Aseksualna dziewczyna juz nie wiem co robic...prosze o porade - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Aseksualna dziewczyna juz nie wiem co robic...prosze o porade

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Aseksualna dziewczyna juz nie wiem co robic...prosze o porade

Witam,tak szybko sie przedstawie mam na imie Patryk mam 34l jestem z Warszawy. Teraz podziele sie z wami co Mnie trapi...jestem z swoja dziewczyna od okolo juz 5 lat z tego od kilku miesiecy dopiero mieszkamy razem i co Mnie trapi?trapi mnie to ze kochamy sie tak rzadko ze juz mi sie chce plakac..na poczatku tlumaczylem to sobie ze nie mieszkamy razem,wszelkie trudnosci z miejscem czy czasem ale zawsze sobie wyobrazalem ze jak juz zamieszkamy razem to niczym kroliki bedziemy kochac sie w kazdym pokoju niestety pomylilem sie okrutnie...i prosze nie pisac o rozmowie z partnerka bo juz rozmawialem wiele razy konczy sie to tym ze 2 dni jest sex i to jednarozowy i znowu posucha nie lubi pieszczot,zabaw,pocaøunków a jak juz to czuje sie jakbym calowal ciocie,ile razy mozna prosic i rozmawiac o tym?zaczolem sobie wpajac ze to moja wina na  przestalem calkowice spozywac alkochol bo moze czuc bylo piwskiem czy cus,schudlem,kupowalem codziennie kwiaty wrecz nosilem na rekach,zadnego skutku czy poprawy a wrecz zauwazylem ze im bardziej staram sie zadbac o siebie tym bardziej ona sie zaniedbuje...dodam ze ma 27 lat i oboje naprawde jestesmy ladni i niczego nam nie brakuje a tu taki zonk co robic? mam juz 34 lata chcialbym miec zone ktora potrafi w kazdym aspekcie zycia zadbac o swojego faceta i dziekuje za porady typu znajdz sobie kochanke...predzej zakoncze obecny zwiazek i rozpoczne nowy..dziekuje za uwage i porady

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Janix2 (2019-11-06 16:04:18)

Odp: Aseksualna dziewczyna juz nie wiem co robic...prosze o porade

Napiszę Ci  jak pewnie większość. Przestałeś ją kręcić jako obiekt pożądania seksualnego. I czym więcej będziesz robił aby jej zaimponować i się przypodobać tym gorszy efekt tego będzie. Tylko szczera rozmowa i podjęcie konkretnych działań. Co do ożenku to dobrze się zastanów bo gdy będzie po możesz mieć seks na kwartał po wielu prośbach i z łaski.

3

Janix2 napisał/a:

Napiszę Ci  jak pewnie większość. Przestałeś ją kręcić jako obiekt pożądania seksualnego.

To jest zastanawiające z punktu widzenia faceta. Sam jestem świeży na forum i przymierzam się do napisania posta w mojej sprawie, która jest dość skomplikowana. Jednak zauważyłem, że bardzo częstą odpowiedzą tutejszych forumowiczek jest uznanie, że "facet już mi się nie podoba". Widzisz autorze tematu mam podobny problem, tylko nieco innej natury, bo też borykam się z tym, że seks mam 2-3 razy w miesiącu, zazwyczaj w dni owulacji mojej żony. Natomiast nie mogę sobie powiedzieć, żebym przestał być atrakcyjnym dla żony. Często podkreśla, że lepiej mi w brodzie, że bardziej męsko, że podoba jej się, że zacząłem tyć i dbać o siebie, a sama tego nie robi. Po 2 ciążach i siedzącym trybie życia znacznie przytyła, ale kręci mnie i kocham tak samo, jak dajmy na to, w dnie kiedy się pierwszy raz kochaliśmy i była 30kg chudsza.
I zastanawiam się, czy kwestia fizyczności ma dla kobiet, aż tak duże znaczenie, że jest to najczęściej pojawiający się argument dla aseksualności partnerki. Byłeś fajny, ale mi się odwidziałeś, ale mimo to nadal chcę z Tobą być. Coś mi tu nie gra, nie pasuje. Stwarza to wrażenie, że kobiety mimo wszystko zwracają większą uwagę a aparycję partnera niż jego wnętrze. Oczywiście nie generalizuję, tylko ogólnie zastanawiają mnie moje wnioski i nie mówię, że są słuszne. Mogę się mylić.

4

Z moich doświadczeń:
1. Nic tak nie motywuje kobiety jak oddech konkurencji na karku...
2. Nie pytaj, nie proś, nie rozmawiaj. Bierz.

5

m4jkel napisał/a:
Janix2 napisał/a:

Napiszę Ci  jak pewnie większość. Przestałeś ją kręcić jako obiekt pożądania seksualnego.

To jest zastanawiające z punktu widzenia faceta. Sam jestem świeży na forum i przymierzam się do napisania posta w mojej sprawie, która jest dość skomplikowana. Jednak zauważyłem, że bardzo częstą odpowiedzą tutejszych forumowiczek jest uznanie, że "facet już mi się nie podoba". Widzisz autorze tematu mam podobny problem, tylko nieco innej natury, bo też borykam się z tym, że seks mam 2-3 razy w miesiącu, zazwyczaj w dni owulacji mojej żony. Natomiast nie mogę sobie powiedzieć, żebym przestał być atrakcyjnym dla żony. Często podkreśla, że lepiej mi w brodzie, że bardziej męsko, że podoba jej się, że zacząłem tyć i dbać o siebie, a sama tego nie robi. Po 2 ciążach i siedzącym trybie życia znacznie przytyła, ale kręci mnie i kocham tak samo, jak dajmy na to, w dnie kiedy się pierwszy raz kochaliśmy i była 30kg chudsza.
I zastanawiam się, czy kwestia fizyczności ma dla kobiet, aż tak duże znaczenie, że jest to najczęściej pojawiający się argument dla aseksualności partnerki. Byłeś fajny, ale mi się odwidziałeś, ale mimo to nadal chcę z Tobą być. Coś mi tu nie gra, nie pasuje. Stwarza to wrażenie, że kobiety mimo wszystko zwracają większą uwagę a aparycję partnera niż jego wnętrze. Oczywiście nie generalizuję, tylko ogólnie zastanawiają mnie moje wnioski i nie mówię, że są słuszne. Mogę się mylić.

Dla mnie nie ma. Chlop moze byc ladny jak obrazek, ale jak mi sie nie chce to mi sie nie zechce.

'Żadne drzewo nie wzrośnie do nieba,jeśli jego korzenie nie sięgają do piekła.'

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Aseksualna dziewczyna juz nie wiem co robic...prosze o porade

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018