Włocławek - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Włocławek

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Włocławek

Witam wszystkich serdecznie.
Samotność spowodowała,że znalazłam się na tym forum.

Jestem 39 letnia kobietą po rozwodzie ( z orzeczeniem o winie męża) która po prostu zwyczajnie szuka osoby z którą mogłaby wyjść do kina , herbatę czy pojechać na jakąś wycieczkę np Toruń, Płock.

Większość moich znajomych są  w szczęśliwych związkach , założyli rodzinę,mają dzieci i każdy skupiony jest na sobie,a ja nie chcę nikomu zakłócać poukładanego życia.

Jestem osobą spokojną, kiedyś byl duszą towarzystwa ,niskiego wzrostu i samotną.

Jeśli podobnie czujesz,napisz



Pozdrawiam

2

Odp: Włocławek

Cześć. Rozumiem Cię dobrze bo sam jestem samotny i widzę niedalekie okolice tyle że chyba wiek nas trochę różni

3

Odp: Włocławek

Cześć wink
Włocławek to nie jest dobre miasto dla singli i ciężko poznać tu nowych ludzi. Dla samotnych zostaje tryb życia praca-dom-praca-dom, bo atrakcji tu jak na lekarstwo, z resztą sama pewnie wiesz. I tak się wegetuje w tym mieście tongue
Jestem trochę młodsza od Ciebie, nie mam "bagażu" w postaci byłego męża (ani obecnego, ani przyszłego....), nie planuję wycieczek, ale jak masz ochotę popisać, to pisz, może będzie nam raźniej smile

4

Odp: Włocławek

Ja jestem z okolic Brodnicy i też tu nie ma zbytnio atrakcji .Co prawda jest kino , jakieś kluby , kręgielnia ale ciężko spotkać kogoś interesującego. Byłem parę razy w większym klubie ale patrząc tam co się dzieje to  zniechęciło mnie to miejsce widząc pijane laski ledwo trzymające się na nogach. Ciężko chyba więc o dobrą rozrywkę w mniejszych miastach

5

Odp: Włocławek

Z Brodnicy bliżej jest do Bydgoszczy lub Torunia, tam to jest inne życie niż we Włocławku.
Mam wrażenie że jak się nie jest typem ekstrawertyka, to po skończeniu studiów ciężko poznać nowe osoby - zwłaszcza w niedużym mieście.
Stare znajomości się rozpadły, większość się pożeniła/powychodziła za mąż, mają dzieci i swój krąg znajomych - również żonatych, mężatych, dzieciatych - do którego samotni nie pasują.
Na szczęście mamy Internet który dzielnie towarzyszy nam w trudach dnia codziennego wink

6

Odp: Włocławek

Chyba muszę Wam przyznać rację. Dość dobrze poznałem Włocławek (dziwne by było gdyby tak się nie stało, skoro mieszkam blisko tego miasta:P) i faktycznie rozrywki na wysokim poziomie u nas nie ma, ale nie jest aż tak źle. Przecież mamy kino:D

7

Odp: Włocławek

I nikt nie chce nawiązać znajomości?
Ech, miasto umiera i jego mieszkańcy wraz z nim wink

8 Ostatnio edytowany przez razon (2020-02-25 17:28:05)

Odp: Włocławek
LadySansa napisał/a:

I nikt nie chce nawiązać znajomości?
Ech, miasto umiera i jego mieszkańcy wraz z nim wink

Wszystko zależy od punktu odniesienia tongue

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Włocławek

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024