Jeśli coś u Ciebie stuka, puka, straszy - Darmowa POMOC - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » RELIGIA - DUCHOWE POSZUKIWANIA » Jeśli coś u Ciebie stuka, puka, straszy - Darmowa POMOC

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

1 Ostatnio edytowany przez Olinka (2019-08-23 23:50:29)

Temat: Jeśli coś u Ciebie stuka, puka, straszy - Darmowa POMOC

Jeśli coś u Ciebie stuka, puka, straszy - chętnie pomogę,
jeśli masz problem z nawiedzającymi Twój dom duszami, zmarłymi z rodziny.
Kiedyś wywoływałeś/aś duchy a teraz nie możesz się od nich uwolnić?

Pomagam także w problemach rodzinnych, z partnerem/partnerką problemach zdrowotnych/ mogę przyjrzeć się i Twoim problemom.
Wykonuję ustawienia rodzinne według Berta Hellingera,
medytacje, wyciąganie złej energii z domów i mieszkań ( np. kiedy kupiłeś dom po zmarłej osobie).
Zdejmowanie klątw , złych życzeń , przekleństw  oraz innych niskich wibracji

Pomoc na odległość jest darmowa

Więcej informacji pod nr telefonu [*** *** ***] (Ks. Robak)

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jeśli coś u Ciebie stuka, puka, straszy - Darmowa POMOC

Ksiądz i ustawienia Hellingera oraz wyciąganie złej energii z domów na odległość? big_smile
Jaja sobie robisz.
Nie naciągaj ludzi na bzdury.

"[...]po raz kolejny upewniłem się w od dawna nurtującej mnie idei, iż życie składać się też może z kilku zdań. Kilka zdań może krążyć wokół ciebie przez całe życie. Od czasu do czasu będą ci je przypominali najzupełniej przypadkowi rozmówcy. Przeczytasz je w codziennej gazecie, w przypadkowo otwartej powieści. Reszta zaś - wszystko, co powiesz i usłyszysz - będą to wariacje na ich temat."

3

Witam serdecznie . Nie robię sobie żartów . Wysyłam ci drogi energię miłości

4

Nie wysyłaj mi niczego, please.

"[...]po raz kolejny upewniłem się w od dawna nurtującej mnie idei, iż życie składać się też może z kilku zdań. Kilka zdań może krążyć wokół ciebie przez całe życie. Od czasu do czasu będą ci je przypominali najzupełniej przypadkowi rozmówcy. Przeczytasz je w codziennej gazecie, w przypadkowo otwartej powieści. Reszta zaś - wszystko, co powiesz i usłyszysz - będą to wariacje na ich temat."

5

niepodobna napisał/a:

No nie wiem Niepodobna Twój kocur z awatara  jakiś większy się zrobił. rośnie? smile

Choć to szaleństwo,
lecz jest w nim metoda

6

paslawek napisał/a:
niepodobna napisał/a:

No nie wiem Niepodobna Twój kocur z awatara  jakiś większy się zrobił. rośnie? smile

Wyczuł złe moce, koty to potrafią.

7 Ostatnio edytowany przez paslawek (2019-08-23 22:23:05)

Najeżył się - możliwe

Lubie jak małe kocięta się tak straszą na wzajem najeżając teraz mamy 3 sztuki w pracy .

Choć to szaleństwo,
lecz jest w nim metoda

8 Ostatnio edytowany przez Peter4x (2019-08-23 22:56:28)

Niby szczytne cele, ale to jest internet. Gdybym nie dostawał kilku maili dziennie z próbami naciągnięcia mnie to może i bym się skusił.

Proponuję najpierw pomóc i doradzić potrzebującym dobrą radą na forum.

9 Ostatnio edytowany przez niepodobna (2019-08-23 23:49:33)

Peter4x napisał/a:

Niby szczytne cele, ale to jest internet. Gdybym nie dostawał kilku maili dziennie z próbami naciągnięcia mnie to może i bym się skusił.

Proponuję najpierw pomóc i doradzić potrzebującym dobrą radą na forum.

To nie są szczytne cele, tylko próba zarabiania na nieświadomości i strachu.
Szarlataneria. Niestety skutki takiej "pomocy" mogą być gorsze niż sam problem.

Edit: To długi temat. Jednak szczerze odradzam korzystanie z usług takich Uleczek.

10

Z uwagi na konieczność pożegnania jego Autora, wątek zostaje zamknięty.
Z pozdrowieniami, Olinka

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELIGIA - DUCHOWE POSZUKIWANIA » Jeśli coś u Ciebie stuka, puka, straszy - Darmowa POMOC

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018