Porzucenie, zdrada, olbrzymi ból.. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Porzucenie, zdrada, olbrzymi ból..

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Porzucenie, zdrada, olbrzymi ból..

Witam z partnerem byłam 6 lat, nie mamy dzieci ani ślubu. Przez ostatni miesiąc sie klocilismy caly czas. W sumie to on robił kłótnie o wszystko, czepiał się o wszystko a ja milczałam, wracał później z pracy do domu, odmawial seksu, blokady na telefon, wytykanie wad.. Ja jakoś to znosilam. Zaczął śpac w drugim pokoju.. Klocil się żeby milczeć.
I trzy tygodnie temu zrobił kłótnie o pierdole, nie czułam się winny ale tydzień każdy milczał. Po tygodniu milczenia wstałam i chciałam porozmawiać.
Mówiłam że to tak nie może wyglądać żebysmt naprawili związek, może poszli na terapię, cokolwiek.
Cały czas mówił że on chce czasu, że on nie jest pewny że chce ze mną być. I ubieral się do wyjścia, powiedziałam mu żeby mi dał znać co z nami przed wyjściem, nie powiedział nic.
Miałam tak dość że zaczęłam się pakować i chciałam się wyprowadzić. Tyle przykrych słów, ten cały miesiąc dał mi popalić.
On wrócił, zobaczył że się pakuje
To nagle mnie przytulił że mnie kocha, że przeprasza, że naprawi. Przytulal mnie dwie godziny. Zostałam.
Kolejny tydzień wyglądał tak samo proowkowal kłótnie, później wracał.. I znowu kłótnia o jakąś głupotę i jak zawsze zrzucanie winy na mnie.
Napisałam że mam dość i dlaczego taki jest, że nie mam sił się kłócić i zebt przestał.
To kilka godzin później dostałam wiadomość że on czeka z winem i kwiatami że mamy zrobić reset..
Wróciłam z pracy było sztucznie, uprawialismy seks po czym on powiedział "było ch*jowo".
Na drugi dzień oczywiście znowu próbowałam winę zrzucić na mnie bo było miło a ja kilka razy spojrzałam podczas filmu na telefon. Napisałam mu ze przegial, że takich słów nie powinnio się mówić nigdy.
Napisał że to koniec.
Chciałam porozmawiać, powiedział że mam się wynosić. Spakowałam się i odeszłam.
Na drugi dzień napisałam mu wiadomość czy jest pewien, czy nie chce rozmwiac? Powiedział że nigdy ze mną nie będzie.
Do tego jak się pakowalam znalazłam jego spodnie brudne z trawy na tyłku i kolanach, zapytałam co to ma znaczyc że kilka dni temu robiłam pranie i tego nie było. (on ma pracę biurowa, a podobno nigdzie nie był) tylko się śmiał. Nie potrafił odpowiedzieć.
Od momentu pytania czy jest pewien ja milczę.. On codziennie wysyła jakieś linki psychologiczne, że to ja zniszczyłam.
Nie chce go blokować, liczę że wróci..
Nie rozumiem tego po co ponad tydzień temu mnie zatrzymywał, po co tydzień temu w neidziele wielce chciał reset? Po co te kwiaty?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Porzucenie, zdrada, olbrzymi ból..
Panterrka napisał/a:

liczę że wróci..

I tu jest problem. Nie chcesz przyjąć do wiadomości, że nie wróci. Jeśli przejdziesz ten etap, można będzie działać dalej.

3

Jak to ciąg dalszy tej historii to trzeba było ciągnąć w swoim wątku :https://www.netkobiety.pl/t119814.html

4

Proste. Ma przysłowiową Kowalską. Prowokował kłótnie , żeby usprawiedliwić się w swoich własnych oczach, że to co zrobił  było Twoja winą. Scenariusz zawsze jest podobny. Znajdziesz tu na forum mnóstwo niemal identycznych sytuacji.

5

Czemu jesteście negatywnie nastawieni?
Przecież czasami ktoś się w kimś może zauroczyc a potem wrócić..
Nawet tu jest dużo takich historii..

6

Na naszym forum obowiązuje zasada, że problemy jednego związku, opisujemy w jednym wątku.
Kontynuuj dyskusję w swoim pierwszym temacie - https://www.netkobiety.pl/t119814.html
Zapoznaj się również ponownie z naszymi zasadami i nie zaśmiecaj forum dublami istniejących już wątków.
Moderator IsaBella77

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Porzucenie, zdrada, olbrzymi ból..

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018