Nicole Kidman-wasze opinie. Co byście z nią polecili? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Nicole Kidman-wasze opinie. Co byście z nią polecili?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

1

Temat: Nicole Kidman-wasze opinie. Co byście z nią polecili?

Jeśli chodzi o nią to wg mnie niezła aktorka.
Polubiłam ją, podobnie jak Nicolasa Cage'a.
Jak na wygląd to wysoka( 180 cm), w blond włosach świetnie się prezentuje, krótkich ciemno brązowych też( w drodze do zapomnienia). Wiem, że tak naprawdę ma rude włosy, ale filmów tych akurat nie widziałam gdzie tak wygląda. Chodź tylko 2 filmy widziałam z nią, czyli Anatomię Strachu( była w nim żoną Nicolasa Cage'a), Drogę do Zapomnienia( partnerował jej Colin Firth). Planuję z nią obejrzeć Geniusza( Jude Law i Colin Firth wiem, że z nią grają w tym filmie), Sekret w Ich Oczach( z Julią Roberts też), Żonę na Niby( z Adamem Sandlerem i Jennifer Aniston) też planuje z nią skończyć.
Czy mi się wydaje, że ona to jest chuda, taka już anorektyczna? Czy szczupła, zgrabna?

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Excop (2019-09-07 10:04:41)

Odp: Nicole Kidman-wasze opinie. Co byście z nią polecili?
Ola_00 napisał/a:

Jak na wygląd to wysoka( 180 cm), w blond włosach świetnie się prezentuje, krótkich ciemno brązowych też( w drodze do zapomnienia). Wiem, że tak naprawdę ma rude włosy, ale filmów tych akurat nie widziałam gdzie tak wygląda. Chodź tylko 2 filmy widziałam z nią, czyli Anatomię Strachu( była w nim żoną Nicolasa Cage'a), Drogę do Zapomnienia( partnerował jej Colin Firth). Planuję z nią obejrzeć Geniusza( Jude Law i Colin Firth wiem, że z nią grają w tym filmie), Sekret w Ich Oczach( z Julią Roberts też), Żonę na Niby( z Adamem Sandlerem i Jennifer Aniston) też planuje z nią skończyć.
Czy mi się wydaje, że ona to jest chuda, taka już anorektyczna? Czy szczupła, zgrabna?

Właśnie dlatego, że taka chuda, czyli nie szczupła, gra role, które dały jej należne miejsce na firmamencie.
Prawdziwą aktorką, moim zdaniem, oczywiście, w "Innych" się stała. To film do obejrzenia tylko jeden raz. Dla mnie przynajmniej .
Polecam więc, zwłaszcza, ze mistrzowscy drugoplanowi tam są. smile

facet po przejściach

3

Ola_00 napisał/a:

Wielkie kłamstewka serial rewelacyjny na podstawie książki mojej ukochanej pisarki Liane Moriarty , świetna obsada , w główne bohaterki  wcielają się Nicole Kidman, Reese Witherspoon w sezonie drugim dochodzi Meryl Streep - Szczerze Polecam.

4

Wielkie kłamstewka świetny serial o kobietach, ale nie zee względu na Nicole była tu fatalna- za dużo botoksu..:(
za to świetny film z nią gdzie się zrehabilitowała to "Zabicie św jelenia"

Ja podlewam czystą wodą
Ziarno które będzie kwiatem
I uważam na zaklęcia
Każde słowo ma swój zapach

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Nicole Kidman-wasze opinie. Co byście z nią polecili?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018