Wyglad pochwy. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 16 ]

Temat: Wyglad pochwy.

Cześć jestem tu nowa, wiec nie do końca wiem jak to wszystko opisac ale sprobuje smile. Moim problemem jest tzw "cameltoe" wielbłądzi palec w miejscu intymnym. Przez co pochwa wygląda nieatrakcyjnie u mnie tylko w samych majtkach oraz stroju kąpielowym jest to mocno widoczne.Mam 20 lat i pojawilo mi sie to okolo 8 miesięcy temu. Wspolzyje od 2 lat z moim pierwszym i jedynym partnerem jeśli to ważne. Nie mam nadwagi ani nic w tym stylu. Czy jest cos co moge zrobić aby to przestało byc tako widoczne i aby przestalo mnie krepowac. Czy jest to normalne i kazda kobieta to ma? Czy powinnam sie z tym udac do ginekologa? Dziękuję za każdą odpowiedz smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Wyglad pochwy.

cześć wink
osobiście polecam to zaakceptować, wiem że może to zająć sporo czasu
to normalne, moze plastycznie mozna by cos z tym zrobić ale nie wiem czy interesuje Cie takie rozwiazanie wink
ja osobiscie stawiała bym na naturalność, każdy ma jakiś "mankament" i moze z czasem go poprostu zaakcpetujesz

3

Nie przejmuj się.To raczej wygląd warg a nie pochwy. Jest tyle rodzajów że trudno zliczyć. Na pewno nikt z tego powodu nie będzie uważał Cię za gorszą. Nie wiem czy jest sens iść z tym do ginekologa. Niektórych to nawet bardzo rajcuje.

4

Japonki wkładają sobie w majtki sztuczne cameltoe, by podkreślić to kobiece miejsce.
Z męskiego punktu widzenia, to nie ma znaczenia, a znajdą się tacy, co to jeszcze bardziej podjara. Zakładam, że Twój partner nie widzi problemu?
Ważniejszy jest Twój komfort. Tu się panie muszą wypowiedzieć. Strzelam, że jakaś bielizna modelująca by się znalazła.

5

Chodzi ci o wygląd cipki, wulwy, a nie pochwy.

6

Każda z nas "tam" wygląda inaczej. Jeśli Cię to bardzo krępuje może spróbuj nosić luźniejszą bieliznę, lub spodnie.

7

Ja bym poszła w luźniejszą bieliznę. Bo majtki się nie powinny aż tak wcinać. Może niedobrany rozmiar?
A jak nie to wielorazowa bawełniana wkładka, którą potem możesz wyprać? Może to rozwiązałoby sprawę?

Z drugiej strony jeżeli to kwestia tylko bielizny i stroju kąpielowego, to przecież w bieliźnie widzi Cię Twój partner, a strój kąpielowy zawsze możesz kupić w takim fasonie, żeby nie było nic widać.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

8

Dziękuję wszystkim za rady i wezme sobie je do serca. Pozdrawiam <3

9 Ostatnio edytowany przez Olinka (2020-05-26 19:00:14)

Asiakolasia napisał/a:

Dziękuję wszystkim za rady i wezme sobie je do serca. Pozdrawiam <3

[treść usunięta z uwagi na naruszenie obowiązujących na Netkobietach zasad]

10

Niby nie podajesz rozwiązania, ale sprytnie reklamujesz big_smile

ja tylko dodam, że specjalnie poleciłam bawełniane wkładki wielorazowe, bo wszelkie wkładki z materiałów sztucznych, już nie mówiąc o silikonie, sprawia tyle, że częściej łapiemy infekcje, pochwa nie ma wystarczającej wentylacji, pojawiają się nieprzyjemne zapachy, większa ilość wydzieliny i upławy.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

11

Lady Loka napisał/a:

