seks przerywany a tabletki anty - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » seks przerywany a tabletki anty

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: seks przerywany a tabletki anty

Witam, Mam taki problem, a mianowicie,  Dziewczyna bierze od paru dni nowe leki na stwardnienie bo lekarz jej zmienił ( w ulotce podane jest ze mogą po nic występować zaczerwienienia, bóle brzucha, mdłości, skurcze żołądka itd) a wraz z dziewczyną uprawialiśmy tak zwany stosunek przerywany i teraz pytanie, czy jest możliwość aby była wpadka przy czym dziewczyna bierze cały czas tabletki antykoncepcyjne noraya ( nie pominęła ani jednej). Pytam ponieważ po kilku godzinach zaczął ją mocno brzuch boleć i źle sie czuła . Proszę o odpowiedź

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: seks przerywany a tabletki anty
malpka12345 napisał/a:

Witam, Mam taki problem, a mianowicie,  Dziewczyna bierze od paru dni nowe leki na stwardnienie bo lekarz jej zmienił ( w ulotce podane jest ze mogą po nic występować zaczerwienienia, bóle brzucha, mdłości, skurcze żołądka itd) a wraz z dziewczyną uprawialiśmy tak zwany stosunek przerywany i teraz pytanie, czy jest możliwość aby była wpadka przy czym dziewczyna bierze cały czas tabletki antykoncepcyjne noraya ( nie pominęła ani jednej). Pytam ponieważ po kilku godzinach zaczął ją mocno brzuch boleć i źle sie czuła . Proszę o odpowiedź

Kilka godzin po stosunku i tak nie miałaby żadnych objawów ciąży. Biologia się kłania.

Jeżeli jej lekarze są poinformowani o pozostałych lekach i dziewczyna bierze leki, które się wzajemnie nie wykluczają, nie powinno być problemów.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

3

Czyli nie ma żadnych szans na nic wiecej niz przyjemnosc ze stosunku? smile

4

Bierze pigułki, nie wymiotowała ani nie miała biegunki, stosunek był przerywany - ciąża moim zdaniem niemożliwa, prędzej Ty byś zszedł, niż ona.

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

5

tutaj masz racje.. zejde ale na zawał i osiwieje sad

6 Ostatnio edytowany przez Cyngli (2019-08-13 07:23:52)

malpka12345 napisał/a:

tutaj masz racje.. zejde ale na zawał i osiwieje sad

Miało być "zaszedł".
Nie jesteś gotowy na ponoszenie konsekwencji wynikających z uprawiania seksu, to może po prostu szklanka wody zamiast...

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

7

A jeszcze jedno pytanie, skąd i co to może być taki
biały śluz podczas stosunku ? Dodam ze prezerwatywa nie pękła ani nic i śluz był jakby z partnerki? Może to być spowodowane podnieceniem podczas stosunku?

8

malpka12345 napisał/a:

A jeszcze jedno pytanie, skąd i co to może być taki
biały śluz podczas stosunku ? Dodam ze prezerwatywa nie pękła ani nic i śluz był jakby z partnerki? Może to być spowodowane podnieceniem podczas stosunku?

Poczytaj w Internecie o cyklu kobiecym...

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » seks przerywany a tabletki anty

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018