Ukłony wszystkim - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Ukłony wszystkim

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

1

Temat: Ukłony wszystkim

Czasami tutaj zaglądałem, czasami coś czytałem i czasem chciałoby się coś skomentować. Tak więc konto już założone i mam nadzieję, że współpraca będzie interesująca smile  pozdrówki

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Ukłony wszystkim

No hej. Przyjemnego pobytu na forum, nie zrażaj się trollami i monotematycznymi marudami smile Pozdrawiam.

"[...]po raz kolejny upewniłem się w od dawna nurtującej mnie idei, iż życie składać się też może z kilku zdań. Kilka zdań może krążyć wokół ciebie przez całe życie. Od czasu do czasu będą ci je przypominali najzupełniej przypadkowi rozmówcy. Przeczytasz je w codziennej gazecie, w przypadkowo otwartej powieści. Reszta zaś - wszystko, co powiesz i usłyszysz - będą to wariacje na ich temat."

3

Ciekawy nick. Dosyć wymowny wink.
Również pozdrawiam i życzę miłego pobytu na Netkobietach.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

4

Dziwne, że ten nick nie był zajęty wink  Ale coś czuję, że może mnie w jakiś sposób niesprawiedliwie zaszufladkować, hmm

5

kielon napisał/a:

Dziwne, że ten nick nie był zajęty wink  Ale coś czuję, że może mnie w jakiś sposób niesprawiedliwie zaszufladkować, hmm

Chyba bardziej jest prawdopodobne, że określą Cię Twoje wypowiedzi, które, możliwe, że zostaną dłużej zapamiętane pod Twoim nickiem.
Z zachowaniem dystansu - dodaje ciut pikanterii big_smile.

6

Zatem fajnie jest mieć "atencyjną" ksywkę ale z drugiej strony trzeba będzie uważać na to co się pisze smile

7

No tak, będziesz na cenzurowanym wink

"[...]po raz kolejny upewniłem się w od dawna nurtującej mnie idei, iż życie składać się też może z kilku zdań. Kilka zdań może krążyć wokół ciebie przez całe życie. Od czasu do czasu będą ci je przypominali najzupełniej przypadkowi rozmówcy. Przeczytasz je w codziennej gazecie, w przypadkowo otwartej powieści. Reszta zaś - wszystko, co powiesz i usłyszysz - będą to wariacje na ich temat."

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Ukłony wszystkim

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018