Zobaczcie co mi zrobił - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Zobaczcie co mi zrobił

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 25 ]

1 Ostatnio edytowany przez Samotna100 (2019-12-08 14:42:59)

Temat: Zobaczcie co mi zrobił

Na poczatku wyjasnie, ze calej prawdy dowiedzialam sie z czasem.
Zostalam sama ze zlamanym sercem i zniszczonym zyciem.
Poznalam faceta, ktory siedzial 1.5 roku w wiezieniu w Anglii za narkotyki i jeszcze dostał za pobicie.
Deportowano go do Polski po tym jak w angielskim wiezieniu kogos pobil. Mial taka kropke wiezienna na dloni oznaczajaca zlodzieja i kluczyk na kostce oznaczajaca wlamywacza do drzwi.
Od deportacji minelo 4 lata. W tym czasie w Polsce narobil sobie kolejnych problemow.
5 spraw w sadzie : 1 sprawa za gwalt - pol roku wyroku i 5 tys odszkodowania, 2 sprawa za usilowanie gwaltu tutaj zaczyna sie od 2 lat, 2 sprawy za pobicie policjantow i ostatnia sprawa zlamanie szczeki jakiemus kolesiowi tak ze jadl 3 miesiace przez rurke.
Caly czas mnie oklamywal ze jest niewinny, ze to caly swiat sie na nim uwzial. Wiedzialam na poczatku tylko o tej deportacji i usilowanie gwaltu. Przekonywal, ze ta kobieta zrobila to z zemsty czy tam specjalnie. A prawda okazala sie inna.
Myslalam, ze anglia dala mu nauczke ale nie..
Z czasem zaczely przychodzic listy z prokuratury z roznymi sprawami.
Nie mial nawet skrupolow okrasc z telefonow, dwoch swoich kolegow z pracy.
Swojemu bylemu koledze z pracy ( bo on tez nie chce miec nic z nim do czynienia)  mowil ze mnie wykorzystuje, ze jestem naiwna, naqet chcial go namowic na panienki z roksy. Ten kolega mowil jeszcze, ze moj byly zaczepial pierwsza lepsza bajerowal.. nawet kasjerki w sklepie.
Oklamywal mnie w kazdej sprawie i pod kazdym wzgledem, tylko ja wczesniej tego nie widzialam.
Przeszukalam jego dokumenty, bo zauwazylam , ze nie korzysta z karty bankomatowej, i konta, i wydalo mi sie to dziwne.
Okazalo sie, ze nabral pozyczek w roznych bankach, ma 2 numery w tmobile na abonament, ktorych nie splacil ( zadzwonilam potwierdzic na infolinie, bo mialam umowy).
Znalazlam nawet mandaty z izby wytrzezwien i wyrok sadu ze pil w miejscu publicznym i kogos obrazal i za to dostal grzywne 300 zl. I jeszcze umorzona sprawa ze niby jego ktos pobil i zabral kase.
Zgadalam sie z jego byla i wyszly rozne rzeczy, ze np go utrzymywala.. ze oplacila mu prawko a jemu sie nie chcialo zdac egzaminu i jezdzil bez prawka, a mi wmowil, ze stracil w wypadku na quadach. Potrafil opowiadac niezle bajki i zmyslone rzeczy typu, ze mial nowy samochod z salonu pracujac jako brukarz xdxd i ze wszystko stracil w wypadkach.
Nie wiem naprawde gdzie ja mialam glowe. Stracilam 4 miesiace zycia... po pol miesiaca znajomosci juz ze mna zamieszkal w moim domu. A mysle ze tak szybko dlatego, ze nie mial gdzie sie podziac i chcial zyc na koszt mojek rodziny, bo nie poczuwal sie do placenia za rachunki..
Musialam sie wyzalic na forum jaka jestem glupia, bo wstyd komus opowoadac takie rzeczy, a musze to z siebie wyrzucic.
I jeszcze ciagle mnie kontrolowal, to byla jedna z najgorszych rzeczy- zero prywatnosci, zycia. Zostaje mi isc na fundusz do psychologa, czekac na wizyte i odbudowywac pomalu poczucie wlasnej wartosci.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zobaczcie co mi zrobił

Naprawdę nie wiem, gdzie miałaś głowę... wink
Jakiej rady/wskazówki oczekujesz?

Spokój wewnętrzny trzeba sobie po prostu wypracować przez trud.

3 Ostatnio edytowany przez Samotna100 (2019-12-08 14:44:42)

Zielony_Domek napisał/a:

Chcialam to z siebie wyrzucic i nawet poczytac jak mnie cisniecie, zebym w koncu zmadrzala.
Moze nawet przestrzec inne mlode, glupie, naiwne dziewczyny sad

4

Całe szczęście, że ty chociaż w porę się opamiętałaś, ale ile jest takich mega naiwnych dziewczyn tkwiących w toksycznych związkach, broniących swojego "misia". Pewnie twoja rodzina odetchnęła z ulgą.

