czy mam jeszcze szansę na normalne życie? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » czy mam jeszcze szansę na normalne życie?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: czy mam jeszcze szansę na normalne życie?

Jestem 26 letnim mężczyzną,mieszkam w krakowie,moje życie nie jest łatwe,po tym jak straciłem pracę wszystko zaczęło się sypać.Zaczęło brakować na żywność,opłaty i podrzędne wydatki.Jest bardzo ciężko,czasem bywają takie dni,że sznur sam zaciska się na szyi.Już dłuższy czas poszukuję jakiejś pracy,lecz to nie takie łatwe,czasem uda się zachaczyć przy rozdawaniu ulotek,ale to bardzo żadko i zarobek starczy na niewiele.
Moje wykształcenie,brak jakichkolwiek kwalifikacji oraz brak zameldowania sprawia,że ciężko jest cokolwiek znaleźć.
Ukończyłem tylko gimnazjum ponieważ nie było czasu na naukę,trzeba było zarabiać na siebie.Do tej pory pracowałem gdzie tylko było to możliwe;parkingi,pomocnik na budowach,no wszędzie gdzie tylko się nadawałem.Byłem już w różnych organizacjach takich jak mops,caritas,a nawet i u księdza i on jedynie mi do raźnie pomógł,a w mopsie powiedziano mi,że są bardziej potrzebujący ode mnie,nie rozumiem tego.
Dodałem ogłoszenie w którym napisałem,że mogę wykonywać wszystkie prace fizyczne,lecz jak na razie brak jakiejkolwiek odpowiedzi.
Chciałbym tutaj Prosić Dobrych Ludzi Którzy to Czytają o Pomoc.Bardzo Proszę o Pomoc w znalezieniu jakiejś pracy,o Pomoc żywnościową,o Pomoc finansową bym mógł nadal mieć dach nad głową,chociaż jeszcze przez zimę.Mógłbym odwdzięczyć się jedynie pomocą przy jakiś pracach domowych,a mianowicie oferuję swoją osobę przy pracach fizycznych.
Mam taką cichą nadzieję,że znajdzie się Człowiek o Dobrym sercu Który Będzie Mógł mi w jakiś sposób Pomóc.
Nie życzę nikomu,aby znalazł się w takiej sytuacji jak ja,bo tak naprawdę jest to życiowa tragedia....

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: czy mam jeszcze szansę na normalne życie?

Współczuję Ci.
Jednakże to prawda, że są bardziej potrzebujący od Ciebie.
Są rodziny wielodzietne, w których żadne z rodziców nie pracuje.
Są osoby niepełnosprawne.

Ty jesteś młody i silny, nie masz dzieci na utrzymaniu.
Chwyć się czegokolwiek. Mam do Krakowa 45 minut autem i wiem, że często ludzie z okolic szukają kogoś do porąbania i układania drzewa na zimę, czy wrzucania węgla do piwnicy. Kupa jest ogłoszeń zresztą. Wiem, że to nie praca marzeń, ale dorywcza, która być może pomoże przetrwać zimę.

Powodzenia!

3

Odp: czy mam jeszcze szansę na normalne życie?

indigoo, zmienilo sie cos u Ciebie? Znalazles prace? wydaje sie ze przed swietami jest troche dorywczej pracy
sprobuj, jesli do tej pory nie zrobiles tego, zgosic sie do agencji pracy tymczasowej...jest ich sporo w krakowie.
a moze jeszcze inaczej...
odezwij sie

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » czy mam jeszcze szansę na normalne życie?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024