Dziewczyna o nic nie pyta,rozmową jest średnia - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Dziewczyna o nic nie pyta,rozmową jest średnia

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

Temat: Dziewczyna o nic nie pyta,rozmową jest średnia

Witam!Poznałem dziewczynę na tinderze,bardzo przypadła mi do gustu,ale na każde prawie moje pytanie nie zapyta co u mnie,co robię tylko napiszę o sobie i albo czeka na kolejne pytanie do wywiadu,albo cisza.Nie wiem czy odpuścić.Myślałem nad tym żeby napisać jej że na prawdę mi się spodobała i żeby mi wyjaśniła czy jest mną zainteresowana czy może nie chciała pisać.Prosze o pomoc.

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez fuorviatos (2019-09-11 07:00:58)

Odp: Dziewczyna o nic nie pyta,rozmową jest średnia

Ile trwa wasza wirtualna znajomość? Po ile macie lat?

Say What You Mean, Mean What You Say

3

Marqulous napisał/a:

Witam!Poznałem dziewczynę na tinderze,bardzo przypadła mi do gustu,ale na każde prawie moje pytanie nie zapyta co u mnie,co robię tylko napiszę o sobie i albo czeka na kolejne pytanie do wywiadu,albo cisza.Nie wiem czy odpuścić.Myślałem nad tym żeby napisać jej że na prawdę mi się spodobała i żeby mi wyjaśniła czy jest mną zainteresowana czy może nie chciała pisać.Prosze o pomoc.

Nie jest tobą zainteresowana. Odpuść sobie. Szkoda czasu na szarpanie się z jakąś atencjuszką.

Jest jeszcze możliwość, że trafiłeś po prostu na bota.

"Jesteśmy marionetkami tańczącymi na sznurkach tych, którzy żyli przed nami, a pewnego dnia nasze dzieci przejmą po nas sznurki i będą tańczyły zamiast nas."

4

Marqulous napisał/a:

Skoro już teraz nie macie o czym ze sobą rozmawiać, to chyba lepiej nie będzie, a w takim wypadku raczej nie ma sensu tego ciągnąć.

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

Odpowiedzi na wszelkie pytania znajdziesz w Regulaminie naszego forum ;-).

5

Myślę, że jesteś jednym z jej adoratorów. Nie wiem jak tam odległości. Ale możesz próbować umówić się z nią na spotkanie na kawkę, czy piwo. Jeśli odmówi, będzie pewność, że jesteś dla niej tylko kimś z internetu, dostarczającym atencji.

6

Rozmowa prowadzona w sposób pytanie-odpowiedź jest sztuczna. Dziewczyna to czuje i dlatego sama nie zadaje pytań. Jak ona napisze co u niej to nawiąż jakoś do tego co napisała, możesz też odnieść się do siebie ale nie stawiaj na końcu żadnego pytań. Niech to będzie wymiana myśli, spostrzeżeń, opini.
Ja jak kogoś poznaję przez internet i mnie pyta gdzie mieszkasz, a z kim, masz rodzeństwo, czym się interesujesz, gdzie pracujesz to mi się słabo robi tym bardziej jak takie pytania lecą jak z karabinu. Mnie takie rzeczy na początku znajomości nie interesują i też nie zadaję pytań zwrotnych. Mnie interesuje to żeby rozmowa się kleiła, a jak się będzie kleiła to odpowiedź na powyższe pytania poznam bez potrzeby zadawania prokuratorskich pytań.

7

Raczej odpuść sobie. Na tinderze chyba nie brakuje dziewczyn smile

8

kalinka86 napisał/a:

Rozmowa prowadzona w sposób pytanie-odpowiedź jest sztuczna. Dziewczyna to czuje i dlatego sama nie zadaje pytań. Jak ona napisze co u niej to nawiąż jakoś do tego co napisała, możesz też odnieść się do siebie ale nie stawiaj na końcu żadnego pytań. Niech to będzie wymiana myśli, spostrzeżeń, opini.
Ja jak kogoś poznaję przez internet i mnie pyta gdzie mieszkasz, a z kim, masz rodzeństwo, czym się interesujesz, gdzie pracujesz to mi się słabo robi tym bardziej jak takie pytania lecą jak z karabinu. Mnie takie rzeczy na początku znajomości nie interesują i też nie zadaję pytań zwrotnych. Mnie interesuje to żeby rozmowa się kleiła, a jak się będzie kleiła to odpowiedź na powyższe pytania poznam bez potrzeby zadawania prokuratorskich pytań.

Bardzo dobre spostrzeżenie.Takie pytania ala rozmowa kwalifikacyjna albo wywiad na komendzie policji.

"Jesteśmy marionetkami tańczącymi na sznurkach tych, którzy żyli przed nami, a pewnego dnia nasze dzieci przejmą po nas sznurki i będą tańczyły zamiast nas."

9

To czy macie o czym pogadać to podstawa. Jeśli tego nie ma to nie wiem jak dalej to sobie wyobrażasz. Lepiej odpuścić.
Nawiasem jeśli rozmowa się nie klei to w jaki sposób 'przypadła Ci do gustu'? Tylko przez pryzmat wyglądu czy jest w tym coś jeszcze?

10

Usuń parę i szukaj dalej. Pisanie do ściany nie ma sensu.

11

Mordimer napisał/a:
Marqulous napisał/a:

Nie jest tobą zainteresowana. Odpuść sobie. Szkoda czasu na szarpanie się z jakąś atencjuszką.

Że nie jest zainteresowana, to się zgadzam. Odpisze machinalnie i z głowy, ale dlaczego atencjuszka? Bo jej autor, który - jak zgaduję - nie potrafi zacząć zajmującej rozmowy, nie zainteresował?

12

SaraS napisał/a:
Mordimer napisał/a:
Marqulous napisał/a:

Że nie jest zainteresowana, to się zgadzam. Odpisze machinalnie i z głowy, ale dlaczego atencjuszka? Bo jej autor, który - jak zgaduję - nie potrafi zacząć zajmującej rozmowy, nie zainteresował?

A może potrafił tylko ona była znudzona lub wybrzydzała ? Już nawet nie wiadomo co do kobiet pisać i o czym bo w każdej chwili może się ulotnić. W połowie zdania.

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Dziewczyna o nic nie pyta,rozmową jest średnia

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018