Zdrada? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 15 ]

Temat: Zdrada?

Cześć ! Kochani , mam taki problem, mianowicie dowiedziałam się, ze mój mąż przez 8 miesięcy utrzymywał kontakt z jakaś kobieta, seksu podobno nie było, tylko rozmowy przez telefon i emaile. Pamietam ten czas, był wyjątkowo niedobry do mnie, wściekał się o wszystko i za każdym razem groził mi rozwodem. Teraz na dniach dostaje anonimowe SMS ( z bramki SMS) i stad mam wszystkie informacje. Powiedziałam o tych wiadomościach mężowi, zamurowało go, ale starał się nie okazywać emocji. Widziałam po jego minie, ze zastanawia się i próbował mi podpowiadać  ze to może mój były facet chce nas skłócić. Ale on nie mówi po polsku, co więcej nie ma mojego numeru i nie ma jak go zdobyć. Wyszedł na dwór niby z psem pobiegać, wrócił i poszedł spać. Nie wiem, jak myślicie? Jest czym się martwić?

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Anma (2020-04-04 19:07:32)

Odp: Zdrada?

Jest. Potrzebujesz przecież wiedzieć. Chyba że nie chcesz wiedzieć?
Wyszedł pobiegać i przy okazji na pewno zabrał telefon? I pewnie rozmowa była dla niego trudna i albo został przyparty do muru żeby odejść od Ciebie albo była w tonacji pretensjonalnej wobec tamtej kobiety. W każdym razie pewnie wrócił wyczerpany emocjonalnie.

3

Taka myśl mnie naszła - z takiej bramki może napisać każdy. Może to ta kobieta z którą pisał twój mąż próbóje was skłócić albo chce jego szantażować w ten sposób?

?Wierzę w karmę. Dostajesz to, co dajesz, czy to złe, czy dobre. ?

4

Anma napisał/a:

Jest. Potrzebujesz przecież wiedzieć. Chyba że nie chcesz wiedzieć?
Wyszedł pobiegać i przy okazji na pewno zabrał telefon? I pewnie rozmowa była dla niego trudna i albo został przyparty do muru żeby odejść od Ciebie albo była w tonacji pretensjonalnej wobec tamtej kobiety. W każdym razie pewnie wrócił wyczerpany emocjonalnie.

Chce wiedzieć, ale on się nie przyzna. Będzie w żywe oczy kłamać, muszę sposobem to zrobić.
Jestem załamana.

5

Ile jesteście razem, czy mieliście jakiś dłuższy kryzys w związku i co niby Twój były chciał by ugrać tymi SMSami?

6

Janix2 napisał/a:

Ile jesteście razem, czy mieliście jakiś dłuższy kryzys w związku i co niby Twój były chciał by ugrać tymi SMSami?

Mój były - na pewno nic, to na bank nie jego sprawka. W tamtym czasie mój mąż o pierdoly robił mi awantury i groził rozwodem, ja próbowałam to ratować, potem role się odmieniły. Ja przestałam przepraszać płakać prosić , uwierzyłam w siebie, i on w tym czasie ( wynika to z informacji jakie mam), zakończył znajomość.

7

To może zwyczajnie poczekaj i popatrz co dalej. Jeśli sytuacja będzie sprzyjać, zapytaj na czym stoisz. I uważnie się przygladaj.

8

Jeszcze raz zapytam? Ile jesteście małżeństwem? Napisz coś więcej bo inaczej trudno zgadywać. Jak tam u was sprawy seksu?

9

Janix2 napisał/a:

Jeszcze raz zapytam? Ile jesteście małżeństwem? Napisz coś więcej bo inaczej trudno zgadywać. Jak tam u was sprawy seksu?

Dwa lata, seks był i było dużo, ale on jest synuś mamusi i ciagle chce żeby go chwalić, a jak coś powiem nie po jego myśli to zaraz obraza majestatu. Ciagle opowiada ze on się zdrada brzydzi, ze by nie mógł itp przy tym bardzo mocno mnie kontroluje...

10 Ostatnio edytowany przez paslawek (2020-04-04 21:01:23)

Klara1992 napisał/a:
Janix2 napisał/a:

Dwa lata, seks był i było dużo, ale on jest synuś mamusi i ciagle chce żeby go chwalić, a jak coś powiem nie po jego myśli to zaraz obraza majestatu. Ciagle opowiada ze on się zdrada brzydzi, ze by nie mógł itp przy tym bardzo mocno mnie kontroluje...