5

Samotna100 napisał/a:
Zielony_Domek napisał/a:

Chcialam to z siebie wyrzucic i nawet poczytac jak mnie cisniecie, zebym w koncu zmadrzala.
Moze nawet przestrzec inne mlode, glupie, naiwne dziewczyny sad

Przecież już zmadrzałaś, więc nie trzeba cię cisnąć tylko wspierać w postanowieniu. Chyba że nie wszystko napisałaś?

6

Ciężko cokolwiek napisać... Najlepsza wydaje się chyba zmowa milczenia.

Cała jego historia połączona bogatą kartoteką mocno sugeruje, jak taki facet się zachowuje na codzień, jakie ma "wartośći", podejście do życia i charakter.. I teraz pytanie takie ogólne może do Pań:

Biorąc pod uwage JEDYNIE TE DWIE SKRAJNOŚCI: czy naprawdę lepszy dla Was będzie taki właśnie bad-boy, typowy łobuz czy przymilający się, oddany, wierny piesek, będący na każde skinienie, miły, kochający, okazujacy miłość za każdym razem, gotowy zrobić dla Was wszystko?

"Będziesz stale cierpiał, jeśli będziesz reagował emocjonalnie na wszystko(...), prawdziwa siła zawiera się w obserwowaniu wszystkiego z boku, ze spokojem i logiką" - Bruce Lee

7 Ostatnio edytowany przez Samotna100 (2019-12-08 15:08:16)

Ajko napisał/a:

Całe szczęście, że ty chociaż w porę się opamiętałaś, ale ile jest takich mega naiwnych dziewczyn tkwiących w toksycznych związkach, broniących swojego "misia". Pewnie twoja rodzina odetchnęła z ulgą.

Dokladnie, moja rodzina odetchnela z ulga. Mieli ta nieprzyjemnosc go poznac, bo u mnie mieszkal. Moj dziadek odrazu sie poznal na nim i powiedzial ze kiedys widzial takich osobnikow juz... ktorzy od jednej do drugiej baby sie placza i to prawda..
Pierwsza dziewczyna w polsce go utrzymywala to zgwalcil jej siostre, zdradzal, oszukiwal, druga tez wykorzystal ale troche trzymala go w ryzach i po 2 latach go pogonila to przyczepil sie do mnie. Nie wiem ja chyba nie bylam swiadoma tegl wszystkiego. Jak zwykle na sam koniec wszystkie informacje na mnie runely.
Ja oczekuje stabilizacji, zycia bez nalogow, bez papierosow przede wszystkim. A on byl uzalezniony pd fety, alkoholu i papierosow.
To prawda z tym toksycznym zwiazkiem, bo on oczekiwal ze za kazdym razem bede go bronic i trzymac tego racji..
A ja ucieklam od niego jak pobil policjantow nacpany, bo szukal sobie nowych znajomych na jakiejs melinie. A on zaczal obwiniac mnie za wszystko. Ze to ja zwiazek zniszczylam, ze go biednego samego zostawilam bez dachu nad glowa i bez jedzenia. Co jest oczywiscie klamstwem aby tylko wzbudzic we mnie litosc hmm
Obiecal mi ze bedzie po pracy przychodzil do domu i ze nie bedzie pil i bral narkotykow. Naqet tygodnia nie wytrzymal w tym postanowoeniu i napil sie w pracy z kolega i spotkal kogos pod sklepem, poszedl z ttm kims sie nacpac i z jakimis 2 dziewczynami. Szukal sobie wrazen bez ktorych nie umie zyc. I on uwaza ze ja go nie rozumiem, bo powinnam wrocic do niego jak go policja wypuscila i dalej trzymac strone biedaczka.
Z papierow dowiedzialam sie jeszcze, ze ma tylko wyksztalcenie podstawowe, bo nie ukonczyl szkoly sredniej bo go przymkneli. Ja sie nie dziwie ze matka oddala go do szkoly sredniej o profilu wojskowym tam, bo on takie problemy sprawial zawsze. On sie nigdy nie zmieni sad

8

Tytuł do poprawy. Powinien brzmieć: zobaczcie co sobie sama zrobiłam.

9

Samotna100 napisał/a:

On sie nigdy nie zmieni sad

Nigdy nie mów nigdy.Ludzie się zmieniają,ale nie zawsze on nie wiadomo - więzienie,wyroki,narkotyki,alkohol ciężka sprawa wiele den przebitych i zawsze na cztery łapy w ramiona jakiejś kobiety na jej koszt.
Ty tego już nie sprawdzaj odetnij się tak radykalnie na całego i idź do psychologa koniecznie na terapię.
Nie pozwól się nękać i nagabywać .Zero kontaktu.

