Krwawienie 5 dni po miesiączce - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Krwawienie 5 dni po miesiączce

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Krwawienie 5 dni po miesiączce

Cześć  dziewczęta...  Otóż mój problem polega na tym ze przed spodziewana miesiączką miałam plamienie które trwało 3 dni. Po tym plamieniu dostałam normalny okres gdzie nigdy tak nie miałam...  Nigdy mi sie nie przytrafiło takie cos jak mam teraz...  Dziś jest 5 dzien od mojej miesiączki i wczoraj znów było plamienie a dzisiaj juz okres...  Do ginekologa mam na 7 października...  Doradzicie mi co to może byc?  Strasznie sie martwie....

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Krwawienie 5 dni po miesiączce

Przypuszczalnie jesteś już po wizycie u ginekologa, dlatego tylko zapytam co stwierdzono? Mam nadzieję, że Twoje obawy okazały się przedwczesne, a przyczyna łatwa do rozpoznania i ewentualnego wyleczenia.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Krwawienie 5 dni po miesiączce

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018