Problem ginekologiczny - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Problem ginekologiczny

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Problem ginekologiczny

Mam wyjątkowo pechowy cykl i potrzebuje pilnej rady. 10 dnia cyklu, zaraz po okresie współżyłam z partnerem, lecz prezerwatywa lekko się zsunęła więc na wszelki wypadek postanowiłam zażyć ellaone. Wzięłam tabletkę w dzień owulacji (wiem że był to ten moment bo występowało typowe dla mnie plamienie owulacyjne). Dwa tygodnie po tym incydencie, 27 dnia cyklu uprawialiśmy seks i prezerwatywa nam pękła. Co robić czy powinnam zażywać ponownie ellaone?
Chce zaznaczyć że cykl mam 28 dniowy z reguły bardzo regularny a takie sytuacje z kondomami zdarzyły nam się pierwszy raz w naszym rocznym stażu

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-08-19 14:05:32)

Odp: Problem ginekologiczny

A może pomyśl o dobrej antykoncepcji, bo tabletki hormonalne "po" to nie cukierki, powodują bardzo duże zmiany w organizmie by zapobiec ewentualnemu zagnieżdżeniu się zarodka.  Ja używam i mogę ci polecić diafragmę spam, jest to kapturek na szyjkę macicy, który zapobiega przenikaniu plemników, nie jest wyczuwalny no i w zupełności bezpieczny dla ciała i organizmu.

3 Ostatnio edytowany przez Cyngli (2019-09-26 13:39:24)

Odp: Problem ginekologiczny

W takich sytuacjach cieszę się że już nie zabezpieczam się prezerwatywą, poza tym że sama decyduje o swoim bezpieczeństwie to jeszcze nie mam takich sytuacji że po stosunku tylko z niecierpliwością czekam na okres. Mogę polecić diafragmę spam. Zakłada się ja przed stosunkiem, jest niewyczuwalna i seks jest tak jakby jej nie było.

4 Ostatnio edytowany przez jjbp (2019-09-26 13:25:23)

Odp: Problem ginekologiczny

Ja myślę że musisz biec do lekarza i to natychmiast. Zazycie dwóch tabletek po w tak krótkim okresie czasu to nie przelewki. Nie podejmuj decyzji sama, to bomba hormonalna dla organizmu, niech przed wypowie się specjalista

5

Odp: Problem ginekologiczny

moja rada! zmień antykoncepcję i dokładnie wyznaczaj sobie dni płodne by nie brać tabletek po jak cukierków, ja mam w domu tester ze śliny wielokrotnego użytku i zawsze wie m czy owulacja jest czy też nie

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Problem ginekologiczny

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2018