim rozmawiac to mowi ze kazda kobieta robi facetowi dobrze codziennie...ja mowilam ze nie wierze. No ale jeszcze odnosnie infekcji, to na samym poczatku sie tez strasznie o nie zloscil, mowil ze go obwiniam ale ja nigdy go nie obwinialam tylko staralam sie mu wytlumaczyc jak wazna jest higienia. Wiec juz od dawna wie ze jak seks to koniecznie prysznic przed i po i tak samo toaleta. No a co do okresu to kiedys lubil i nawet jak mialam okres a teraz niby sie brzydzi, zreszta na cale szczescie bo dla mnie to tez nie przyjemne, wrecz bolesne. A po za tym tak jak mowie wtedy odpoczywam lol a tak na serio to zastanawiam sie w jaki sposob mu to zakomunikowac ze zalezy mi na tym aby szanowal to kiedy nie mam ochoty bez obrazania sie. Wiem ze on ma jakis swoj problem, kazdy ma jakis inny...jego porzucila zona, zdradzila go z innym wiec moze odmowe do seksu traktuje jak odrzucenie....

17

Odp: Moj facet chce codziennie seks oralny

Nie wierzę, w to co czytam. Faszerujesz się lekami, cieszysz się, bo okres oznacza brak seksu, on ma gdzieś, że masz problemy zdrowotne...
Tak swoją drogą, dlaczego JEGO nie wysłałaś na badania?
Po co ty z nim jesteś?

18 Ostatnio edytowany przez Cyngli (2020-06-03 20:07:25)

Odp: Moj facet chce codziennie seks oralny

Podejrzenie trollingu zgłaszamy za pomocą opcji „raportuj”, w innym razie łamiemy punkt 6 Regulaminu.

19

Odp: Moj facet chce codziennie seks oralny

Takiego faceta rozgniotlabym obcasem i skonczyloby sie jego delikatne ego. Dlatego tacy szukaja tego typu kobiet, ktore im nie dadza nauczki.

20

Odp: Moj facet chce codziennie seks oralny

Autorko,  i co z tym wszystkim zrobisz? Coś zamierzasz zrobić w swojej sytuacji?

21

Odp: Moj facet chce codziennie seks oralny

A nie mozesz mu zaproponowac tego samego? Wieczorem ja ciebie a rano ty mnie. I tez codziennie. Albo inaczej. Jak się postarasz i dojde to zrewanzuje ci sie lodzikiem. Inacze to wygląda na przemoc.

22

Odp: Moj facet chce codziennie seks oralny
foggy napisał/a:

Inacze to wygląda na przemoc.

To nie tylko wygląda na przemoc, to JEST seksualna przemoc. Facet być może nawet nie zdaje sobie sprawy, że ją stosuje, a przede wszystkim, że właśnie w ten sposób Autorkę do siebie i do współżycia zniechęca, czyli w rezultacie osiąga efekt odwrotny do zamierzonego. Seks powinien kojarzyć się z przyjemnością, z kolei nacisk, szantaże emocjonalne, przedmiotowe traktowanie partnerki i jej uczuć - to wszystko wywołuje niechęć i opór. Ta niechęć będzie zresztą coraz bardziej narastać.

23 Ostatnio edytowany przez Olinka (2020-06-05 00:08:51)

Odp: Moj facet chce codziennie seks oralny

To co on robi to jest forma przemocy. Niestety brzmi to dość ostro i pewnie Ty tego tak nie odbierasz, ale tak jest. Przemoc i manipulacja. Nie dostanę czego chce to odplace Ci moim zachowaniem. Nie będę wchodzić tutaj w szczegóły mojego związku, który zakończył się parę lat temu i trwał dużo za długo, ale właśnie tak zaczęła się u nas przemoc w moja stronę. Krok po kroku mnie urabial udajac przy tym wspaniałego faceta. Skończyło się na naprawdę bolesnych i traumatycznych doświadczeniach. Ja bym uciekala jak najdalej. Jesteś ofiarą i nawet sposób w jaki piszesz o tym świadczy. Bronisz go. Mnóstwo osób powie, że przesadzam, ale ja to naprawdę znam z autopsji i to naprawdę jest poważniejsze niż się komukolwiek wydaje.