Choć to szaleństwo,
lecz jest w nim metoda

10 Ostatnio edytowany przez Samotna100 (2019-12-08 15:44:39)

paslawek napisał/a:
Samotna100 napisał/a:

On sie nigdy nie zmieni sad

Nigdy nie mów nigdy.Ludzie się zmieniają,ale nie zawsze on nie wiadomo - więzienie,wyroki,narkotyki,alkohol ciężka sprawa wiele den przebitych i zawsze na cztery łapy w ramiona jakiejś kobiety na jej koszt.
Ty tego już nie sprawdzaj odetnij się tak radykalnie na całego i idź do psychologa koniecznie na terapię.
Nie pozwól się nękać i nagabywać .Zero kontaktu.

Odcielam sie od niego totalnie
Najgorzej mi z mysla, ze zaraz swieta sylwester, pary razem spedza oba swieta, a ja sama samotna sad tak jakos mi przykro sie robi.
Zdaje sobie sprawe, ze terapia jest mi potrzebna i taka "rekonwalscencja" od zwiazkow, bo ja wiem, ze po czyms takim nie nadaję sie za szybko do żadnej relacji. Trzeba miec czysty umysl, serce, dusze, a ja bede dlugo po tym do siebie dochodzic.

Tak siedze i rozmyslam, ze cale moje zycie bylo jemu podprzadkowane. Ten jego byly kolega  z roboty okreslil mnie jakbym zyla tylko dla bylego. Nie mialam w ogole czasu dla siebie.  Boli to tak, ze to ja tylko widzialam jakis zwiazek, bo on tylko widzial korzysci i byl na sile, bo akurat tak bylo mu wygodnie.
Ciezko jest zapomniec ale mysle ze z kazdym dniem bedzie lepiej, bo nikt nie narobil mi takiego balaganu z zycia. Sklocil z rodzina o malo nie rzucilam studiow a i jeszcze przez niego sprawa karna w sadzie mnie czeka, moja rodzina stracila troche pieniadzy na jego fanaberie, no i samochod sad

Potrafil rzucic we mnie telefonem, szarpac mnie, wyzywal. Tak mi trafil w palec u reki telefonem, ze mi spuchl. Pod koniec ja go zwyzywalam bo nie wytrzymalam tych klamstw i zeby sie ode mnie odczepil

Ciesz się, że ci dziecka nie zrobił smile

12

Miejsce takich osób jest..wiadomo gdzie..Jeśli już odsiedzą swoje, to lepiej się z nimi nie zadawać..

"Będziesz stale cierpiał, jeśli będziesz reagował emocjonalnie na wszystko(...), prawdziwa siła zawiera się w obserwowaniu wszystkiego z boku, ze spokojem i logiką" - Bruce Lee

13

Samotna100 napisał/a:

Okazalo sie, ze nabral pozyczek w roznych bankach, ma 2 numery w tmobile na abonament, ktorych nie splacil ( zadzwonilam potwierdzic na infolinie, bo mialam umowy).

Może się czepiam, ale jak to możliwe, że ktoś udzielił Ci takiej informacji? Abonenta trzeba przecież najpierw zweryfikować i potwierdzić jego tożsamość.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

14

Samotna100 napisał/a:

(...) cale moje zycie bylo jemu podprzadkowane. (...)

Obyś stała się wreszcie świadoma swej odpowiedzialności za różne opisane wydarzenia i ich konsekwencje.

Jeśli ktoś chce, znajdzie sposób.
Jeśli ktoś nie chce, znajdzie powód.

"Sztuka życia polega na tym, by dostrzec swoje ograniczenia i słabości." Robert Rutkowski

15 Ostatnio edytowany przez TypowyCharlie (2019-12-08 17:04:06)

Olinka napisał/a:
Samotna100 napisał/a:

Może się czepiam, ale jak to możliwe, że ktoś udzielił Ci takiej informacji? Abonenta trzeba przecież najpierw zweryfikować i potwierdzić jego tożsamość.

Jak się nie mylę to wystarczy podać numer z umowy. Gdy się go nie ma to trzeba potwierdzić np:peselem by sprawdzili w systemie.

Może troszkę chamski komentarz ale nie szkoda mi autorki, ma to co chciała. Wiedziała co wyprawiał, a mimo to nadal mu wierzyła i pomagała. Myślała że nagle stanie się z niego potulny baranek. Za jego czyny powinni go skazać na śmierć, a nie wypuszczać na wolność.

16

Olinka napisał/a:
Samotna100 napisał/a:

Nie czepiasz się. Trzeba znać specjalne hasło abonenckie oraz PESEL właściciela umowy. Bez hasła nie udzielą informacji i numer abonenta nie wystarczy.