Niby nie podajesz rozwiązania, ale sprytnie reklamujesz big_smile

Daleka jestem od reklamowania produktów, co wiesz ze nie jest zgodne z regulaminem forum.
Nigdzie nie użyłam nazwy takiej wkładeczki a pewnie ona taką ma. Napisałam, bo moja siostra ma taki problem i rozwiązała go właśnie za pomocą wkładeczki silikonopodobnej.
Zgadzam się z tobą ze bawełniane wkładeczki są lepsze i bardziej higieniczne niż te o których napisałam. Być może w handlu są i takie dostępne. Tego nie wiem. Problem mnie raczej nie dotyczy, choć jest mi znany z tego powodu o którym napisałam powyżej.
A po drugie, chyba ciągle nie chodzimy w obcisłych spodniach czy w kostiumach kąpielowych. Na przykład kiedy ubieramy sukienkę -wkładka jest zbędna.
Wyższość bawełny nad materiałami typu silikon czy podobnymi materiałem jest nie kwestionowalna. Nie ulega to żadnej dyskusji i popieram noszenie bielizny bawełnianej!

12

Dziewczyno! Masz dar! big_smile Mnie to niesamowicie podnieca, taki camel toe big_smile To serio nic złego.

13

Luźniejsza bielizna, coby Cię tak mocno nie opinała i nie wzynala się w miejsca intymne wink

less is more

14

Wydaje mi się, że u każdej z nas, jeśli założymy za małą bieliznę albo zbyt ciasne spodnie, pojawia się taki efekt. Chyba że u Ciebie rzeczywiście jest on wyjątkowo widoczny, ale skoro twierdzisz, że 'defekt' pojawił się dopiero ok. 8 miesięcy temu, to ja z kolei przypuszczam, że z jakiegoś powodu właśnie wtedy zwróciłaś na to uwagę.
Sądzę, że wystarczy, żebyś staranniej wybierała majtki i spodnie, wtedy nawet legginsy i strój kąpielowy będziesz mogła nosić bez skrępowania.

P.S.
Cameltoe (czy też camel toe, bo spotkałam się z dwojaką pisownią) z wyglądem pochwy nie ma nic wspólnego, niestety nieznajomość własnej anatomii się kłania wink.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

15 Ostatnio edytowany przez Snake (2020-05-25 12:00:57)

Człowiek się całe życie uczy i teraz wiem, że to się tak nazywa wink Biorąc pod uwagę ogrom zdjęć na insta itp., to myślałem też do tej pory, że kobiety specjalnie taką bieliznę nakładają co by zdjęcie fajniejsze było tongue

To już jest koniec, Piękna przyjaciółko To już jest koniec Moja jedyna przyjaciółko, koniec
Koniec naszych rachub niespełnionych Koniec tego, co trwa nieporuszone Nie umkniesz, ani nie zdziwisz się, to koniec Już nigdy nie spojrzę w oczy twoje...ponownie
Podszedł do drzwi Zajrzał do środka "Ojcze?" "Tak synu?" "Chcę cię zabić" "Mamo...chcę cię...przelecieć"

16 Ostatnio edytowany przez adiafora (2020-05-26 14:33:57)

Asiakolasia napisał/a:

Cześć jestem tu nowa, wiec nie do końca wiem jak to wszystko opisac ale sprobuje smile. Moim problemem jest tzw "cameltoe" wielbłądzi palec w miejscu intymnym. Przez co pochwa wygląda nieatrakcyjnie u mnie tylko w samych majtkach oraz stroju kąpielowym jest to mocno widoczne.Mam 20 lat i pojawilo mi sie to okolo 8 miesięcy temu. Wspolzyje od 2 lat z moim pierwszym i jedynym partnerem jeśli to ważne. Nie mam nadwagi ani nic w tym stylu. Czy jest cos co moge zrobić aby to przestało byc tako widoczne i aby przestalo mnie krepowac. Czy jest to normalne i kazda kobieta to ma? Czy powinnam sie z tym udac do ginekologa? Dziękuję za każdą odpowiedz smile

do ginekologa? To nie choroba :-) Myślę, ze większosć kobiet tak ma, gdy załozy za ciasne majtki i spodnie i jeszcze podciąga je wysoko. Zwlaszcza przy mocno opinających legginsach to widać. Tak więc, jak już tu napisane zostało, zakładaj luźniejszą bieliznę i zrezygnuj z legginsow, jeśli to Cię krępuje.
Poza tym, nikt się chyba innym w krocze nie gapi, dla większosci ludzi są ciekawsze widoki.

Posty [ 16 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018