---------

Teraz przeczytałam Twój drugi komentarz. Dziewczyno przeczytaj wszystko co opisałas 10 razy i zastanów się co tam jest napisane. Jesteś OFIARĄ! Musisz jak najszybciej zgłosić się do kogoś o pomoc i uciekać z tej "relacji.

Nie chciałam pisać o swojej traumie z przeszłości, ale napiszę o jednej rzeczy, bo może to Tobie lub komus innemu uratuje życie..
Dochodzi do sytuacji, że budzisz się w środku nocy i wiesz, że się do Ciebie dobieral jak spałaś? Bo albo to ledwo przytomna lekko czułaś,  albo obudziłaś się ze zsunietymi spodniami od piżamy? Albo po prostu mokra tam na dole? Jeśli nie, to to jest tylko kwestia czasu. To będzie się działo kiedy to co dostaje mu nie wystarczy lub kiedy przestaniesz spełniać jego zachcianki całkowicie...





-------------
Nie pisz, proszę, postów jeden pod drugim – łamiesz w ten sposób regulamin. Jeśli chcesz coś do swojej wypowiedzi dopisać, użyj funkcji "edytuj", która znajduje się po prawej stronie każdego z Twoich postów.
Z góry dziękuję i pozdrawiam, Olinka

24

Odp: Moj facet chce codziennie seks oralny

Faktycznie te jego obrazanie sie itd to jest caly problem, bo ja inaczej bym czesciej odmawiala. Seks powinien byc przyjemnoscia dla obojga ale niestety czesto pary maja z tym problem, albo sa nie dobrani wzgledem potrzeb, albo seksu wcale nie ma itd. Powiem szczerze ze nawet nie mam ochoty na seks oralny z jego strony, niewiem moze po prostu nie umie tego zrobic ale tyle tej sliny leje ze mnie to tylko odpycha. Sam seks jest przyjemny, nie zawsze no ale wiekszosci...dla mnie jedyny problem to jak mowie jego czestotliwosc bo musze wtedy brac tez duzo tabletek i faceta obrazanie sie kiedy odmowie.
Noi w nocy tez czesto sie zdarzalo o 3 nad ranem, boze przeciez ja chce spac...czasami zrozumie nie zawsze sie obraza haha
ale ogolnie teraz mam zamiar przestac sie przejmowac, jesli nie bede miala ochoty to po prostu odmowie. I na pewno nie chce wspolzyc codziennie bo tak jak mowie musze brac za kazdym razem tabletki przed stosunkiem. Musze w koncu przestac mu dogadzac i skupic sie tez na moich potrzebach, zobaczymy co bedzie dalej. Wogle tak na koniec...., jakis czas temu jak mu tez raz odmowilam to mi powiedzial :,, wiedzialem ze ten dzien w koncu nadejdzie" haha no to sobie wyobraz w ciagu 4 latach odmowilam mu tylko tyle razy ile by na palcach policzyc, a ile razy robilam a nie mialam ochoty to nawet nie zlicze..

25

Odp: Moj facet chce codziennie seks oralny

''Ogolnie wszystko miedzy nami sie uklada, jestesmy bardzo blisko emocjonalnie i fizycznie'' przeczy temu " i bardzo rzadko mu odmawialam, a jesli juz to z regoly byl od razu na mnie zly. Wiec czesto robilam nawet choc nie mialam na to ochoty. '' . 

Dla mnie to jest bycie ofiarą i przekonywanie siebie samej, że inni sa gorsi, inny mi sie nie trafi, więc muszę być z tym facetem, który ma mnie w dupie, bo inaczej będzie tragedia, zostanę sama i co babcia powie...

Kobieto ocknij sie, on cię tresuje jak zabawkę seksualną. Ojej, no bedzie zły, jak mu odmowisz, straszne. A co on na to, że cie zmusza do niechcianej aktywności seksualnej?

