Błędy zabezpieczenia - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Błędy zabezpieczenia

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Błędy zabezpieczenia

Cześć,
Czy zdarzyła Wam się wcześniej sytuacja złego zabezpieczenia podczas stosunku ?
Ostatnio kochałam się z chłopakiem i w pewnym momencie zorientowaliśmy się że zniknęła prezerwatywa, okazało się że jest w środku pochwy. Od razu została wyciągnięta i nie doszło jeszcze w tedy do wytrysku u partnera. Brak dni płodnych w tym momencie. Jak myślicie jaka jest szansa zajścia w ciąże oraz czy kiedyś Wam się przytrafiła taka sytuacja ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Błędy zabezpieczenia
Katarzyna0505 napisał/a:

Cześć,
Czy zdarzyła Wam się wcześniej sytuacja złego zabezpieczenia podczas stosunku ?
Ostatnio kochałam się z chłopakiem i w pewnym momencie zorientowaliśmy się że zniknęła prezerwatywa, okazało się że jest w środku pochwy. Od razu została wyciągnięta i nie doszło jeszcze w tedy do wytrysku u partnera. Brak dni płodnych w tym momencie. Jak myślicie jaka jest szansa zajścia w ciąże oraz czy kiedyś Wam się przytrafiła taka sytuacja ?

Jeśli nie miałaś dni płodnych, a do wytrysku nie doszło, to szanse na ciążę są raczej małe. Jest tam pewnie jakieś małe ryzyko ze względu na preejakulat, ale nie martwiłabym się na Twoim miejscu.

Sporo jest przebojów z gumkami, dopóki nie dobierze się odpowiedniego rozmiaru.

3

Następnym razem zwroccie uwage na rozmiar i na to zeby dobrze zalozyc. Moze dlatego Wam sie zsunela?

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

4

Nie przejmuj się. Kiedyś też miałam taką sytuację, tyle że prezerwatywa była zgubiona na zewnątrz, w ciążę nie zaszłam a dokładnie taka sama sytuacja co Tobie się przytrafiła. Spokojnie smile
W ciążę nie tak łatwo zajść wink

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Błędy zabezpieczenia

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018