Ulubione napoje - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 22 ]

1

Temat: Ulubione napoje

Moje ulubione napoje to prawdziwa kawa ze śmietanką i ze słodzikiem, różne rodzaje herbat (smakowe) i kompot, to te napoje najczęściej piję.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Ulubione napoje
nika05 napisał/a:

Moje ulubione napoje to prawdziwa kawa ze śmietanką i ze słodzikiem, różne rodzaje herbat (smakowe) i kompot, to te napoje najczęściej piję.

No ale co? Mamy się licytować, kto co pije i dlaczego to jest zdrowsze?

Jeśli tak, to proszę;

Piję kawę, czarną bez cukru i bez mleka. Poza tym wodę, ale tylko gazowaną smile Czasem żartuję, że mogłabym umrzeć z pragnienia przy kranie z kranówką smile

Do tego piję sok marchwiowy, jakieś.. dwa razy w tygodniu, sama sobię go robię.

Herbaty tylko ziołowe; anyż+ mięta+ koper włoski.

No i jak wypadlam? smile

3

Odp: Ulubione napoje

Ja nie mogę pic tego co lubię z powodu choroby.
Na co dzień piję wodę z kranu przefiltrowaną przez dzbanek z filtrem, szklankę dobrej herbaty z wrzuconymi doń mrożonymi malinami albo czarnymi porzeczkami i czasami kakao z mlekiem i odrobiną ksylitolu.

4

Odp: Ulubione napoje

Czarna herbata
Kompot
Kawa czarna
Wino białe hi hi

Odp: Ulubione napoje

Kompot...dawno nie piłam. Ostatnio w lecie. Z truskawek.
Czyli, że lubię kompot.
Poza tym herbata z dodatkami, kawa z mlekiem, woda z kranu. Albo z górskiego potoku.

6

Odp: Ulubione napoje

Z racji choroby, podobnie jak Kleoma, nie mogę pić tego, co lubię. Takie życie.
A uwielbiam: słodkie kakao, coca colę (wiem, syf), zimne piwo.
Co piję? Wodę z plasterkiem cytryny lub bez, herbatę gorzką (nie lubię smakowych), kawę z odtłuszczonym mlekiem.

7

Odp: Ulubione napoje

Ja najbardziej lubię czarną herbatę, sok pomarańczowy, latte, capuccino, gorącą czekoladę. Najczęściej jednak piję czarną herbatę i wodę, a wodę to akurat dla zdrowia.

8

Odp: Ulubione napoje

herbaty ziołowe, imbirowa jest fajna z herbapolu, herbaty łączone bo robię w kubku 800ml malina i np. czystek (malina świetnie tłumi smak czystka), sama woda, woda z imbirem, sok marchew burak (marchew świetnie tłumi smak buraka), sok seler naciowy pomarańcza, sok rukola pomarańcza, koktajle najbardziej lubię garść pietruszki, 2 pomarańcze, kilka kawałków ananasa woda i łyżeczka siemienia lnianego, rewelacja bardzo duża porcja.

9

Odp: Ulubione napoje

Moje ulubione napoje to kawa z cukrem (może być z miodem) i mlekiem ,sok pomidorowy i sok jabłkowy ,woda ,zielona herbata,herbata z hibiskusa fajny kwasek ma, coca colę też lubię jak Amelka (nie za często, koniecznie zimna i żadna tam bez cukrowa) , choć ten płyn to niby syf, a moja mama (85 lat) też  lubi colę i czasem ją pije - na przeczyszczenie  powaga. smile

10

Odp: Ulubione napoje

Też uwielbiam kawę. Mniam, mniam, mniam, mniam.

11

Odp: Ulubione napoje

Trochę się tego uzbiera smile

Kawa z mlekiem, czarna herbata(regularnie) słodzona domowymi sokami, zielona herbata( rzadko), yerbę, soki owocowe, wodę( niegazowaną!), zimne piwko( a jakże smile ) czasami baaaaardzo rzadko wino

Colę i Pepsi mogę co najwyżej użyć do odrdzewienia czegoś metalowego, no nie trawię tego smile

12

Odp: Ulubione napoje
nika05 napisał/a:

Moje ulubione napoje to prawdziwa kawa ze śmietanką i ze słodzikiem, różne rodzaje herbat (smakowe) i kompot, to te napoje najczęściej piję.