I tak chcesz się zmuszać do co najmniej sześćdziesiątki, codziennie, bo " on bedzie zły"?
a jak dzieci sie pojawią?
Puknij sie w łepetynę i otrząsnij

26

Odp: Moj facet chce codziennie seks oralny
martakalicinska napisał/a:

Faktycznie te jego obrazanie sie itd to jest caly problem, bo ja inaczej bym czesciej odmawiala. Seks powinien byc przyjemnoscia dla obojga ale niestety czesto pary maja z tym problem, albo sa nie dobrani wzgledem potrzeb, albo seksu wcale nie ma itd. Powiem szczerze ze nawet nie mam ochoty na seks oralny z jego strony, niewiem moze po prostu nie umie tego zrobic ale tyle tej sliny leje ze mnie to tylko odpycha. Sam seks jest przyjemny, nie zawsze no ale wiekszosci...dla mnie jedyny problem to jak mowie jego czestotliwosc bo musze wtedy brac tez duzo tabletek i faceta obrazanie sie kiedy odmowie.
Noi w nocy tez czesto sie zdarzalo o 3 nad ranem, boze przeciez ja chce spac...czasami zrozumie nie zawsze sie obraza haha
ale ogolnie teraz mam zamiar przestac sie przejmowac, jesli nie bede miala ochoty to po prostu odmowie. I na pewno nie chce wspolzyc codziennie bo tak jak mowie musze brac za kazdym razem tabletki przed stosunkiem. Musze w koncu przestac mu dogadzac i skupic sie tez na moich potrzebach, zobaczymy co bedzie dalej. Wogle tak na koniec...., jakis czas temu jak mu tez raz odmowilam to mi powiedzial :,, wiedzialem ze ten dzien w koncu nadejdzie" haha no to sobie wyobraz w ciagu 4 latach odmowilam mu tylko tyle razy ile by na palcach policzyc, a ile razy robilam a nie mialam ochoty to nawet nie zlicze..

Widzę,  że dalej nie rozumiesz,  że jesteś ofiarą  przemocy seksualnej.  Nie dopuszczasz tej informacji do siebie.  Co z tego,  że tu tłumacza,  piszą, jak Ty nic z tego nie wyciągasz.
Dziecinnie się zachowujesz  "odmowie  kilka razy,  a co,  niech wie, że m dość".  Nie chodzi tylko o to by odmówić ale porozmawiać o tym jak się zachowuje,  że jest toksyczny,  że jest przemocowcem.  Uświadomić partnerami siebie czym to jest.  To jest przemoc seksualna!

A dwa,  seksuolog się kłania,  i nie jest tylko od "awarii sprzętu" ale prowadzi również terapię.  Więc proponuję  znaleźć seksuologa  z rozszerzeniem  na terapię psychologiczną

27

Odp: Moj facet chce codziennie seks oralny

Jakie on filmy tak do późna ogląda?  Myślę że porno,  czas aby to sprawdzić w historii przeglądarki.  Myślę że jeżeli mam rację ogląda je a później budzi Cię o 3 ciej nad ranem żeby zaspokoić powstałe napięcie seksualne. Ile on ma lat,  że ma takie potrzeby. Myślę że powinien się leczyć.  Też jestem w kolejnym związku moja kobieta lodzika nie robi bo nie lubi,  a ja się nie obrażam choć to kiedyś uwielbiałem ale jak to się mówi że czasami można Czegoś zrezygnować w zamian za spokój w życiu?

28

Odp: Moj facet chce codziennie seks oralny
Istotka6 napisał/a:

Nie chodzi tylko o to by odmówić ale porozmawiać o tym jak się zachowuje,  że jest toksyczny,  że jest przemocowcem.

Oprócz tego postawić wyraźną granicę, bo to nie jest normalne ani nie powinno być akceptowalne, że jedna strona zachowuje się w sposób, który u drugiej wywołuje narastającą niechęć do seksu. Pamiętaj, że Twoje potrzeby też są ważne, a jedną z takich potrzeb, które u Ciebie są wyraźnie niezaspokojone, jest poczucie komfortu i emocjonalnego bezpieczeństwa. Przecież Ty jesteś poddawana ciągłej presji, a pan i władca uważa, że bez względu na to jak bardzo będzie szorstki i nieprzyjemny, to mu się należy. No sorry, ale guzik mu się należy.

29 Ostatnio edytowany przez umajona (2020-06-09 17:46:44)

Odp: Moj facet chce codziennie seks oralny
Olinka napisał/a:

Pamiętaj, że Twoje potrzeby też są ważne, a jedną z takich potrzeb, które u Ciebie są wyraźnie niezaspokojone, jest poczucie komfortu i emocjonalnego bezpieczeństwa. Przecież Ty jesteś poddawana ciągłej presji, a pan i władca uważa, że bez względu na to jak bardzo będzie szorstki i nieprzyjemny, to mu się należy. No sorry, ale guzik mu się należy.

Dziwne to trochę. Niestety też miałam do czynienia z takim chłopakiem. Pojąć nie mogę, dlaczego on obrał taką metodę na zdobycie kobiety... Droga do mojego serca zupełnie inaczej wygląda.

Chyba że chodzi o to, że on widzi, że jesteś zakochana i zrobisz wszystko z lęku, że on odejdzie, jeśli się nie zgodzisz. I chyba ma rację... Boisz się, prawda? Boisz się, że jeśli się nie będziesz zgadzać, to on się pożegna. Rozumiem to, bo też miałam podobne rozterki... Bardzo długo się ze sobą zmagałam, bo byłam bardzo zakochana. Prawie udało mu się mnie złamać. Prawie, bo na całość nie poszliśmy, ale i tak wydarzyło się za dużo. Dla mnie za dużo. Ostatecznie musiałam podjąć decyzję, czego tak naprawdę chcę. Oczywiście jego reakcja była w stylu "nie ma seksu, to nara". Jeśli masz ochotę powiedzieć mi, że nie ma co żałować, że typ sobie poszedł, to masz odpowiedzi na swoje rozterki wink

30

Odp: Moj facet chce codziennie seks oralny

Marta nic nie pisze, ciekawe ile razy już mu odmówila od 5 czerwca :-)

31 Ostatnio edytowany przez Cyngli (2020-06-10 03:34:09)

Odp: Moj facet chce codziennie seks oralny

Wczoraj on mówi do mnie: „chodźmy pod prysznic”. Wiedziałam, czego chce, a ja nie mialam ochoty, wiec powiedziałam po prostu nie.  On sie tym razem usmiechnął i powtorzyl: „nie?” A ja odpowiadam: „no nie, chyba mam prawo odmowic?” On odparl: „no oczywiscie, masz pelne prawo...” A ja mowie: „no i co, teraz znowu sie obrazisz?” Bo widziałam, ze juz ma zniesmaczona buzie, no ale zaprzeczyl, twierdzi, ze sie wcale nie obraza... No i faktycznie przyjął to normalnie w koncu. Obejrzeliśmy razem film i bylo ok. Nie wiem, czy mial lepszy humor, czy po ostatnim razie zrozumial, ze obrazanie sie jest niestosowne... Tak czy inaczej, zobaczymy jak bedzie dalej. Dzisiaj sama mu zaproponowalam seks, to mi odmowil, lol, ale potem mówi, ze jednak chce. Jeszcze w nawiazaniu do tego, co tu niektorzy napisali, mysle, ze przemoc to nieodpowiednie slowo, jest to raczej swiadoma badz mniej swiadoma forma manipulacji emocjonalnej. Facet zachowuje sie czasem jak ,,maly chlopczyk", ktory nie dostal lizaka. Nie chce go bronic, tylko starac sie zrozumiec, bo sama mam swoje problemy. Ja z kolei nie potrafie byc asertywna i nie mowie juz tu nawet o seksie, ale o wielu innych aspektach. Faktycznie czesto probuje zadowolic rodzine, przyjaciol, partnera, bo ich kocham... wiec tez ciezko mi odmowic, czesto stawiam ich potrzeby ponad wlasne. Owszem, byc moze tez wynika to z wewnetrznego leku, ze ich strace, jak odmowie, co jest głupie, no ale czesto rozsadek nie ma tu nic do rzeczy. Chce po prostu uszczesliwiac innych, strasznie nie lubie konfliktow. Szczegolnie, ze mieszkam sama z partnerem w malej wiosce, widze praktycznie tylko jego codziennie, zwlaszcza teraz przez ta pandemie. Jestem bardzo wrazliwa, jesli on na mnie jest zly, to mam wrazenie jakby caly swiat mnie nienawidzil. Dlatego tak unikam konfliktów... moi przyjaciele i rodzina mieszkaja daleko, a teraz nawet nie moge ich odwiedzic. Tak czy inaczej wiem, ze musze nauczyc sie asertywnosci, na razie zrobilam pierwszy krok a on zareagował w pozytywny sposob. Mam nadzieje, ze bedzie lepiej.

