Gdzie ta przyjaźń? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Gdzie ta przyjaźń?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Gdzie ta przyjaźń?

Cześć...
Trafiłam do Was może przypadkiem, może nie całkiem. Niezbadane są ścieżki losu. Jako, że mnie tu już przywiało, powiem Wam otwarcie czego szukam, czego mi brak, może ktoś zechce się podzielić? To nic nie kosztuje. Do rzeczy... Szukam przyjaciółki. Tak, kobiety, koniecznie. Jestem w związku zbudowanym na wzajemnym zaufaniu i szczerości. Zawsze i o wszystkim mogę z nim porozmawiać, ale koleżanki mi nie zastąpi. Tak się życie potoczyło, znajomości rozjechały się po świecie, pokruszyły się na drobne kawałeczki, szukam kogoś na dłużej. Mam czas dla Ciebie, chciałabym też żebyś Ty go miała dla mnie. Czy to możliwe w dzisiejszych czasach, gdzie każdy pędzi i nie patrzy na drugą osobę? Wierzę, że tak. Bo czemu nie? Wiele osób szuka kogoś ze swoich kręgów i okolic. Dla mnie nie ma znaczenia skąd jesteś. Chcę Cię poznać na dzień dobry/dobry wieczór wirtualnie. Dalej czas pokaże. Napisz do mnie, na pewno Ci odpowiem. Nie musisz pukać, mój mail jest otwarty całą dobę. Dorzucę coś o sobie, żebyś się od razu nie zraziła co ze mnie za świrek. Bardzo dużo czasu spędzam z książką, oglądam też seriale na pewnej platformie, jem fast foody i słodycze. Bo lubię. Muzyki słucham, co w ucho wpadnie. Jestem domatorką. Zyskuję przy lepszym poznaniu smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Gdzie ta przyjaźń?

Wyslalam Ci wiadomosci, tylko zapomnialam dodac, ze moj Facebook nie jest zwiazany z tym mailem.
Uzywasz facebooka?

3

Odp: Gdzie ta przyjaźń?

Hej! Wysłałam wiadomość za pośrednictwem portalu do Ciebie na maila smile

4

Odp: Gdzie ta przyjaźń?

Piękne dzięki za odzew big_smile jak najbardziej aktualne wink

5

Odp: Gdzie ta przyjaźń?

A myślałaś o tym, żeby wyjść gdzieś z domu i znaleźć w realu? Kurs gotowania? Klub czytelnika? Kurs tańca? Może są jacyś znajomi Twojego faceta, z którymi też mogłabyś wejść w bliższą relację?

6

Odp: Gdzie ta przyjaźń?

Hejka, też szukam koleżanki do realnej znajomości. Mieszkam w Płocku

Odp: Gdzie ta przyjaźń?

Hej. Ja 39 lat, szukam przyjaciółki.
Jestem zamężna, dzieci już duże.
Mieszkam z dala od swoich rodzinnych stron, dlatego brak mi dobrej koleżanki.
Mieszkam w okolicy Brodnicy, jestem mobilna to nie musi być z regionu, ale wiadomo im bliżej będziesz mieszkać tym częściej będziemy mogły się spotykać.

8 Ostatnio edytowany przez Rurka_z_kremem (2020-04-14 20:22:17)

Odp: Gdzie ta przyjaźń?

Napisałam wink

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Gdzie ta przyjaźń?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024