Czy ktoś jeszcze zna i ogląda seriale typu Grey's Anatomy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Czy ktoś jeszcze zna i ogląda seriale typu Grey's Anatomy

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 16 ]

Temat: Czy ktoś jeszcze zna i ogląda seriale typu Grey's Anatomy

Czy ktoś jeszcze zna i ogląda seriale typu Grey's Anatomy, Roswell .... ciągle słyszę tylko o jakiś polskich serialach  albo zagranicznych telenowelach..  Pomijam już klasyki ale seriale które mają kilka lat są warte dyskusji smile

?Wierzę w karmę. Dostajesz to, co dajesz, czy to złe, czy dobre. ?
Zobacz podobne tematy :
Odp: Czy ktoś jeszcze zna i ogląda seriale typu Grey's Anatomy

Good Doctor.

Zdejmij z siebie płaszcz
Ładnie, proszę Cię
Chce zobaczyć całą gamę złości w kości
I chcę poczuć z Tobą tlen

3

Jestem wielką fanką Chirurgów i dalej oglądam. Aczkolwiek uważam, że ostatnie 2 sezony nie są już tak fajne, jak poprzednie, co pozwala myśleć, że kończą się pomysły...

4 Ostatnio edytowany przez Cyngli (2020-02-03 20:12:24)

Cyngli napisał/a:

Jestem wielką fanką Chirurgów i dalej oglądam. Aczkolwiek uważam, że ostatnie 2 sezony nie są już tak fajne, jak poprzednie, co pozwala myśleć, że kończą się pomysły...

Oj po twoich postach wnioskuję że mamy podobne podejście do życia big_smile
Oglądam każdy sezon ale dla mnie ten serial zakończył się całkowicie ze śmiercią Dereka. Jestem wielką fanką aktorki Heigl więc po 6 sezonie zaczęłam pomału tracić zapał.. potem śmierć Lexi i Marka, odejście Cristiny, Callie i Arizony i śmierć Dereka.

czekoladazfigami napisał/a:

Good Doctor.

Oglądałam kilka odcinków i spodobał mi sie od 1 odcinka ale z uwagi na inne seriale na razie nie mam czasu aby nadrobić oglądanie Good Doctor.Ale bardzo chęnie o nim poczytam, może to mnie szybciej zmotywuje big_smile

5

Dla mnie najgorsze było odejście Cristiny.
Ogólnie uważam, że do tego momentu dało się oglądać, teraz już ciężko...

6

Ale chyba masz tak jak ja że oglądasz z sentymentu smile Cały czas mam nadzieję że cos się polepszy.. ale czekam i czekam i nic tongue

7

Izzie_Stevens napisał/a:

Ale chyba masz tak jak ja że oglądasz z sentymentu smile Cały czas mam nadzieję że cos się polepszy.. ale czekam i czekam i nic tongue

Dokładnie. Oglądam z sentymentu i trochę z ciekawości, ile jeszcze zaginionych sióstr Meredith się znajdzie big_smile

8

A ja sie zastanawiam też na temat Meredith ile jeszcze razy będzie bliska śmierci oraz ile jeszcze nabroi w szpitalu i zostanie jej to wybaczone big_smile

9

Mi sie podobala smierc Dereka. Tchnela zycie w postac Mer i jej problemy byly duzo bardziej interesujace, Amelia jest tez fajna.
Czasami jeszcze ogladam serial, ale nie wszystkie odcinki.

Sa teraz duzo lepsze seriale i jest ogromny wybor.

'To go back, you must go through yourself, and that way no man can show another.'