Edytowałam Twój post, bo był, delikatnie mówiąc, nieczytelny. Proszę, zadbaj o poprawną pisownię oraz interpunkcję.
Moderatorka Cyngli

32

Odp: Moj facet chce codziennie seks oralny

Pewnie się zaspokoił w łazience, to miał dobry humor. Dla mnie to i tak chore, związek z takim człowiekiem i Twoje podejście. Ciekawe, co by było jakbyś nie mogła np pół roku uprawiać seksu, bo byś była w ciąży zagrożonej - pewnie Twój pan i władca i tak by oczekiwał codziennie sexu oralnego albo i tak zwykły stosunek musiałby być.
Co do asertywności to bardzo się w życiu przydaje, więc postaraj się coś z tym zrobić. Myślałaś o terapii?

33

Odp: Moj facet chce codziennie seks oralny
martakalicinska napisał/a:

Wczoraj on mówi do mnie: „chodźmy pod prysznic”. Wiedziałam, czego chce, a ja nie mialam ochoty, wiec powiedziałam po prostu nie.  On sie tym razem usmiechnął i powtorzyl: „nie?” A ja odpowiadam: „no nie, chyba mam prawo odmowic?” On odparl: „no oczywiscie, masz pelne prawo...” A ja mowie: „no i co, teraz znowu sie obrazisz?” Bo widziałam, ze juz ma zniesmaczona buzie, no ale zaprzeczyl, twierdzi, ze sie wcale nie obraza... No i faktycznie przyjął to normalnie w koncu. Obejrzeliśmy razem film i bylo ok. Nie wiem, czy mial lepszy humor, czy po ostatnim razie zrozumial, ze obrazanie sie jest niestosowne... Tak czy inaczej, zobaczymy jak bedzie dalej. Dzisiaj sama mu zaproponowalam seks, to mi odmowil, lol, ale potem mówi, ze jednak chce. Jeszcze w nawiazaniu do tego, co tu niektorzy napisali, mysle, ze przemoc to nieodpowiednie slowo, jest to raczej swiadoma badz mniej swiadoma forma manipulacji emocjonalnej. Facet zachowuje sie czasem jak ,,maly chlopczyk", ktory nie dostal lizaka. Nie chce go bronic, tylko starac sie zrozumiec, bo sama mam swoje problemy. Ja z kolei nie potrafie byc asertywna i nie mowie juz tu nawet o seksie, ale o wielu innych aspektach. Faktycznie czesto probuje zadowolic rodzine, przyjaciol, partnera, bo ich kocham... wiec tez ciezko mi odmowic, czesto stawiam ich potrzeby ponad wlasne. Owszem, byc moze tez wynika to z wewnetrznego leku, ze ich strace, jak odmowie, co jest głupie, no ale czesto rozsadek nie ma tu nic do rzeczy. Chce po prostu uszczesliwiac innych, strasznie nie lubie konfliktow. Szczegolnie, ze mieszkam sama z partnerem w malej wiosce, widze praktycznie tylko jego codziennie, zwlaszcza teraz przez ta pandemie. Jestem bardzo wrazliwa, jesli on na mnie jest zly, to mam wrazenie jakby caly swiat mnie nienawidzil. Dlatego tak unikam konfliktów... moi przyjaciele i rodzina mieszkaja daleko, a teraz nawet nie moge ich odwiedzic. Tak czy inaczej wiem, ze musze nauczyc sie asertywnosci, na razie zrobilam pierwszy krok a on zareagował w pozytywny sposob. Mam nadzieje, ze bedzie lepiej.

Edytowałam Twój post, bo był, delikatnie mówiąc, nieczytelny. Proszę, zadbaj o poprawną pisownię oraz interpunkcję.
Moderatorka Cyngli


Przepraszam za offtop, ale to jak opisujesz swoje podejscie do relacji, nasuwa mi na mysl jedynie posiadanie ukrytych lekow oraz przyjecie blednych schematow myslenia, zachowania, reagowania, ktore powielasz nieswiadomie. To raczej nie problem asertywnosci, a strach przed odrzuceniem, czy cos podobnego. Terapeuta to nie glupi pomysl. Bedziesz dzieki temu lepiej funkcjonowac w przyszlosci.

