Wasz ideał chłopaka z polskiego filmu/serialu - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Wasz ideał chłopaka z polskiego filmu/serialu

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

1

Temat: Wasz ideał chłopaka z polskiego filmu/serialu

Mieliście w ogóle jakiś ideał w dzieciństwie czy wczesnej młodości tak jak w temacie? Kto wam się podobał i dlaczego ile miałyście lat? Pytanie kieruje do pań i dziewczyn. Jeżeli chodzi o mnie, nie jestem może z pokolenia prl, czyli moich rodziców, wujków, cioć, ale dawne polskie filmy znam dzięki właśnie im. Pierwszy który mi się podobał to był Hans Kloss ze stawki większe niż życie, miałam 12,5 roku wtedy, bo 180 cm, przystojny, odważny, przebojowy, sprytny, inteligentny, umięśniony, wgl ideał każdej dziewczyny. W wieku 13-16 lat Janek Kos z czterech pancernych, bo przystojny, mający powodzenie. Jeszcze też Tomasz Czereśniak, bo 185 cm, umięśniony, wesoły, stanowczy, empatyczny. W wieku 16 lat Leszek Talar z serialu Dom, bo przystojny, choć średniego wzrostu, szczupły, zgrabny, wrażliwy, bez nałogów, wykształcony, skromny. Jeszcze też Leszek Górecki z Daleko od Szosy, bo wykształcony, wrażliwy, zdeterminowany, szczupły, zgrabny, choć z wyglądu przeciętny. Trochę też podobał mi się Łukasz Zbóżny z serialu Dom bo wysoki, przystojny, brunet, szczupły, zgrabny, wykształcony, skromny, poeta. Może drogie/panie i dziewczyny któryś z tych co wymieniłam się wam podobał i też dlaczego?

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Kleoma (2019-07-27 17:00:42)

Odp: Wasz ideał chłopaka z polskiego filmu/serialu

Pierwszy i chyba ostatni mężczyzna z serialu, który mi się podobał to był Tolek Banan z serialu młodzieżowego " Stawiam na Tolka Banana"
Z powodu urody, sylwetki, charakteru.
Byłam wówczas nastolatką , jeszcze nie miałam chłopaka.

3

Odp: Wasz ideał chłopaka z polskiego filmu/serialu

Zawsze mi się podobał Englert.
Taki prawdziwy facet.

4

Odp: Wasz ideał chłopaka z polskiego filmu/serialu

A nieprawdziwy to jaki?

5

Odp: Wasz ideał chłopaka z polskiego filmu/serialu
Burzowy napisał/a:

A nieprawdziwy to jaki?

Źle się wyraziłam, chodziło mi o to, że bardzo męski w moich oczach.

Nie sądziłam, że ktoś się przyczepi...

6 Ostatnio edytowany przez Burzowy (2019-07-27 17:22:22)

Odp: Wasz ideał chłopaka z polskiego filmu/serialu

Ano fakt, bardzo źle się wyraziłas.

Edit: Ahh czyli można wysuwac krzywdzące komunikaty, bo może nikt z nas tu nie zajrzy, no ciekawe...

7

Odp: Wasz ideał chłopaka z polskiego filmu/serialu
Burzowy napisał/a:

Ano fakt, bardzo źle się wyraziłas.

Nie wzięłam pod uwagę, że Panowie przyjdą się tutaj wypowiadać.

8

Odp: Wasz ideał chłopaka z polskiego filmu/serialu

Jestem zachwycona do tej pory Markiem Perepeczko w roli Janosika. To jak wyglądał bez koszuli w obcisłych góralskich portkach... ech...

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Wasz ideał chłopaka z polskiego filmu/serialu

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024