Ukłony wszystkim - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Ukłony wszystkim

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

1

Temat: Ukłony wszystkim

Czasami tutaj zaglądałem, czasami coś czytałem i czasem chciałoby się coś skomentować. Tak więc konto już założone i mam nadzieję, że współpraca będzie interesująca smile  pozdrówki

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Ukłony wszystkim

No hej. Przyjemnego pobytu na forum, nie zrażaj się trollami i monotematycznymi marudami smile Pozdrawiam.

"[...]po raz kolejny upewniłem się w od dawna nurtującej mnie idei, iż życie składać się też może z kilku zdań. Kilka zdań może krążyć wokół ciebie przez całe życie. Od czasu do czasu będą ci je przypominali najzupełniej przypadkowi rozmówcy. Przeczytasz je w codziennej gazecie, w przypadkowo otwartej powieści. Reszta zaś - wszystko, co powiesz i usłyszysz - będą to wariacje na ich temat."

3

Ciekawy nick. Dosyć wymowny wink.
Również pozdrawiam i życzę miłego pobytu na Netkobietach.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

4

Dziwne, że ten nick nie był zajęty wink  Ale coś czuję, że może mnie w jakiś sposób niesprawiedliwie zaszufladkować, hmm

5

kielon napisał/a:

Dziwne, że ten nick nie był zajęty wink  Ale coś czuję, że może mnie w jakiś sposób niesprawiedliwie zaszufladkować, hmm

Chyba bardziej jest prawdopodobne, że określą Cię Twoje wypowiedzi, które, możliwe, że zostaną dłużej zapamiętane pod Twoim nickiem.
Z zachowaniem dystansu - dodaje ciut pikanterii big_smile.

6

Zatem fajnie jest mieć "atencyjną" ksywkę ale z drugiej strony trzeba będzie uważać na to co się pisze smile

7

No tak, będziesz na cenzurowanym wink

"[...]po raz kolejny upewniłem się w od dawna nurtującej mnie idei, iż życie składać się też może z kilku zdań. Kilka zdań może krążyć wokół ciebie przez całe życie. Od czasu do czasu będą ci je przypominali najzupełniej przypadkowi rozmówcy. Przeczytasz je w codziennej gazecie, w przypadkowo otwartej powieści. Reszta zaś - wszystko, co powiesz i usłyszysz - będą to wariacje na ich temat."

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Ukłony wszystkim

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018