ciężki wypadek w pracy - luka w pamięci - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » ciężki wypadek w pracy - luka w pamięci

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: ciężki wypadek w pracy - luka w pamięci

Witam miałem cięzki wypadek w pracy. Zabrała mnie karetka i trafiłem na salę operacyjną. Problem polega na tym, że cięzko mi się ustosunkować do protokołu powypadkowego. Zdaniem kolegów byłem przytomny ale ja praktycznie od przyjśćia z przerwy i do przyjazdu karetki nic nie pamiętam. Pamiętam jedynie, że obudziłem się póżniej na sali szpitalnej.  Według protokołu zezwoliłem osobie nieuprawnionej usiąść na wózek widłowy. Ta osoba na mnie najechała jednak ja nie pamiętam kompletnie nic co sie działo przed wypadkiem. Nie wiem czy to na skutek stresu pourazowego, czy uderzyłem się w głowe i jakiś wstrząs mózgu ale po prostu mam lukę w pamięci. Winę zrzucili na mnie i sprawcę wypadku a ja nawet nie umiem się do Tego ustosunkować. Do tego była u mnie policja i ja powiedziałem to co pamiętam a teraz boję sie  o oskarżenie  składania fałszywych zeznań. Miesza mi sie to co było przed przerwa pracy a po przerwie gdy zdarzył sie wypadek i nie pamiętam praktycznie żadnych dialogów pomiędzy mną a innymi pracownikami, sprawcą wypadku przed wypadkiem bo po prostu nie pamiętam...Co ja mogę w tym przypadku zrobić?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: ciężki wypadek w pracy - luka w pamięci

Jeżeli to prawda co piszesz to podczas składania zeznań komisji powinieneś zaznaczyć że nic nie pamiętasz i to powinno być ujęte w protokóle jako Twoje odrębne zdanie niezależne od tego co ustaliła komisja powypadkowa. Po otrzymaniu protokółu powypadkowego, jeżeli uważasz że jesteś w nim niesłusznie poszkodowany idziesz do najbliższego Sądu Rejonowego, Wydział Pracy i zgłaszasz sprawę a on jeszcze raz rozpatrzy sprawę z powołaniem biegłych włącznie. Opłacasz, chyba 30 zł i czekasz na rozwój sytuacji.

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » ciężki wypadek w pracy - luka w pamięci

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018