Wszystko mi się wali w życiu on odchodzi - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Wszystko mi się wali w życiu on odchodzi

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Wszystko mi się wali w życiu on odchodzi

Witajcie. Mówią ze nieszczęścia chodzą parami. U mnie w ostatnich trzech tygodniach stadami. Nagle zachorowała moja mama. Ma guza mózgu lekarz mówi o najgorszym scenariuszu. Jest w szpitalu nie można jej odwiedzić w dodatku zamknęli jej odział bo lekarz jest zarażony koronawirusem. Jestem samotna matka z kredytem na głowie. Dowiaduje dwa tyg temu ze tracę pracę.  Po 15 latach zmieniłam miejsce zamieszkania. Wszystko nowe naokoło. W styczniu byłam w szpitalu i problemy zdrowotne wracają.... Od 4 lat jestem w związku. Od roku jest między nami różnie... jak to w każdym związku... Kiedy to wszystko spadło na mnie i przygniotło oczywiste było dla mnie ze pierwsza osoba która mnie w jakikolwiek sposób wesprze będzie partner. Powiedział mi ze mnie bardzo kocha i przejdziemy przez to razem...zalilam mu się wypłakiwałam. Zostawił mnie mówiąc ze takie jest życie, ze dołuje go swoimi problemami. On ma swoje problemy bo chodzi do pracy i nie ma potrzeby mnie niańczyć.  Załamałam się i nie dowierzam czy miłość jest tylko wtedy jak jest dobrze ....?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Wszystko mi się wali w życiu on odchodzi

Czego oczekujesz od forum?

3

Autorko, przeżyjesz. Przeżyjesz to wszystko i będziesz silniejsza. Może wyciągniesz odpowiednie wnioski na przyszłość i kiedyś, następnym trudnym razem będzie Ci łatwiej.

Tylko zakasaj teraz rękawy i bierz się do roboty, bo masz tego sporo. Praca, zdrowie Twoje, Mama jeśli możesz jakoś pomóc czy choćby zadbać o kontakt. Facetem się nie przejmuj. Wiem, że to się łatwo pisze ale potrzebujesz teraz absolutnie jasnego umysłu i skoncentrowania się na poukładaniu zycia które masz w takiej kolejności, żeby to co teraz zrobisz zapobiegło kolejnym problemom.

Rozważania i emocje Ci nie pomogą. Odetnij się od tego i działaj w zakresie w jakim możesz. Z facetem to cios ale podejdź do tego, że zwyczajnie przy okazji wyszło kto to i ile jest warta Wasza relacja skoro przy Twoich kłopotach on się odcina. Szkoda, że wyszło akurat teraz. Ale roztrząsania Ci nie pomogą.

4

Gadanie o kochaniu nie świadczy o miłości. On przecież nie był wsparciem tylko obciążeniem. Po co Ci jego krzywa nadąsana czy przestraszona mina. ?
Zrób miejsce dla kogoś prawdziwego w swoim życiu. Moja znajoma  bez wsparcia męża w takiej chwili spotkała wsparcie na korytarzu szpitala onkologicznego..
Planuj swoje dalsze kroki w każdej dziedzinie życia.

Zaskakująco wielu ludzi uważa, że przeczytanie każdego słowa nie jest niezbędne do zrozumienia tekstu...

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Wszystko mi się wali w życiu on odchodzi

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018