Kawa kawa kawa w każdej postaci od espresso po latte. Najlepiej z cukrem, choć braku cukru nie odczuwam jakoś boleśnie. - I to piję najczęściej na przemian z różnymi ziółkami i takimi tam.
Kiedyś piłam taką herbatkę Dilmah z trawą cytrynową - bardzo dobra.
Lubię kompot z wiśniami, Tonic, a od Coli wolę Sprite. Lubię soczki warzywne no i marchewkowe Kubusie. - Choć to wszystko od święta.
Jeśli idzie o alko, to z win tylko Porto i czasem mocniejsze rzeczy, po słabych mnie zamula. Aha, oczywiście naleweczki, pyszne od znajomych.

13

Odp: Ulubione napoje

Do niedawna jeszcze nie uznawałem innej kawy niż czarna bez mleka i bez cukru. Po jakimś czasie, zacząłem dodawać oba składniki, choć zależy w sumie od innych okoliczności. Latte jakoś nigdy nie miałem okazji pić..
Za to spróbowałem sobie raz kawę po irlandzku smile

14

Odp: Ulubione napoje

Kawa czarna, sok pomaranczowy, woda z limonką.

15

Odp: Ulubione napoje

Najczęściej to chyba pijam wodę big_smile
Ale pochwalę się, że dorwałam ostatnio pyszną herbatkę ziołową. W składzie meliska, owoc dzikiej róży, głóg, chmiel (łał), koper włoski i kwiat lawendy. Obłędnie pachnie i można ją parzyć całkiem na wieczór, bo nie pobudza. Bardzo dobra herbatka na dobranoc wink do śniadania też smakuje.

16 Ostatnio edytowany przez R_ita (2020-12-17 22:23:24)

Odp: Ulubione napoje
bagienni_k napisał/a:

Za to spróbowałem sobie raz kawę po irlandzku smile

Uwielbiam kawę po irlandzku.

A tak to faktycznie głównie woda, świeżo wyciskane soki (sok z buraka!), kwas chlebowy i kawa-  uwielbiałam Le Piantagioni del Caffe- mieszanka arabik z Gwatemali, Etiopii, Salwadoru i Brazylii, wypalana we Włoszech. Polecam.

17

Odp: Ulubione napoje

Ja jestem dość herbaciana. Przepadam za earl gray, ale też często robię sobie ziółka. Czystek i bardzo chętnie rumianek, a herbata miętowa z lukrecją leci u mnie zawsze przy jakimś dyskomforcie trawiennym (świetna też na przeziębienia i kaszel).
Często robię smoothie z tym, co akurat mam w lodówce

18

Odp: Ulubione napoje

Moim ulubionym napojem również jest kawka smile

19

Odp: Ulubione napoje

ja wolę zdecydowanie herbatę

20

Odp: Ulubione napoje

• woda + cytryna + miód + liście mięty
• czarna herbata + cytryna + pomarańcza + goździki + imbir + miód

Kawę kupuję jedynie ziarnistą. Od siebie polecam studio kawy . Na miejscu można znaleźć kawę z wielu zakątków świata.

21

Odp: Ulubione napoje

Kawy nie pije dla smaku, ale jak już to zimą czarna kawa z kardamonem, cynamonem wanilią big_smile a poza tym hektolitry herbat, w sumie wszystkie herbaty pije, najchętniej białe ale i czarne aromatyczne Earl Grey, matcha. A ze słodkich to smoothie i soki (ale te prawdziwe) , no i winko, zimą czerwony grzaniec, latem białe z lodem i owocami big_smile

22

Odp: Ulubione napoje

Kawka, a ostatnio sok z selera naciowego na problemy z jelitkami smile

Posty [ 22 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024