Tabletka po - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Tabletka po

Witam!
Kochane mam problem, coś co spędza mi sen z powiek. A mianowicie wczoraj rano z chłopakiem uprawialiśmy seks ale była to chwila, włożył we mnie może 2 razy penisa na pół minuty ponieważ poprosilam żeby go wyjął jako ze obawiałam się poantubiotykowej grzybicy pochwy (jak się dzisiaj okazało słusznie) nie doszło do wytrysku. Wczoraj po stosunku zorientowałam się ze miałam owulacje i był to moj najbardziej płodny dzień. Na szczęście wyszło tak ze z podjerzeń grzybicy zapisałam się do ginekologa i wizyta wypadała akurat dzisiaj. Lekarz mi przepisała leki na grzybice oraz tabletkę escapelle, ale po czytaniu na forach historii kobiet jestem rozstrzęsiona, nie chciałabym żeby cokolwiek mi się stało, Barszo się boje skutków ubocznych tym bardziej ze mam problemy z jelitem i żołądkiem. Wiec przychodzę tutaj z prośba o radę, czy są dusze szanse na to ze doszło do zapłodnienia jako ze był to najbardziej płodny dzień ale stosunek trwał chwile i nie doszło do wytrysku a ja dodatkowo mam grzybice wiec śluz jest zupełnie inny i może utrudniać plemnikom drogę? Bardzo kochane proszę o wasza pomoc, zdanie i opinie

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Tabletka po

Weź tabletkę i przestań panikować.
Tabletka wchłania się 3-4 godziny, jedyne, co może sie stać, to rozreguluje się cykl.

Zadbaj o porządną antykoncepcję na przyszłość.

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

Odpowiedzi na wszelkie pytania znajdziesz w Regulaminie naszego forum ;-).

3

Odp: Tabletka po

Popieram, co napisała Cyngli.
Z tym "staniem się" - weź do ręki: Gripex, Ibuprom, Cirrus (taki na katar), Neosine itp. - leki bez recepty, na typowe przeziębienia i inne wirusówki. Jest tam od cholery skutków ubocznych wypisanych, a jakoś nikt - Ty też pewnie - nie boi się brać. Weź też ulotkę swojego antybiotyku, który brałaś. Cała litania.
I weź tę tabletkę.

Kup dobre anty zapisane przez lekarza. Tylko pamiętaj, że antybiotyki mogą osłabiać działanie antykoncepcji hormonalnej.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018