17

Olinka napisał/a:
Samotna100 napisał/a:

Na umowie byl pesel i haslo do weryfikacji. Konsultantka byla jakas nieogarnieta, bo zadluzenie potwierdzila a dokladnej kwoty nie chciala powiedziec.

18

No faktycznie, najgorsze w tym jest, że nie będziesz miała z kim spędzić Świąt i Sylwestra...

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

19

Lady Loka napisał/a:

No faktycznie, najgorsze w tym jest, że nie będziesz miała z kim spędzić Świąt i Sylwestra...

To jest przykre tylko. Najgorsze jest to, ze nie zdawalam sobie sprawy jak jedna osoba moze wplynac na zycie drugiej i niszczyc dla swoich korzysci sad

20

Albo jesteś trollem, albo masz większy problem z sobą niż wynikało to z pierwszych pięciu postów.

Jeśli ktoś chce, znajdzie sposób.
Jeśli ktoś nie chce, znajdzie powód.

"Sztuka życia polega na tym, by dostrzec swoje ograniczenia i słabości." Robert Rutkowski

21

bagienni_k napisał/a:

Biorąc pod uwage JEDYNIE TE DWIE SKRAJNOŚCI: czy naprawdę lepszy dla Was będzie taki właśnie bad-boy, typowy łobuz czy przymilający się, oddany, wierny piesek, będący na każde skinienie, miły, kochający, okazujacy miłość za każdym razem, gotowy zrobić dla Was wszystko?

Ani jednego ani drugiego bym nie chciała!

Kryminalista mi nie potrzebny - nie szukam kłopotów, a przymilny piesek mi nie imponuje.

Skrajności nie są dobre w żadnej sprawie.

22

Stawiam, że do niego wrocisz. Musi tylko obiecac poprawę. Daj mu szansę, napewno się zmieni.

23

Zastanawiające jest to, że nawet na takiego degenerata zawsze znajdzie się chętna panna. Facet przechodził z jednego "związku" w drugi i żadnej nie odstraszyła jego przeszłość. Nawet jeśli każda z tych dziewczyn nie znała całej prawdy, to jednak już pojedyncze fragmenty i sygnały, jak i sposób bycia onego, najwyraźniej nie zadziałały odstraszająco.

Samotna100 napisał/a:

Najgorzej mi z mysla, ze zaraz swieta sylwester, pary razem spedza oba swieta, a ja sama samotna sad tak jakos mi przykro sie robi.

Naprawde wierzyłaś, że będziesz świetnie się bawić w jego towarzystwie?

Samotna100 napisał/a:

Sklocil z rodzina o malo nie rzucilam studiow a i jeszcze przez niego sprawa karna w sadzie mnie czeka, moja rodzina stracila troche pieniadzy na jego fanaberie, no i samochod sad

Zastanawiam się też, jak Twoja rodzina mogła przyjąć pod swój dach, w sumie obcego faceta (znałaś go zaledwie 2 tyg.) i nie wyrzucić na zbity...po pierwszym jego ekscesie? Jesteś jakaś felerna, że jeszcze inwestowali w niego kasę, czyżby na zachętę?
Zgadzam się z powyższą opinią, że problem tkwi w Tobie, że nie bacząc na realia wdałaś się w taką relację.
Tylko 2 miesiące i takie bagno. Nie tyle o Twoje zawiedzione nadzieje i zranione uczucia chodzi, a o konsekwencje - proces karny?

24 Ostatnio edytowany przez żyworódka (2019-12-09 07:08:25)

Lady Loka napisał/a:

Ehh...nie dołuj autorki.
Do świąt pozostało dwa tygodnie, jeszcze zdąży poznać jakiegoś kolesia, to i w sylwestra będzie balować.

Samotna, ile masz latek?
Ciekawa też jestem jaki kierunek studiujesz.
Bo wykazałaś,  że posiadasz zdolności detektywistyczne, niczym Rutkowski...może warto rozwinąć te umiejętności, by w przyszłości zadziałać przed, a nie po zakończonej znajomości.
Edit:
Potwierdzam, że telefonicznie można uzyskać informacje o abonencie. Taka to jest ochrona danych osobowych.

"Ludzi poznajemy w momencie, kiedy sytuacja jest dla nich trudna, wtedy pokazują prawdziwą twarz" - przeczytane na forum

25

Jedyne co mam w glowie to : umowilas sie SWIADOMIE z GWALCICIELEM.

Tak na przyszlosc? Gwalciciele prawie zawsze klamia na temat kobiety, ktora ich oskarza.

'Żadne drzewo nie wzrośnie do nieba,jeśli jego korzenie nie sięgają do piekła.'

Posty [ 25 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Zobaczcie co mi zrobił

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018