Hadnel przez internet - ktoś przerabiał? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PRACA DLA KOBIET - POPULARNE ZAWODY, PRACA NA ETACIE, WŁASNA FIRMA » Hadnel przez internet - ktoś przerabiał?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

1

Temat: Hadnel przez internet - ktoś przerabiał?

Handel internetowy wydaje się być jedną z tych niewielu branż które jako tako funkcjonują. Które jako tako dają sobie radę. Otwartym pytaniem jest organizacja tego wszystkie. A więc zarówno magazynowanie, sama sprzedaż, kontrolowanie stanów magazynowych, obsługa kurierów, płatności itd.
Sama idea wydaje się być fajna, pytanie jak to będzie wyglądało w praktyce?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Hadnel przez internet - ktoś przerabiał?

W jakim sensie? Wszystko zależy co sprzedajesz, ile czasu w to wkładasz i zaangażowania, ile chcesz zapłacić za reklamę, jakie masz o tym pojęcie...

?Wierzę w karmę. Dostajesz to, co dajesz, czy to złe, czy dobre. ?

3

Dobrze, że myślisz o tym, aby działać w ramach własnego biznesu, zarabiać i pracować na siebie. Moim zdaniem handel internetowy to dobry kierunek. Wiele jeszcze zależy od tego, co planujesz sprzedawać i czy będzie na to zapotrzebowanie.

Zasada jest taka,: jeżeli chcesz osiągnąć sukces w handlu internetowym, to musisz zaoferować towar tańszy niż inni lub niszowy, niepowtarzalny.

4

Możesz mieć towar droższy i lepszy jakościowo i dobrze go promowac, nie zawsze cena jest ważna.
Deepla - Chcesz porozmawiać na ten temat to napisz. Sama zajmowałam się sprzedażą i mam wieloletnie doświadczenie

5

Ok, wysłałam priv
Pytanie jeszcze o to jak to zorganizować pod względem logistycznym, oprogramowania, stanów magazynowych itd. Szczerze mówiąc trochę mnie to przerasta. Czyli wybranie takiej opcji aby były w maksymalnym stopniu wydajne pod względem logistyczny, obsługi kurierskiej, przyjmowania zwrotów, kompletowania zamówienia itd.

6

Odpisałam, ale jakiś problem z pocztą jest.
"Widzę, po twoim kolejnym poście na forum, że nie masz o tym zielonego pojęcia, mylę się?

Zajmowałam się sprzedażą odzieży damskiej, z uwagi na koszta nie prowadziłam magazynu, ilości na stanie miałam w małych ilościach, ściągałam na bieżąco.

Zamknęłam działalność ponieważ nie wyrabiałam, pracowałam w tym samym czasie na pełen etat, zajmowałam się domem. Troszkę dużo jak na 1 osobę

Z doświadczenia wiem, że aby zacząć trzeba dużo czytać na ten temat, wiele kwestii przemyśleć. Nie jestem w stanie podać ci teraz wszystkiego, jakie kroki po kolei zacząć bo w każdym aspekcie zakładania firmy trzeba wszystko przemyśleć, przekalkulować, poszukać...Mogę ci krok po kroku napisać jak zacząć zakładanie firmy, czyli do jakich urzędów iść itp.

Na założenie firmy nie ma poradnika i nikt ci nie pomożę w taki sposób jaki ty byś chciała, czyli jaką branżą się zająć aby sie nie narobić a zarobić...takie coś nie istnieje
Pozdrawiam "

7 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2020-03-26 16:04:23)

Najlepiej gdybyś się zgłosiła do kogoś kto rzeczywiście się na tym zna i ma doświadczenie. Z czasem samo przyjdzie, można będzie się tego nauczyć.
Dobrze by było skonsultować się z kimś kto taki sklep prowadzi i kto będzie mógł Ci przekazać know-how.
Skoro jesteś laikiem, to raczej nie ogarniesz samodzielnej instalacji skryptu. Możesz korzystać z pomocy kogoś z zewnątrz, ale to będzie generowało dodatkowe koszta.
Opcjonalnie skorzystaj z takich rozwiązań jakie oferuje spam - czyli wynajęcie skryptu na zasadzie abonamentowej.

8

Dlaczego post był edytowany? Przecież na tym forum, nie takie rzeczy były pisane, niż nazwa rozwiązania sklepowego ?

9

janina-m76 napisał/a:

Dlaczego post był edytowany? Przecież na tym forum, nie takie rzeczy były pisane, niż nazwa rozwiązania sklepowego ?

Post został edytowany ze względu na złamanie regulaminu forum. Dokładnie punktu 9 postanowień szczególnych, podpunktu 'm'.

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

10

Nie kłóćcie się smile Nie musi być link, może być jakaś nazwa własna.
Aktualnie i tak nie mam za bardzo możliwości za zdobycie zaopatrzenia.

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PRACA DLA KOBIET - POPULARNE ZAWODY, PRACA NA ETACIE, WŁASNA FIRMA » Hadnel przez internet - ktoś przerabiał?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018