Co zrobić - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 15 ]

1

Temat: Co zrobić

Otóż jest pewna rzecz o której nie wiem co powinienem myśleć. 2 lata jestem ze swoją dziewczyną ale od jakiegoś czasu nie pokoii mnie jedna sprawa. Nasz każdy dzień pod jednym względem wygląda tak samo. Nie mieszkamy jeszcze razem więc gdy zazwyczaj rozmawiamy ze sobą to przez telefon ze względu że dzieli nas duża odległość. Ale wracając do tematu... Potrafimy rozmawiać ze sobą cały dzień(w dni w które nie mogliśmy się spotkać), jest miło i dobrze. A potem przychodzi wieczór i za każdym razem wygląda to tak samo. Nagle mówi że już nie ma ochoty na rozmowę i blokuje każdą możliwą opcję kontaktu odemnie. I tak jest od kilku miesięcy i nie wiem co mam o tym myśleć.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Co zrobić

Może za dużo rozmawiacie w dzień?
Może jest zwyczajnie zmęczona pracą, szkoła?
Może potrzebuje czasu dla siebie, tylko dla siebie.
Takich może, jest masa. Proponuję szczerą rozmowę z dziewczyną. Analiza na forum niestety może nie być pomocna.

3

Odp: Co zrobić

Mąż wraca z pracy

4

Odp: Co zrobić
Volts napisał/a:

Otóż jest pewna rzecz o której nie wiem co powinienem myśleć. 2 lata jestem ze swoją dziewczyną ale od jakiegoś czasu nie pokoii mnie jedna sprawa. Nasz każdy dzień pod jednym względem wygląda tak samo. Nie mieszkamy jeszcze razem więc gdy zazwyczaj rozmawiamy ze sobą to przez telefon ze względu że dzieli nas duża odległość. Ale wracając do tematu... Potrafimy rozmawiać ze sobą cały dzień(w dni w które nie mogliśmy się spotkać), jest miło i dobrze. A potem przychodzi wieczór i za każdym razem wygląda to tak samo. Nagle mówi że już nie ma ochoty na rozmowę i blokuje każdą możliwą opcję kontaktu odemnie. I tak jest od kilku miesięcy i nie wiem co mam o tym myśleć.


Może nie chcesz przestać rozmawiać?

5

Odp: Co zrobić
ja86 napisał/a:

Mąż wraca z pracy

Nie ma męża. Ma 19 lat. Chodzę z nią do szkoły i raczej bym o tym wiedział.

6

Odp: Co zrobić

Może nie chcesz przestać rozmawiać?

Tylko że gdy uzna że potrzebuje czasu dla siebie, to jej go daję. Rzecz w tym że gdy zablokuje mój numer i ja uznam że ona chce trochę czasu dla siebie dlatego to zrobiła to nie dzwonię. Po czym dostaję po kilku minutach (5-6) wiadomość, że mi już nie zależy bo nie próbuje się skontaktować. I tego też nie rozumiem

7

Odp: Co zrobić
sweil napisał/a:

Może za dużo rozmawiacie w dzień?
Może jest zwyczajnie zmęczona pracą, szkoła?
Może potrzebuje czasu dla siebie, tylko dla siebie.
Takich może, jest masa. Proponuję szczerą rozmowę z dziewczyną. Analiza na forum niestety może nie być pomocna.

Próbowałem ale zawsze unika tego tematu. Gdy tylko go zaczynam, to stara się zmienić temat albo się denerwuje o to że pytam.

8

Odp: Co zrobić

Może mama każe jej umyć uszy i iść spać zabierając telefon?

Idzie balowac z przyjaciółkami szukając bolca a nie kolegi ?

Możliwości jest wiele

9

Odp: Co zrobić

Tylko nie rozumiem wtedy tych wiadomości po tym gdy nie próbuje się skontaktować

10

Odp: Co zrobić

Upewnia się, że jej męska psiapsiolka dalej czeka

11

Odp: Co zrobić
Volts napisał/a:

Może nie chcesz przestać rozmawiać?

Tylko że gdy uzna że potrzebuje czasu dla siebie, to jej go daję. Rzecz w tym że gdy zablokuje mój numer i ja uznam że ona chce trochę czasu dla siebie dlatego to zrobiła to nie dzwonię. Po czym dostaję po kilku minutach (5-6) wiadomość, że mi już nie zależy bo nie próbuje się skontaktować. I tego też nie rozumiem


Nopszesz ta dziewczyna robi cię w konia. Nie dawaj się tak. To też ją zablokuj, tylko od razu na tydzień, tak w ramach rewanżu.

12

Odp: Co zrobić

Nopszesz ta dziewczyna robi cię w konia. Nie dawaj się tak. To też ją zablokuj, tylko od razu na tydzień, tak w ramach rewanżu.

Mógłby być problem zwłaszcza ze względu na to, jak już wspomniałem, chodzimy razem do szkoły. A nawet jesteśmy w jednej klasie. Co prawda na różnych kierunkach ale mamy większość lekcji razem. Więc kontaktu nie miałbym jak uniknąć.

13

Odp: Co zrobić

Nie gadaj z nią parę dni i zobaczysz czy sama się odezwie

14

Odp: Co zrobić

W szkole nie gadaj albo pogadaj, ale w domu daj jej ban na telefony.

15

Odp: Co zrobić

<Tylko że gdy uzna że potrzebuje czasu dla siebie, to jej go daję. Rzecz w tym że gdy zablokuje mój numer i ja uznam że ona chce trochę czasu dla siebie dlatego to zrobiła to nie dzwonię. Po czym dostaję po kilku minutach (5-6) wiadomość, że mi już nie zależy bo nie próbuje się skontaktować. I tego też nie rozumiem>
Jak dla mnie bawi się w jakieś głupie gierki. Ma zwyczajnie nierówno pod sufitem i tyle. Nie pozwól się sobą bawić. Dziewczę uważa, że powinieneś jej nadskakiwać, płaszczyć się, mizdrzyć i błagać. Daj sobie spokój i poszukaj normalnej dziewczyny.

Posty [ 15 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024