Seks ze starszym facetem - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Seks ze starszym facetem

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Seks ze starszym facetem

Hejka od pewnego czasu jestem ze starszym o wiele od siebie z facetem on 38 ja 22 lata. Dobrze nam jest ze sobą jest bardzo czuły opiekuńczy miły czuły troskliwy ma poczucie chumoru i wgl. No co będę opowiadać zakochałam się w nim na zabój, on jest po rozwodzie, wychowuje córkę ja mu aktualnie pomagam w obowiązkach on mi się tym odwdzięcza i mówi że nie muszę tego robić ja to robię bo chce i jestem tego pewna że chce to robić ale nie chodzi o to jak dochodzi do zbliżenia to chciałabym być nad nim zrobić mu dobrze całować go niżej ale boję się że pomysli sobie ze jestem jakaś nie wyrzyta seksualnie i źle to odbierze może to tylko moja psychika,Pytanie :nie poniżę się jeśli dzisiaj w nocy wejdę na niego i zacznę schodzić niżej i robić mu dobrze ustami? I jeśli ja troszeczkę przejmę kontrolę, nie muszę się niczego obawiać? Czy faceci w jego wieku lubią jak młoda dziewczyna przejmuje kontrolę w łóżku nad nimi? Dziękuję z góry za odpowiedź smile

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez paslawek (2019-09-06 12:25:41)

Odp: Seks ze starszym facetem

Różnica wieku miedzy mną a moją żoną nie jest taka jak u Ciebie u Was. Raptem 7 lat miedzy mną a żoną  ale uwielbiam jak moja żona "przejmuje kontrolę".
Myślę że wielu facetów o tym marzy  właściwie to nawet wiem o tym bo pracuje z samymi facetami i to raczej młodszymi czasem coś
powiedzą w "tajemnicy" smile

edit ;poprawiłem smile

Choć to szaleństwo,
lecz jest w nim metoda

3 Ostatnio edytowany przez balin (2019-09-06 12:07:20)

paslawek napisał/a:

Różnica wieku miedzy mną a moją żoną nie jest taka jak u Ciebie u Was raptem 7 lat

Mi wyszło 16. smile

Lolusia124 napisał/a:

Czy faceci w jego wieku lubią jak młoda dziewczyna przejmuje kontrolę w łóżku nad nimi?

To nie zależy od wieku. smile

4

Ucieszy się ten 38-latek jak mu zrobisz loda... smile

Nie wszystkie żyją z tymi, których kochają. Szczęśliwe, które kochają tych, z którymi żyją. Niektóre kochają dwóch. Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie jest czasami kolorowe, ale w większości szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinniśmy odnajdować szczęście.

5

Nie ma w tym nic ubliżającego według mnie.
Ale zawsze możesz go delikatnie popytać, czy to lubi.

6

przecież jak się nie ucieszy to chyba zauważysz.. No chyba że masz tak jak z ortografią
Wtedy pytaj go wprost jak nie jesteś pewna.

Ja podlewam czystą wodą
Ziarno które będzie kwiatem
I uważam na zaklęcia
Każde słowo ma swój zapach

7 Ostatnio edytowany przez JMY7 (2019-09-06 16:32:52)

balin napisał/a:
paslawek napisał/a:

Różnica wieku miedzy mną a moją żoną nie jest taka jak u Ciebie u Was raptem 7 lat

Mi wyszło 16. smile

Mnie mentalnie wyszła grupa starszaków wink
Pomijam ckliwą historię, w której ona się zakochała i pomaga mu w obowiązkach a on w zamian jest czuły, delikatny i takie tam opowiastki.

Zasadę mam prostą. Nie zaglądam innym do łóżka, portfela i sumienia.

8

Skąd my mamy to wiedzieć? To Ty jesteś z nim w związku, a nie my. Chyba wiesz jak reaguje na pewne zachowania itp, a jak nie ogarniasz to się zapytaj jego, przecież Cię nie zje.

9

Co ma do tego wiek? Jedni lubią, inni nie lubią i raczej nie zmienia im się z czasem. Przecież nikt tu nie zna twojego faceta i nie wie, co on lubi.

"[...]po raz kolejny upewniłem się w od dawna nurtującej mnie idei, iż życie składać się też może z kilku zdań. Kilka zdań może krążyć wokół ciebie przez całe życie. Od czasu do czasu będą ci je przypominali najzupełniej przypadkowi rozmówcy. Przeczytasz je w codziennej gazecie, w przypadkowo otwartej powieści. Reszta zaś - wszystko, co powiesz i usłyszysz - będą to wariacje na ich temat."

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Seks ze starszym facetem

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018