Synuś nie synuś mamusi ,Twój mąż robiąc Ci sceny stosował coś jak szantaż i przemoc być może kłamał i oszukiwał,
oddalił się przez to od Ciebie emocjonalnie,teraz może dla zmyłki udawać dobrego męża prawdopodobnie.
Traci zaufanie u Ciebie i pewnie masz mnóstwo pytań, podejrzeń,wątpliwości,których on nie rozwieje,będzie tylko potwierdzał to co Ty niby wiesz .Najważniejsze czy ty chcesz żyć w sytuacji gdzie jesteś opcją dla niego taką wygodną i niby stałą czy jesteś w stanie uwierzyć w to że on wróci z odlotu bo on odleciał a nie jest prosto i łatwo wrócić.
Romans i zdradzanie najbardziej w brew popularnym opiniom to niszczy uczucia i postawy w zdradzającym przez co krzywdzi też bliską osobę to takie lekkomyślne niszczenie przez oddalanie się z myślami i emocjami w miejsca wpuszcza się niechęć i tysiące usprawiedliwień dla zdradzania same kłamstwa,obwinianie,osądzanie bliskiej osoby żeby mieć powody i wytłumaczenia to takie wzbudzanie braku miłości
niebezpieczna sprawa w dodatku nie siedzisz mu w głowie i niewiele wiesz.
Błędem domyślam się że pod wpływem złości, żalu było zadawanie mu pytań i odkrycie się przez Ciebie oczekiwałaś uczciwości od kogoś kto kłamał przez jakiś czas żył w sekretach i tajemnicach w jakby innym świecie, ukrytym celowo przed Tobą,teraz wyczyści wszystko co mogło być dowodem na zdradę trudno stało się.
Teraz bądź ostrożna i nie wierz tak we wszystko co on mówi nawet w jego skruchę i żal. Twoja nieufność też może oddalić Ciebie od niego i być początkiem końca waszego związku.Przede wszystkim to sobie daj szansę a nie jemu to on ma udowodnić Ci i przekonać Ciebie o swoim powrocie i budowaniu relacji z Tobą jakby od nowa na seks nie daj się nabrać i na inne szantaże też .

Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło

11

A nie znudziła mu się czasem instytucja małżeństwa?

12

Janix2 napisał/a:

A nie znudziła mu się czasem instytucja małżeństwa?

A cholera go tam wie jego by trzeba było się spytać i jeszcze liczyć że prawdę powie.
Częstym widzę błędem jest doszukiwanie się nie wiadomo jakich zaniedbań,kryzysów,znużenia przed romansem i zdradą a wystarczy moim zdaniem niewiele nawet głupia dziecinna ciekawość ludzie nie są tacy doskonali i dojrzali na jakich wyglądają i co tam o sobie mówią i myślą .

Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło

13

Odpowiedzi na Wasze pytania, znajdziecie w poprzednim wątku Autorki - https://www.netkobiety.pl/t120342.html
Klaro, wiesz doskonale o tym, że dublowanie tematów jest zabronione na naszym forum, ponieważ byłaś już upominana w tej sprawie. Za uporczywe łamanie regulaminu, otrzymujesz dzisiaj pierwsze ostrzeżenie.

Tego wątku nie zamykam wyjątkowo, ponieważ pojawiło się w nim już sporo odpowiedzi. Uprzedzam jednak, że w przyszłości każdy Twój dubel zostanie zamknięty.
Moderator IsaBella77

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

14 Ostatnio edytowany przez marakujka (2020-04-04 22:23:13)

Klara1992 napisał/a:

Cześć ! Kochani , mam taki problem, mianowicie dowiedziałam się, ze mój mąż przez 8 miesięcy utrzymywał kontakt z jakaś kobieta, seksu podobno nie było, tylko rozmowy przez telefon i emaile. Pamietam ten czas, był wyjątkowo niedobry do mnie, wściekał się o wszystko i za każdym razem groził mi rozwodem. Teraz na dniach dostaje anonimowe SMS ( z bramki SMS) i stad mam wszystkie informacje. Powiedziałam o tych wiadomościach mężowi, zamurowało go, ale starał się nie okazywać emocji. Widziałam po jego minie, ze zastanawia się i próbował mi podpowiadać  ze to może mój były facet chce nas skłócić. Ale on nie mówi po polsku, co więcej nie ma mojego numeru i nie ma jak go zdobyć. Wyszedł na dwór niby z psem pobiegać, wrócił i poszedł spać. Nie wiem, jak myślicie? Jest czym się martwić?

Ufasz bardziej mężowi czy przypadkowej karteczce znalezionej gdzieś pod drzwiami?
Przypomnij sobie, czy w tamtym czasie spędzał więcej czasu poza domem itp.
Jeśli rzeczywiście miał romans, to może będzie chciał skontaktować się teraz z kochanką by ta się uspokoiła, dlatego mogłabyś wynająć jak najszybciej kogoś do śledzenia męża w najbliższym czasie.

15

Klara, przeczytałam Twój poprzedni wątek i z tego wynika, że pisałaś go w czasie, gdy Twój mąż romansował z tamtą kobietą. Skąd wiesz, że seksu nie było, on Ci to powiedział?
Biorąc pod uwagę inne "zalety" Twojego męża, zastanawiam się, jak długo jeszcze wytrzymasz z tym "fantastycznym" facetem i co jeszcze musi się wydarzyć, żebyś przejrzała na oczy?

Posty [ 15 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018