34

Odp: Moj facet chce codziennie seks oralny
Jovanna napisał/a:


Przepraszam za offtop, ale to jak opisujesz swoje podejscie do relacji, nasuwa mi na mysl jedynie posiadanie ukrytych lekow oraz przyjecie blednych schematow myslenia, zachowania, reagowania, ktore powielasz nieswiadomie. To raczej nie problem asertywnosci, a strach przed odrzuceniem, czy cos podobnego. Terapeuta to nie glupi pomysl. Bedziesz dzieki temu lepiej funkcjonowac w przyszlosci.

rzeczywiście, w świetle tego, co napisała Autorka, lęk przed odrzuceniem wydaje się być kluczowy. Chce wszystkich zadowolić, stawiając ich potrzeby ponad wlasne, bo uważa, że gdy tego nie zrobi, odwrócą się od niej. Tak, terapeuta będzie mieć co robić. Korzenie takiego lęku sięgają zazwyczaj dzieciństwa...

35

Odp: Moj facet chce codziennie seks oralny

Witaj,dla mnie stawianie w ten sposób tematu jest chore! By było jasne jestem mężczyzną i nie wyobrażam sobie, bym swoją dziewczynę/kobietę/żonę traktował, przepraszam,bo to mocne, jak kubeł na spermę!
Istnieje zapewne wiele innych sposobów, co by tę kwestię wyjaśnić.
A na koniec, powiem Ci, że wbrew kolorowym gazetom (ogólnie piszę, możesz to rozszerzyć), to bycie razem to nie tylko TA kwestia,ale wzajemne relacje,drobne gesty, troska itp.
Wiem co mówię, bo właśnie w moim związku następuje powolne odejście.
Pozdrawiam,a gdybym Cię źle zrozumiał, przepraszam.

36

Odp: Moj facet chce codziennie seks oralny

Skoro jesteście blisko, to rozmowa o tej sytuacji nie powinna być problemem. "Słuchaj, dwie sprawy. Chcę pogadać o naszym seksie. Wiesz, męczący dla mnie jest seks oralny, bolą mnie usta i szyja... to dla mnie trudne, bo chcę ci robić przyjemność ale nie kosztem mojego bólu. Nasze potrzeby chyba się różnią, bo zauważyłam, że Ty chcesz seksu codziennie, ja nie mam takiej potrzeby, funkcjonuję inaczej. Co o tym myślisz? DWA: trudno mi z nocami, nie wysypiam się. Przeszkadza mi światło i dźwięk z twojego laptopa, a jak idę na kanapę, to też trudno mi się wyspać... czy możemy umówić się tak, że łóżko jest od seksu i spania, a kanapa od oglądania filmów?"

37 Ostatnio edytowany przez adiafora (2020-06-22 16:13:03)

Odp: Moj facet chce codziennie seks oralny
Monoceros napisał/a:

Skoro jesteście blisko, to rozmowa o tej sytuacji nie powinna być problemem. "Słuchaj, dwie sprawy. Chcę pogadać o naszym seksie. Wiesz, męczący dla mnie jest seks oralny, bolą mnie usta i szyja... to dla mnie trudne, bo chcę ci robić przyjemność ale nie kosztem mojego bólu. Nasze potrzeby chyba się różnią, bo zauważyłam, że Ty chcesz seksu codziennie, ja nie mam takiej potrzeby, funkcjonuję inaczej. Co o tym myślisz? DWA: trudno mi z nocami, nie wysypiam się. Przeszkadza mi światło i dźwięk z twojego laptopa, a jak idę na kanapę, to też trudno mi się wyspać... czy możemy umówić się tak, że łóżko jest od seksu i spania, a kanapa od oglądania filmów?"

jak widać nie są aż tak blisko a problem leży bardziej nie w komunikacji a lęku przed odrzuceniem i konfliktami, o czym napisala Marta. Jej uległość i bierność stąd właśnie wynika. Ja nie widzę miłości w ich związku. Chlopak jest egoistą skupionym na swoich przyjemnościach a Marta stara się zaspokajać potrzeby tego egoisty kierowana wewnętrznym przymusem. I choćby jej miała odpaść szczęka, to będzie mu tego loda robiła. Dla świętego spokoju i aby wszyscy byli zadowoleni, poza nią. Jeśli mu odmowi raz czy dwa, to potem zrobi mu dwa razy więcej, kierowana wyrzutami sumienia...

Posty [ 37 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Moj facet chce codziennie seks oralny

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024