Ulubione napoje - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 19 ]

1

Temat: Ulubione napoje

Moje ulubione napoje to prawdziwa kawa ze śmietanką i ze słodzikiem, różne rodzaje herbat (smakowe) i kompot, to te napoje najczęściej piję.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Ulubione napoje
nika05 napisał/a:

Moje ulubione napoje to prawdziwa kawa ze śmietanką i ze słodzikiem, różne rodzaje herbat (smakowe) i kompot, to te napoje najczęściej piję.

No ale co? Mamy się licytować, kto co pije i dlaczego to jest zdrowsze?

Jeśli tak, to proszę;

Piję kawę, czarną bez cukru i bez mleka. Poza tym wodę, ale tylko gazowaną smile Czasem żartuję, że mogłabym umrzeć z pragnienia przy kranie z kranówką smile

Do tego piję sok marchwiowy, jakieś.. dwa razy w tygodniu, sama sobię go robię.

Herbaty tylko ziołowe; anyż+ mięta+ koper włoski.

No i jak wypadlam? smile

3

Ja nie mogę pic tego co lubię z powodu choroby.
Na co dzień piję wodę z kranu przefiltrowaną przez dzbanek z filtrem, szklankę dobrej herbaty z wrzuconymi doń mrożonymi malinami albo czarnymi porzeczkami i czasami kakao z mlekiem i odrobiną ksylitolu.

" Kto dzieckiem w kolebce łeb urwał ...lalce "

4

Czarna herbata
Kompot
Kawa czarna
Wino białe hi hi

Kompot...dawno nie piłam. Ostatnio w lecie. Z truskawek.
Czyli, że lubię kompot.
Poza tym herbata z dodatkami, kawa z mlekiem, woda z kranu. Albo z górskiego potoku.

6

Z racji choroby, podobnie jak Kleoma, nie mogę pić tego, co lubię. Takie życie.
A uwielbiam: słodkie kakao, coca colę (wiem, syf), zimne piwo.
Co piję? Wodę z plasterkiem cytryny lub bez, herbatę gorzką (nie lubię smakowych), kawę z odtłuszczonym mlekiem.

7

Ja najbardziej lubię czarną herbatę, sok pomarańczowy, latte, capuccino, gorącą czekoladę. Najczęściej jednak piję czarną herbatę i wodę, a wodę to akurat dla zdrowia.

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

8

herbaty ziołowe, imbirowa jest fajna z herbapolu, herbaty łączone bo robię w kubku 800ml malina i np. czystek (malina świetnie tłumi smak czystka), sama woda, woda z imbirem, sok marchew burak (marchew świetnie tłumi smak buraka), sok seler naciowy pomarańcza, sok rukola pomarańcza, koktajle najbardziej lubię garść pietruszki, 2 pomarańcze, kilka kawałków ananasa woda i łyżeczka siemienia lnianego, rewelacja bardzo duża porcja.

9

Moje ulubione napoje to kawa z cukrem (może być z miodem) i mlekiem ,sok pomidorowy i sok jabłkowy ,woda ,zielona herbata,herbata z hibiskusa fajny kwasek ma, coca colę też lubię jak Amelka (nie za często, koniecznie zimna i żadna tam bez cukrowa) , choć ten płyn to niby syf, a moja mama (85 lat) też  lubi colę i czasem ją pije - na przeczyszczenie  powaga. smile

10

Też uwielbiam kawę. Mniam, mniam, mniam, mniam.

[tu był nieregulaminowy link - został usunięty przez moderację]

11

Trochę się tego uzbiera smile

Kawa z mlekiem, czarna herbata(regularnie) słodzona domowymi sokami, zielona herbata( rzadko), yerbę, soki owocowe, wodę( niegazowaną!), zimne piwko( a jakże smile ) czasami baaaaardzo rzadko wino

Colę i Pepsi mogę co najwyżej użyć do odrdzewienia czegoś metalowego, no nie trawię tego smile

"Będziesz stale cierpiał, jeśli będziesz reagował emocjonalnie na wszystko(...), prawdziwa siła zawiera się w obserwowaniu wszystkiego z boku, ze spokojem i logiką" - Bruce Lee

12

nika05 napisał/a:

Kawa kawa kawa w każdej postaci od espresso po latte. Najlepiej z cukrem, choć braku cukru nie odczuwam jakoś boleśnie. - I to piję najczęściej na przemian z różnymi ziółkami i takimi tam.
Kiedyś piłam taką herbatkę Dilmah z trawą cytrynową - bardzo dobra.
Lubię kompot z wiśniami, Tonic, a od Coli wolę Sprite. Lubię soczki warzywne no i marchewkowe Kubusie. - Choć to wszystko od święta.
Jeśli idzie o alko, to z win tylko Porto i czasem mocniejsze rzeczy, po słabych mnie zamula. Aha, oczywiście naleweczki, pyszne od znajomych.

13

Do niedawna jeszcze nie uznawałem innej kawy niż czarna bez mleka i bez cukru. Po jakimś czasie, zacząłem dodawać oba składniki, choć zależy w sumie od innych okoliczności. Latte jakoś nigdy nie miałem okazji pić..
Za to spróbowałem sobie raz kawę po irlandzku smile

"Będziesz stale cierpiał, jeśli będziesz reagował emocjonalnie na wszystko(...), prawdziwa siła zawiera się w obserwowaniu wszystkiego z boku, ze spokojem i logiką" - Bruce Lee

14

Kawa czarna, sok pomaranczowy, woda z limonką.

15

Najczęściej to chyba pijam wodę big_smile
Ale pochwalę się, że dorwałam ostatnio pyszną herbatkę ziołową. W składzie meliska, owoc dzikiej róży, głóg, chmiel (łał), koper włoski i kwiat lawendy. Obłędnie pachnie i można ją parzyć całkiem na wieczór, bo nie pobudza. Bardzo dobra herbatka na dobranoc wink do śniadania też smakuje.

16 Ostatnio edytowany przez R_ita (2020-12-17 23:23:24)

bagienni_k napisał/a:

Za to spróbowałem sobie raz kawę po irlandzku smile

Uwielbiam kawę po irlandzku.

A tak to faktycznie głównie woda, świeżo wyciskane soki (sok z buraka!), kwas chlebowy i kawa-  uwielbiałam Le Piantagioni del Caffe- mieszanka arabik z Gwatemali, Etiopii, Salwadoru i Brazylii, wypalana we Włoszech. Polecam.

Nie widzimy rzeczy takimi, jakie są. Widzimy je takimi, jakimi my jesteśmy.

17

Ja jestem dość herbaciana. Przepadam za earl gray, ale też często robię sobie ziółka. Czystek i bardzo chętnie rumianek, a herbata miętowa z lukrecją leci u mnie zawsze przy jakimś dyskomforcie trawiennym (świetna też na przeziębienia i kaszel).
Często robię smoothie z tym, co akurat mam w lodówce

18

Moim ulubionym napojem również jest kawka smile

19

ja wolę zdecydowanie herbatę

Posty [ 19 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności