Jak się ubrać do ślubu cywilnego po rozwodzie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Jak się ubrać do ślubu cywilnego po rozwodzie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

1

Temat: Jak się ubrać do ślubu cywilnego po rozwodzie

Witajcie otóż mój problem jest taki jestem po rozwodzie cywilnym. Unieważnienia kościelnego nie mogę zacząć poniewaz mój były mąż nie dorosl jeszcze i choćby dla własnej satysfakcji robiąc mi na złość nie stawi się. Ale do sedna od dwóch lat jestem w szczęśliwym związku z mężczyzną i chcemy wziąć slub on jest kawalerem i chce mieć prawdziwe wesele z prawdziwa panna młoda i tu pojawia się problem bo sama już nie wiem jak mam się ubrać. Dodam że poprzednie małżeństwo zakończyło się z winy męża przez jego alkoholizm i przemoc domową. Sprawdźcie bo ja już wariuje.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak się ubrać do ślubu cywilnego po rozwodzie

w biel, długą piękną suknię na znak nowego początku. Welon jako symbol czystości bym sobie odpuściła,

Ja podlewam czystą wodą
Ziarno które będzie kwiatem
I uważam na zaklęcia
Każde słowo ma swój zapach

3 Ostatnio edytowany przez TypowyCharlie (2019-10-23 22:47:15)

Według mnie biały nie powinien brać w tym udziału, a raczej coś ala ecru.

4

Welonu bym nie zakładała tylko jakaś spinka z kwiatkiem?
A suknia jak najbardziej może być biała, fason dobrany do sylwetki, tkanina wedle upodobań.

" Kto dzieckiem w kolebce łeb urwał ...lalce "

5

mama23 napisał/a:

Witajcie otóż mój problem jest taki jestem po rozwodzie cywilnym. Unieważnienia kościelnego nie mogę zacząć poniewaz mój były mąż nie dorosl jeszcze i choćby dla własnej satysfakcji robiąc mi na złość nie stawi się. Ale do sedna od dwóch lat jestem w szczęśliwym związku z mężczyzną i chcemy wziąć slub on jest kawalerem i chce mieć prawdziwe wesele z prawdziwa panna młoda i tu pojawia się problem bo sama już nie wiem jak mam się ubrać. Dodam że poprzednie małżeństwo zakończyło się z winy męża przez jego alkoholizm i przemoc domową. Sprawdźcie bo ja już wariuje.

Na swoj slub powinnas sie ubrac dokladnie tak, jak chcesz.
Mi ludzie mowili 'Taka sukienka do urzedu?! Chyba na rozdanie Oscarow'  No i?
Slub to ma byc dla pary, dla siebie, ma byc radosna okazja.

'To go back, you must go through yourself, and that way no man can show another.'

6

Winter.Kween napisał/a:

Na swoj slub powinnas sie ubrac dokladnie tak, jak chcesz.

W pełni się z tym zgadzam. Jedynymi osobami, które powinny mieć coś w tym temacie do powiedzenia, jesteście Wy sami. Warto przy tym uszanować wolę przyszłego męża - Ty już jeden ślub przeżyłaś, ale dla niego to może być naprawdę ważne.
Jeśli mimo wszystko czujesz, że tradycyjną, białą suknią możesz być skrępowana, to postaw na inny kolor, niemniej jak najbardziej możesz zaszaleć.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

7

Jeśli chcesz mieć suknię jak księżniczka, to spraw ją sobie. Nie przejmuj się tym, co sobie ludzie pomyślą. To Twój dzień.

8

Ja miałam taką sytuację jak Ty. Drugi ślub, cywilny. Mój drugi mąż też chciał normany ślub, normalną pannę młodą i ubrałam się jak normalna panna młoda. Biała suknia i tyle. W ogóle nie interesowałam się tym co wypada czy nie wypada smile

9

Ja miałam ecru, koleżanka łososiową, kuzynka - białą jak do kościoła i trochę dziwnie wyglądała, ale to był jej pierwszy ślub i takie pragnienie.
Nie bardzo by mi się tu widziały ciemne kolory, ale jakaś jasna w dowolnym dopasowanym do sylwetki fasonie - każda będzie OK.

10

Dziewczyny jesteście super teraz już wiem że nie warto liczyć się z opiniami innych. Macie rację to nowy początek i zrobię tak jak chcemy tego oboje

11

mama23 napisał/a:

Macie rację to nowy początek i zrobię tak jak chcemy tego oboje

Świetna decyzja! To jest przecież Wasz dzień, dlatego wszystko powinno odbyć się tak, abyście to WY przez długie lata uśmiechali się na samo wspomnienie o nim smile.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Jak się ubrać do ślubu cywilnego po rozwodzie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018