Zainteresowanie drugiej strony- jak je wyłapać - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Zainteresowanie drugiej strony- jak je wyłapać

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 ]

Temat: Zainteresowanie drugiej strony- jak je wyłapać

Cześć;)
Chciałabym spytać, w jaki sposób można wyłapać zainteresowanie drugiej strony, jeśli w kwestii damsko-męskiej jestem dość ułomna?
Pozwólcie, że naświetle temat by go lepiej zobrazować.
Nie umiem filtrować i filtrowania nie wyłapie w rozmowie dopóki flirt nie ugryzie mnie w tyłek.Nie widzę też zainteresowania mężczyzn, idąc ulicą z kolezankankami prędzej uderze w znak niż zauwaze spojrzenie.
Zalotna i kokieteryjna także nie jestem, niestety puszczanie oczka w moim wykonaniu wygląda jak tik nerwowy z częściowym paraliżem twarzy.
Moje relacje opierały się na tym, że Panowie wprost artykułowali zainteresowanie, bądź odpuszczali bo ja nie podejmowałam flirtu.
Dodam też, że nigdy nie wydawało mi się, że ktoś jest mną zaintetesowany, sądziłam i sadze dalej, że to sympatia, i naprawdę nie wiem dlaczego tak mam.
Pokrótce, jestem romantyczna jak wąsaty mors#

Zatem, czy są jakieś sposoby by wybadac zainteresowanie bądź jego brak, drugiej strony?
Dech mi zapiera kolega z pracy, ale nie zapytam go wprost bo i odwagi do tego nie mam, i obawiam się, że przy braku zainteresowania powstanie niefajna atmosfera, a tego wolałabym uniknąć.Koleżanek tez nie podpytam bo trochę nie wypada.
Byłabym wdzięczna za pomysły:) dziękuję:)

Zobacz podobne tematy :

Posty [ 1 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Zainteresowanie drugiej strony- jak je wyłapać

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018