Czy mam szanse być w ciąży? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Czy mam szanse być w ciąży?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Czy mam szanse być w ciąży?

Kochane,
Mój cykl trwa około 28 dni. Poprzedni okres wypadł 9.01 dwa dni przed czasem, ale tutaj mogę się mylić - uciekły mi dane z aplikacji sad. Uprawiałam dość dużo razy seks z chłopakiem - ok 2-3 razy w tygodniu. Raz jednak mieliśmy taką sytuację, że po seksie mieliśmy jeszcze ochotę trochę po francusku. On poszedł do łazienki, umył się i wytarł i zaczął uprawiać ze mną seks francuski. Gdy skończył ja zaczęłam. W pewnym momencie zaczęła swędzieć mnie pochwa i się podrapałam wsadzając ok 2cm palców do pochwy. Ręce raczej były suche. Było to parę dni przed dniami płodnymi. Teraz okres powinien mi wypaść 6.02 a póki co nic nie ma. Czy sądzicie, ze mam objawy do niepokoju? Być może to sprawa sesji i stresu związanego z nią. Jakie jest wasze zdanie?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy mam szanse być w ciąży?

Moim zdaniem za bardzo sie nakrecasz a stres  robi swoje. Ja tez nie chcialabym teraz zajsc w ciaze ale az tak nie panukuje.
Malo prawdopodobne, ze z sytuacji , ktora opisalas wyniknie ciaza ale dla wlasnego spokoju zrob test.
Nie zabezpieczacie sie?

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Czy mam szanse być w ciąży?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018