Seks ze starszym facetem - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Seks ze starszym facetem

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Seks ze starszym facetem

Hejka od pewnego czasu jestem ze starszym o wiele od siebie z facetem on 38 ja 22 lata. Dobrze nam jest ze sobą jest bardzo czuły opiekuńczy miły czuły troskliwy ma poczucie chumoru i wgl. No co będę opowiadać zakochałam się w nim na zabój, on jest po rozwodzie, wychowuje córkę ja mu aktualnie pomagam w obowiązkach on mi się tym odwdzięcza i mówi że nie muszę tego robić ja to robię bo chce i jestem tego pewna że chce to robić ale nie chodzi o to jak dochodzi do zbliżenia to chciałabym być nad nim zrobić mu dobrze całować go niżej ale boję się że pomysli sobie ze jestem jakaś nie wyrzyta seksualnie i źle to odbierze może to tylko moja psychika,Pytanie :nie poniżę się jeśli dzisiaj w nocy wejdę na niego i zacznę schodzić niżej i robić mu dobrze ustami? I jeśli ja troszeczkę przejmę kontrolę, nie muszę się niczego obawiać? Czy faceci w jego wieku lubią jak młoda dziewczyna przejmuje kontrolę w łóżku nad nimi? Dziękuję z góry za odpowiedź smile

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez paslawek (2019-09-06 13:25:41)

Odp: Seks ze starszym facetem

Różnica wieku miedzy mną a moją żoną nie jest taka jak u Ciebie u Was. Raptem 7 lat miedzy mną a żoną  ale uwielbiam jak moja żona "przejmuje kontrolę".
Myślę że wielu facetów o tym marzy  właściwie to nawet wiem o tym bo pracuje z samymi facetami i to raczej młodszymi czasem coś
powiedzą w "tajemnicy" smile

edit ;poprawiłem smile

Choć to szaleństwo,
lecz jest w nim metoda

3 Ostatnio edytowany przez balin (2019-09-06 13:07:20)

paslawek napisał/a:

Różnica wieku miedzy mną a moją żoną nie jest taka jak u Ciebie u Was raptem 7 lat

Mi wyszło 16. smile

Lolusia124 napisał/a:

Czy faceci w jego wieku lubią jak młoda dziewczyna przejmuje kontrolę w łóżku nad nimi?

To nie zależy od wieku. smile

4

Ucieszy się ten 38-latek jak mu zrobisz loda... smile

Nie wszystkie żyją z tymi, których kochają. Szczęśliwe, które kochają tych, z którymi żyją. Niektóre kochają dwóch. Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie jest czasami kolorowe, ale w większości szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinniśmy odnajdować szczęście.

5

Nie ma w tym nic ubliżającego według mnie.
Ale zawsze możesz go delikatnie popytać, czy to lubi.

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

Odpowiedzi na wszelkie pytania znajdziesz w Regulaminie naszego forum ;-).

6

przecież jak się nie ucieszy to chyba zauważysz.. No chyba że masz tak jak z ortografią
Wtedy pytaj go wprost jak nie jesteś pewna.

Ja podlewam czystą wodą
Ziarno które będzie kwiatem
I uważam na zaklęcia
Każde słowo ma swój zapach

7 Ostatnio edytowany przez JMY7 (2019-09-06 17:32:52)

balin napisał/a:
paslawek napisał/a:

Różnica wieku miedzy mną a moją żoną nie jest taka jak u Ciebie u Was raptem 7 lat

Mi wyszło 16. smile

Mnie mentalnie wyszła grupa starszaków wink
Pomijam ckliwą historię, w której ona się zakochała i pomaga mu w obowiązkach a on w zamian jest czuły, delikatny i takie tam opowiastki.

Zasadę mam prostą. Nie zaglądam innym do łóżka, portfela i sumienia.

8

Skąd my mamy to wiedzieć? To Ty jesteś z nim w związku, a nie my. Chyba wiesz jak reaguje na pewne zachowania itp, a jak nie ogarniasz to się zapytaj jego, przecież Cię nie zje.

9

Co ma do tego wiek? Jedni lubią, inni nie lubią i raczej nie zmienia im się z czasem. Przecież nikt tu nie zna twojego faceta i nie wie, co on lubi.

"[...]po raz kolejny upewniłem się w od dawna nurtującej mnie idei, iż życie składać się też może z kilku zdań. Kilka zdań może krążyć wokół ciebie przez całe życie. Od czasu do czasu będą ci je przypominali najzupełniej przypadkowi rozmówcy. Przeczytasz je w codziennej gazecie, w przypadkowo otwartej powieści. Reszta zaś - wszystko, co powiesz i usłyszysz - będą to wariacje na ich temat."

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Seks ze starszym facetem

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018