10

uwielbiam Grey's Anatomy ! to jest jedyny serial jaki oglądam. Polskich żadnych nie znam nawet. ogólnie obejrzałabym coś nowego ale nic mi na razie nie przypadło gustu.
Jestem ciekawa czy Mer coś połączy z tym nowym łysym doktorem big_smile

11

A powiem ci że ponoć producentka na siłę szuka aby Mer znalazła nową miłość hmm też polskich nie oglądam, a zagraniczne inne tak ale żaden nie miał na mnie takich emocji jak GA oraz stare Roswell

Nie znam większej fanki MerDer i Twisted Sisters niż ja! big_smile
Zakochałam się w nich od pierwszego odcinka, od "dziewczyny poznanej w barze"
Znam odcinki na pamięć big_smile
Ale...Umarł Derek i nastąpił koniec. Próbowałam oglądać dalej, ale to już nie to samo.

Już jak odeszła Yang, to było smutno.

Ale zawsze powtarzam, chcesz się wypłakać -  włącz sobie Chirurgów wink
Mam ulubione odcinki, nagrane na tv, mam sezony na dvd i zawsze powtarzam, jak widzę Dereka i Meredith  - Jak on na nią patrzy! big_smile

Moi bliscy wiedzą o moim hoplu na punkcie Dereka i Chirurgów, i muszą z tym żyć smile

13

Najbardziej wzruszające były pierwsze sezony, nie wiem, czy pamiętacie odcinek, w którym Mer i George są pokłóceni, a do Seattle Grace przywożą rodzinę po wypadku samochodowym, spowodowanym przez stażystę z innego szpitala. I jest ten moment, gdy głowa rodziny (ojciec) przychodzi do tego stażysty, ten go przeprasza, a ojciec wyglada, jakby miał go zabić, ostatecznie przyjmuje przeprosiny. W tle piosenka „Nowhere warm”... nie wiem, czy była inna scena w tym serialu, która mnie tak wzruszyła. Rozwaliło mnie tak, że chyba przez dwa dni miałam ciężką kulę w żołądku. Ale oczywiście wycia było więcej, właściwie na co drugim odcinku big_smile

Cyngli, dokładnie. Prawie każdy odcinek kończył się u mnie płaczem.
Jednym z takich, był ten, w którym pojawiła się mała Madeline, dziewczynka, która postrzeliła swojego ojca, broniąc przed nim matkę.
Przywieźli go do szpitala, a matka twierdziła, że to był wypadek, dziewczynka przyznała się Meredith pytając, czy tata umrze. Kiedy Mer powiedziała, że nie , ta zapytała" dlaczego? Przecież strzeliłam kilka razy" i ta już wiedziała...Stanęła w obronie dziewczynki, kiedy dostała zakaz zbliżania się przez Webera.
Odcinek skończył się tym, że Weber przyszedł do szatni, kiedy Meredith się pakowała i przepraszał ją, że kiedy była dzieckiem, nikt nie stanął w jej obronie. I powtarzał: I'm so sorry, I'm so sorry...
Wyłam jak bóbr.

Masa tego była. Odcinek z karteczkami, z seryjnym mordercą, guzem na ścianie, śmierć Lexi, Georga, kiedy odchodziła Christina i ich "musimy to przetańczyć", no i oczywiście odcinek z bombą, kiedy "To Meredith jest tą dziewczyną z bombą" i ten strach w oczach Dereka...
Oj, mogę o tym godzinami wink

15

Albo ten odcinek, już po przyjeździe Addison, kiedy Mer zamyka się w schowku i dostaje ataku paniki, przychodzi Derek i pomaga jej, każąc jej oddychać do papierowej torebki. Wyłam razem z nią, masakra.

Odcinek z mordercą mocny był. Szczególnie po wykonaniu kary śmierci, jak Mer wyszła za bramy więzienia.

Cyngli napisał/a:

Odcinek z mordercą mocny był. Szczególnie po wykonaniu kary śmierci, jak Mer wyszła za bramy więzienia.

Tak, i tam na nią czekał Derek, który później pojechał do Christiny i poprosił by zeszła, bo Mer cały czas płacze.
Dziewczyny były wtedy pokłócone, ale nie przeszkodziło to Yang wesprzeć Mer.

Oj, kocham te wspominki smile

Posty [ 16 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Czy ktoś jeszcze zna i ogląda seriale typu Grey's Anatomy

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018