zraniona milosc-co dalej? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » zraniona milosc-co dalej?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1

Temat: zraniona milosc-co dalej?

Mam bardzo poważny problem.. otóż.. przedstawię Wam wiadomość którą wysłał do mnie chłopak.. (byliśmy 2 miesiące)
Moja Droga..
nie chciałbym abyś poczuła się źle ,bądź coś sobie zrobiła,dlatego chciałbym Ci przypomnieć dzień ,w którym się poznaliśmy. Było to zaraz po tym jak zerwała ze mną była,ale ja nie przestałem o niej myśleć. Do wczoraj miałem ją w głowie i ona się odezwała mówiac, iż chce się spotkać i pogadać. Tak się złozyło, że wyżaliła mi się i postanowiła do mnie wrócić..nie wiem.. Może popełniam w tym momencie największe głupstwo,ale jestem tylko człowiekiem i dlatego postanawiam do niej wrócić.Nie myśl o mnie źle,proszę. Ja Cię mimo wszystko zachowam w mym sercu,ale na dzień dzisiejszy odległość jaka nas dzieli i fakt,iż nie możemy się spotkać jest przerazajaca. Dlatego wybacz ,ale musze ograniczyć stosunki z bycia parą do koleżenskich.

Tak na zakończenie chciałbym Ci życzyć dużo szczescia i radosci zarówno w przyszlej milosci jak i w całym zyciu   Baaardzo przepraszam, że tak wyszło moja droga. Mam nadzieję że jeszcze kiedyś sie do mnie odezwiesz   Na podstawie takich stosunków koleżenskich.

Aha no i jeszcze jedno.. proszę cię abyś nie płakała z mojego powody, bo uważam że nie warto za mną płakać... przepraszam jeszcze raz .

Dziś rano mi to napisał.. Oczywiście kłamał co do dziewczyny, po prostu nie chcial ze mna byc ze wzgledu na odleglosc.. Czuje sie okropnie.. Człowiek ,który mówił że tak bardzo mu zależy zranił mnie jak nikt inny do tej pory.. Potem, kiedy zrozumiał co tak naprawdę zrobił napisał do mnie z przeprosinami i chce abym wrócila. Poradźcie mi co byście zrobili w tej sytuacji.. ? Nigdy wcześniej nikt mnie tak nie skrzywdził..

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: zraniona milosc-co dalej?

"Aha no i jeszcze jedno.. proszę cię abyś nie płakała z mojego powody, bo uważam że nie warto za mną płakać... przepraszam jeszcze raz ."

Ma rację. Nie warto po nim płakać.
A już tym bardziej nie warto do niego wracać. Odległość to faktycznie ogromny problem, tym bardziej, że już teraz wiesz iż nie możesz mu ufać. Odległość plus brak zaufania równa się kompletna porażka.
Wrócił do byłej czy nie - to chyba nie ma żadnego znaczenia. Oszukał Cię bo nie potrafił powiedzieć wprost, iż odległość jest dla niego zbyt dużym problemem. Chcesz mieć faceta, który nie potrafi mówić Ci o swoich problemach wprost?

Are you an idiot? No, sir, I'm a dreamer

3

Wg mnie nie powinnaś wracać. Byliście ze soba tylko 2 mc-e i dobrze, że nie dłużej. Widocznie facet sam nie czego chce, nie potrafi sie określić i zapewne, nie raz by Cie zranił. Rzeczywiście prawdą jest, iż nie jest wart łez. Postapił podle i dziecinnie mówiąc jedno a za chwilę co innego. Daj sobie lepiej spokój i ciesz się, że nie wywinął Ci takiego numeru po kilku latach związku, gdzie zapewniam, że bolałoby bardziej....

Zawsze po burzy
wychodzi słońce

4

Weź pod uwagę jego zachowanie... Czy tak robi chłopak któremu zależy, który kocha, który jest dojrzały do jakiejkolwiek miłości ? ... Wydaje mi się, że nie. Prawda jest taka, że gdyby Cię kochał-naprawdę kochał, nie zrobił by czegoś takiego. Zachował się dziecinnie i po chamsku. Jeśli nie dorósł do poważnych rozmów prosto w oczy, to nad czym Ty się jeszcze zastanawiasz ? Rozumiem.. skrzywdził Cię, ale nie możesz patrzeć w tył tylko w przód. Dobrze, że to stało się po 2 miesiącach, niż żeby to było po kilku latach. Wszystko z czasem się ułoży. Pozdrawiam i powodzenia smile

5 Ostatnio edytowany przez niegazowana85 (2011-02-17 22:52:49)

...
Minęły 4 lata dlaczego nie mogę o nim zapomnieć tym zapomnieć???? 26 czerwiec to najgorsza data w całym moim życiu!!!! nic tego nie zmieni nigdy już nie bedziemy razem. On wrócił do swojej byłej dziewczyny a Ja zostałam sama z kłamstwami którymi mnie karmił......

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » zraniona milosc-co dalej?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021